Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Emciaaa 🌼 Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia Lecz w słowach Tych myśli niech się spełnią Twe marzenia Dużo sukcesów oraz radości Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń moc słodyczy w Dniu imienin, życzy Ci Kinga ze swoją rodzinką 🌼 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
brygidko=-----aleś zaszalała, ze ho ho...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaaaałłłłłł........dzięki dziewczyny za życzenia!!! Bardzo miło mi się zrobiło.....i przyjemnie... oczywiście kto może to zapraszam!!!! Praca przygotowawcza wre .... stół zastawiony, tylko jeszcze gości brakuje..Ja wczoraj piekłam pleśniaka z dżemem z czarnej porzeczki i jabłek.... pychotka... teściowa upiekła serniczek...też bardzo dobry...oczywiście na tym nie skończy się impreza, bo to jako deser po gorącym posiłku....a na obiad są 3 rodzaje mięs (nóżka kurczaka, kotlet zawijany z oscypkiem i polędwiczki z rusztu) cztery rodzaje sałatek (z pora, z selera , pekińskiej i kapusty białej) i półksiężyce (ziemniaczki do smażenia we frytkownicy) no a potem zimna płyta idt itp już nie mogę się doczekać, kiedy wszyscy przyjdą... bardzo lubię takie spotkania towarzyskie... he he no tak wyposzczona jestem od tych imprezek, że ho ho..... tak więc ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!!!!!! A i piwko też będzie...brygitko wpadniesz??? I inne alkohole (lekkie) też...he he No to czekam na was moje majóweczki!!!! O kurcze Brygida ale zaszalałaś z tym bukietem kwiatów. DZIĘKI WIELKIE!!! Jest piękny!!! Ususzę je sobie i postawię w wazonie na pamiątkę.....!!! He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia - no to szykuje ci sie dobra zabawa 🌼 Baw sie dobrze ❤️ Jedno piwko możesz wypic za nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
emcia---zaraz będziemy...szykuj wieleeeekiiiiiiii stół, bo trochę nas będzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova - masz racje ;) Jak sie emci zwalimy na głowe to miejsca moze zaczac brakowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
Witajcie Dziewczyny! Ja krótko bo dzis zmęczona jestem Ta szczepionka przeciwko pneumokokom nazywa się PREVENAR W poniedziałek bede pisać do Ministerstwa Zdrowia czy planują ją w przyszłym roku zrefundować to jak otrzymam odpowiedź dam Wam znać. Pozdrawiam i zyczę miłej spokojnej nocki Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!! Zadna jeszcze nie wstała??/? emcia - jak tam po imprezce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej!!! Ja juz z rana tu zajrzałam, ale że nikogo nie było to myslałam, że nie warto pisac...no bo co---sama dla siebie miałam pisac :-P Czy U Was, a raczej u Ciebie szwedzia, też tak zimno??? U nas wieje, że ho ho...sztorm na morzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Elinova - oj u mnie tez zimno!! Pada od samego rana...Oj jak ja nie lubie takiej deszczowej jesieni... Szwedzia - 🖐️ Dziewczyny najświeższy news - w piątek wyjeżdżamy!! Chyba ze warunki pogodowe nam nie sprzyjają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też zimno-pada, wieje, kinga_23 ale chyba na kaffe będziesz wpadać- net chyba tam mają co??:-P pozdrawiam i życzę pogody ducha jak na tę normalna nie można liczyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida - jasne ze mają :D A ja o was na pewno nie zapomne 🌼 A pogoda to widze nir tylko u mnie fatalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olek ucina sobie drzemkę, to ja coś skrobnę:) Widzę, że temat pogody zdominował dzisiejszy dzień na topiku;) Faktycznie, pogoda okropna. Odpuściliśmy sobie dzisiejszy spacerek.:( Brygida, Magdab>> Olek zjada już pokaźne porcje marchewki i jabłka:) Jabłko podchodzi mu bardziej, bo bardziej entuzjastycznie otwiera dziobek jak przybliżam łyżeczkę;) Jutro będzie wymieszana marchewka z jabłkiem. A następnie myślę o morelach z HIPPa na deser i o ziemniakach z dynią na obiad:) Ale i tak chyba cycuch najlepszy, bo jak widzi pierś to mu sie papucha śmieje od ucha do ucha. Jakie kaszki dajecie dzieciom? Jakiej firmy i jaki smak? We wtorek idziemy na szczepienie.:( Ciekawe czy znów będzie miał gorączkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Cześć Dziewczynki Ja mam termin na 24 kwietnia i piszę sobie na kwietniowym topiku, ale z ciekawości poczytałam sobie Wasz i stwierdzam, że jest bardzo ciekawie. Doszłam dopiero do 15 strony, ale bardzo się cieszę bo wreszcie znalazłam rozwiazanie swojego problemu ;) Jest Was tu znacznie więcej i dużo już napisałyście ;) Więc będę do Was zaglądać - A może moja dzidzia będzie chciała posiedzieć w brzuszku dłużej o kilka dni i też urodzi się w maju ;) Z tego co przeczytałam do tej pory to mam podobną sytuację w pracy i w domu do Chimery, więc bardzo serdecznie Cie pozdrawiam Chimerko :))) I poczytam więcej późnej bo już mi się jeść chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1974 u nas podobnie marchewka wchodzi, ale jabłko to jest coś.Ja narazie nie wprowadzę nic nowego gdyż Mały nie ma jeszcze 6 miesięcy i będę nowości wprowadzać powoli.Tak myślę,że marchewkę i jalko bedę dawać aż Mały skończy 6 m-cy, a potem będą nowsze rzeczy.Aron też jak widzi pierś to reszta sie już nie liczy.Ostatnio tak pięknie burczy jak pije :-D.Ja nie daję kaszki.Pytałam pediatry to powiedział,że mamy się jeszcze wstrzymać.Narazie mamy podawać zupkę -choc podaję z słoiczków, a sama dodałam jabłko, a,że nic się niedzieje to się cieszę,że ma dwa inne posiłki.Poza tym lekarz powiedział,że jak zacznie teraz jeść te nowe danie-marchewkę to w nocy pośpi mi dłużej, ale tak nie jest :O.Mały nadal budzi się co dwie godzinki-trochę mnie to męczy, ale jakoś dam radę.Czasem jak go karmię to z nim zasnę:O. Kiwiusia gratulacje.ZJa pamiętam dość dokładnie moją ciążę i tak teraz cały czas myślami sięgam co było rok temu.Nie umiałam się doczekać kiedy to minie i kiedy będę z Maleństwem.Życzę cierpliwości, spokoju i dużo zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kiwiusia---fajnie, że czytasz nasz topik, ale chyba myślałaś raczej o maju 2007 ,bo mysmy to już dawno urodziły...Tu topik Maj 2006 :-)) Ale to nic...poczytaj co Cię czeka...:-)) A my dziś zaserwowalismy Niuni na dobranoc kaszkę...zobaczymy co z tego wyjdzie :-P...i dlatego jestem o tak późnej porze :-D, bo z reguły to już z Bunia zasypiałam...ona przy cycku, a ja przy niej :-P Dobrej nocki Do jutra. Zamelduję się już z pracy Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ale szalałyście na tej mojej imprezie..... ;-) no i nasze bobasy się zaprzyjaźniły... ;-) Teraz nadrabiam straty i Was sobie czytam...a tu skargi... nikogo nie ma. No ba... wszystkie były u mnie ..h eh e A teraz odsypiają, tak jak ja... A tak poważnie, to była bardzo udana imprezka, wszyscy obecni i bawili się doskonale aż do 1 w nocy... „pękło” parę buteleczek...a co..raz do roku można... Ja niestety przy karmi zakończyłam imprezkę i tak jakoś inaczej patrzyłam na gości...no powiedzmy trzeźwym wzrokiem... a tam, nie ważne, ważne, że reszta bawiła się doskonale.... I tak jak wspomniałam poszłam spać po 1 a o 5 młody zrobił mi pobudkę, więc chodzę do tyłu cały dzień. Udało mi się zdrzemnąć po południu jak dzieci spały, ale potem wstałam jeszcze gorsza.... to są właśnie uroki imprezowania jak się ma dzieci.. Kinga 23 już nas opuszczasz?? ;-((( Ale pisz do nas jak najczęściej. Mam nadzieję, że będziesz miała dostęp do netu... Buźka i miłego pakowania!!! Anka – ja daję małemu kaszkę mleczno ryżową o smaku bananowym. Bardzo mu smakuje. Oraz kaszkę ryżową malinową. Też chętnie je. To dostaje na śniadanie, powiedźmy. Aha, I I z Bobo Vity są oby dwie. Kiwiusia – gratulacje i zaglądaj do nas często..;-)))) Dobra uciekam. Idę się położyć na chwilę. Dziś dzień lenistwa...., za oknem paskudna pogoda, cały dzień leje.... i nic się nie chce. Kapcik śpi, a niunia bawi się z tatusiem klockami. Aaaaaaa, ide bo coś nie mogę sobie trafić w odpowiednie klawisze..... Buźka i miłej, spokojnej i wyspanej nocki życzę...PA AP APAPAPAPAP P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Cześć dziewczyny:) z utęsknieiem czekamy na ciut lepszą pogodę! Anka- Marta na razie je kleik ryżowy na moim mleku i jabłko. Od jutra spróbujemy marchewkę może będzie lepiej niż w zeszłym tygodniu. Co do kaszek to ja na razie będę zmuszona podawać tylko kaszki ryżowe na moim mleku. Nestle produkuje ryżowe smakowe, więc takie będziemy próbować. Hipp i Humana mają tylko mleczno-ryżowe, więc odpadają. Co do pneumokoków to mam rozkład szczepień Prevenarem i wygląda to tak: wiek dziecka: 2-6 miesięcy- dawki 3+1 (o,5 ml)tzn. 3 dawki w odstępach co miesiąc, czwarta w 2 roku życia wiek dziecka:7-11 miesiący- dawki 2+1 tzn. 2 dawki w odstępach co miesiąc, trzecia w 2 roku życia wiek dziecka: 12-23 miesiące- 2 dawki tzn. 2 dawki w odstępach przynajmniej 2 miesiący pomiędzy dawkami wiek dziecka: 2-5 lat- 1 dawka- jednorazowa dawka Ja myślę o zaszczepieniu gdy mała skończy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwiusia
Ojejku dziewczyny ja tu czytam Wasz topik cały dzień ;-)) Już mnie boli tyłek i oczy ;-) i już uciekam sprzed kompa bo nie powinnam ... Ale naprawdę wiele sie dowiedziałam ;-))) Nie mam tak przyjaciółek, które rodziły i mogłabym sobie z nimi pogadać NIe mogłam doczekać się Waszych relacji z porodów i przeczytałam jak rodziłyście - bo ja bardzo się boję porodu, ale teraz jestem spokojniejsza Przede wszystkim zdałam sobie sprawę, że każdy poród jest inny i nie wiadomo jak będzie akurat u mnie Poza tym to jest niesamowite, gdy tak czytałam: przed "chwilką" dowiedziałyście się o ciąży, pierwsze USG, pierwsze ruchy, a tu już niebawem poród, a potem przesyłanie zdjęć i takie śliczne bobaski. Sama nie mogę się doczekać swojej dzidzi obok siebie, a na razie nie znam nawet płci, aie nie wybrałam imienia i cały czas to wszystko mnie przeraża ! Widziałam, że kilka z Was jest w Warszawy i mam prośbę o radę - w którym szpitalu są najlepsze warunki i który byście polecały ? Pozdrawiam serdecznia i życzę dużo zdrówka Wam i Waszym maleństwom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdab no ja też dostałam takie informacje Małego zaszczepię może po roku,najpóżniej jak skończy 2 latka. uściski dla Martusi :-) do jutra dziewuszki :-P pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdab – fajnie, że to podałaś te informacje. Ja myślę o zaszczepieniu niuni, przed pójściem do przedszkola, czyli w przyszłym roku. Koszt jednorazowy, więc myślę, że już do przełknięcia.... tak samo zrobię z Kapcikiem. Ale wiadomo, najpierw pogadam jeszcze z lekarką.. Kiwiusia – w którym jesteś tyg. ciąży? 3maj się ciepło i nie przemęczaj się, tylko „bycz” do bólu...bo, to wiadomo, się skończy..... ;-))) I coś na wesoło: Kaczyński z wizytą do Benedykta. Jest miło i sympatycznie Benedykt pyta: B: A jak tam u Was po wyborach K: Wszystko w jak najlepszym porządku Ojcze św. Wyborcy zadowoleni i szczęśliwi. Mówią że takiej Polski chcieli. Ojciec święty pokiwał głową uśmiechnął się i pokazał Kaczorowi 6 palców. B: A jak tam u Was z bezrobociem K: Doskonale Ojcze święty. Jest tak dobrze że młodzi ludzie już zaczynają wracać do kraju z emigracji. Zarobki super, pracodawcy gwarantują doskonałe warunki zatrudnienia. Ojciec święty znów pokiwał głową uśmiechnął się i pokazał Kaczorowi 6 palców B: A co w szkolnictwie? K: Wspaniale. Minister sprawdził się doskonale. Dzieciaki zadowolone chcą nawet w sobotę i niedzielę chodzić do szkoły. Ojciec święty pokiwał głową uśmiechnął się i znów pokazał Kaczorowi 6palców. Wizyta się zakończyła Kaczyński wrócił do Polski i swych obowiązków. Jednak sprawa pokazywanych 6 palców nie dawała mu spokoju. Wybrał się więc do Glepma i pyta: K: Prymasie byłem u papieża opowiadałem mu co w kraju, a ten na każdą moją odpowiedź pokazywał mi 6 palców. Co to znaczy? G: Jak to, ty katolik i nie wiesz że chodzi o 6 przykazanie: Nie cudzołóż. K: Nie cudzołóż? A jak to się ma do mnie? G: A co miał powiedzieć NIE PIERDOL ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
😴 Witam Was jak zwykle z samiuteńkiego rana.... dziewczyny...ja jeszcze spię....Moją Królewnę po tej wczorajszej kaszce na dobranoc ropierała wprost energia....szalała na maxa...:-( Jak sie obudziła po 22 to spowrotem na dobre zasnęła gdzieś po 2-giej...a jak śpiewała, gadała...jak opętana normalnie!!! No, a mama nie mogła spać przez to.... Normalnie koncert urodzinowy mamusi urządziła...A jakie arie były :-P Dobra...to tyle narazie...musze się dobudzić kawką jakąś...mimo, że w domciu już jedną wypiłam...czas na kolejną... Kto się dołączy??? mam torcik truskawkowy i jeszcze kilka innych ciast....Nie wpadłyście wczoraj to dziś zapraszam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
Witajcie Dziewczyny! Ja też pozdrawiam z pracy i życzę milutkiego dnia! Jak ja Wam zazdroszczę, że możecie być teraz ze swoimi pociechami.....ahhh Duża buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mamo Anulki---ja też chcę do Niunii...łeeeeeee :-(( A do której pracujesz??? bo ja od 7 do 14, ale i tak mi ciężko wysiedzieć te 7 godzin :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×