Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość Kłapi
Ale dzisiaj pustki :(:(:(:(:(:(😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie :) Troszkę mnie nie było, bo jakiś paskudny wirus mnie zaatakował, a może bakteria jakaś, nie mam siły stukać w klawiaturę i tak snuję się po domu od poniedziałku :( ............niech mnie ktoś pocieszy 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś płaczliwe towarzystwo dziś mamy. Dzień dobry wszystkim! To dla Was na lepszy humorek 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo lipcowa. Trochę już lepiej się czuję, ale najgorszemu wrogowi tego choróbska nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, a co tu tak pusto? Chyba nie strajk? Ja mam małą chwilkę dla siebie, więc zamierzam ją spędzić na kafe, muzyczki słuchając i kawusie pijąc (oczywiście z mleczkiem) Pozdro dla Was kochani, wpadajcie tu pogadać ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to, sama z sobą mam rozmawaić, czasami monologi bywają ciekawe, ja jednak wolę dialogi, wołam , luuuuudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jak mam sama być to będę 🌻 sobie dam na pocieszenie, troszkę poczekam , może pojawi się KTOŚ ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto hmm delikatnie mówiąc :) prawie 30 --> 🌼 to od męża prosił żeby przekazać i żebyś się na niego nie gniewała za nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D długo mi schodziło na pisaniu :D A gg nie diziała? Tylko tak przy wszystkich, potem mąż będzie miał dowód rzeczowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg na razie nie ruszałam, bo całe się posypało, chyba ściągnę nową wersję, podam ludziom nowy numer i tyle, choć szkoda mi poprzedniego Może w weekend zajmę się tą sprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedzieć, że o pomoc mam się gdzie zwrócić, Napisz co tam u Ciebie, jak dzionek upłynął ? Pocztę wczoraj dostałeś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszło już wczoraj ale odebrałem dziś, bo brat cos namieszał i net siadł. :P A jak dzionek? jeździłem tu i tam, bo od jakiegoś czasu mam prawko :D, potem miałem interwencję w rodzinie - serwis komputerowy :D a nim siadłem to jeszcze musiałem swojego pieska szukać, bo zachciało się mu zgubić w ciemną noc :D, tzn. zapachy pomylił i poszedł prosto zamiast skręcić za mną, ale go znalazłem i... nie nakrzyczałem, bo była (mój piesek to suczka) bardzo była zestresowana. I teraz od jakiegoś czasu siedzę przy komputerze i słucham mojej ulubionej muzyki :) tzn. muzyki filmowej mam 230 kawałków a kolekcja się wciąż powieksza mam m. in. Ennio Morricone - Chi Mai, polecam utworek, bo baardzo znany :) a jest po prostu świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochani, nie rozciągajcie tak, bo się strasznie źle czyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie posłucham .... :) ja natomiast miałam dzionek dość szalony, w pracy totalny zapieprz, teraz ostatnio prowadzę szkolenia i troszkę mnie to stresuje, gdyż boje się, że ktoś mnie zagnie pytaniami, a ja nie będę znała odpowiedzi, ale jakoś radzę sobie czekam na weekend, bo uwielbiam wolne dni, kiedy to można robić wszystko i nic, w sobotę wybieram się na zakupy, już nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna dla Ciebie 🌼 To nie nasza wina tylko ktoś namieszał w kodzie html kafeterii po raz kolejny :P Po za tym nie ładnie tak sie ukrywac przed nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna, ja tam się lubię rozciągać, heh, Fredi, ja też chcę 🌻 od Ciebie , no , nie daj się prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredi_lubin
Ej no co to za lenistwo? Rocznik 1976 pobudka :) Nie spać na posterunku w tak młodym wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodzi, wpadam na chwileczkę, by o sobie przypomnieć :) i zmykam do obowiązków . Pozdrawiam wszystkich i 👄 , :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×