Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

kochani, widzę, że topik odzywa i chwała za to 👄 dla was, że tutaj piszecie, ja po męczącym dniu w pracy mam ochotę na mały relaks, niestety jestem obecnie sama w domu, pomysłów mi brak, więc trochę poklikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 --> Witam 🌼 Ludzie z 1976 jak tak dalej pójdzie to impreza będzie w piatek :P piszcie bo trzeba poszaleć. Ruszać się, bo jak tak dalej pujdzie to szybciej ja będe miał 1000 wpisów niż tu na topicu tyle wyskoczy :P i sambędę imprezował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Fredi, bez nas imprezować, nigdy ! Ja myślę, że jak się bardzo postaramy , to 1000 wpadnie nawet i dziś :) Ja jestem dziś strasznie naładowana, potrzebuje się wyżyć (oczywiście w sensie pozytywny, zero agresji) więc impra dla mnie mogłaby być już dziś, zobaczymy co nasza cała reszta i jakoś się dogadamy w tej kwestii 👄 i zaraz coś jeszcze naklikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest, gdzie się podziewacie? Zajadam właśnie czekoladke terrawita cynamonowo--kokosową, bardzo słodka i pychotka, :) ale łasuch ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latka
jestem z innego topiku, bom młodsza(ii to dużo) ale zobaczyłam wasz u góry to się wpisze nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj może pomogę, właśnie widzę, że Ty się ddziś udzielasz, ja od jakiejś godziny też, robie co mogę, by 1000 dziś wpadło Szkoda, że nas tak mało, szampana chłodź, a mam sałatkę ryżową, jeszcze jedną z serem feta, troszkę czekolady, coś na impezkę będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę --> ja na ciacho się piszę bo własnie kawke zaparzyłam ... mam chwilkę luzu, bo moi chłopcy na spacerek wyemigrowali i cieszę się z tego mojego luziku (póki moge ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czadunia, ja właśnie też mam troszkę luzu, sama zostałam, mężulek długo w pracy, córcia na basenie, ale zaraz właśnie wróci pozdrawiam i :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to jedziemy do tysiaka, ale zaraz będzie draka. Okrąglutkiego tysiączka złapiemy, i z radości zabalujemy. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, zobaczymy, komu się uda tysiaka stuknąć :) Z tej okazyji coś się będzie dla ogółu należało, he, he Zaraz 1000 mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomoge, zajrzałam na Twój nick, ty masz bardzo dużo postów, normalnie zaskoczyłaś mnie , oczywiście tylko pozytytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomoge, moja propozycja jest taka: jak same tego tysiąca zrobimy, to po lampce szampana, a impreza dla wszystkich, jak nas więcej będzie, no chyba, że w jakimś kameralnym gronie się umówimy w kilkoro i impra może też być, zależy od chęci ludzików z tego topiku ja jestem otwarta na propozycje i zawsze chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiak mnie ominął ale mam 100 postów. Wkładam lodzik do lodówki - do winka się przyda bo dziś imprezka lalalalalaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tysika dam każdemu lizaka szampana już pijemy, kto chce jeszcze, nich da znać imperzkę w większym gronie zrobimy i sobie potańczymy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty może pomoge porządna jesteś, ja rano nigdy nie wiem, co do pracy założyć, a ty już dziś przygotowujesz rzeczy. Ja nawet jak coś przygotuję, to rano budze się i mam inny nastrój niż w dniu, kiedy strój przygotowywałam i szukam coś innego, potem biegiem na ostatni momewnt, jestem jakaś pokręcona, wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co do ubrań, to ostatnio stwierdziłam w nich braki, przydałoby się kilka ciuszków nowych, ostatnio tykjo bluzeczkę kupiłam , coś nowego humor by poprawiło, ale kasę wydałam na innych i teraz pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast zakupy uwielbiam, mogłabym godzinami, męża nie zamęczam, mam swoje duszki, które ze mną na zakupy babskie chodzą, choć czasami mężulek też lubi iść ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazurowe morze
a ja jestem rybka z 14 marca 1976 witam was wszystkich serdecznie i pozdrawiam goraco !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i własnie widzę że mobilizacja była, czyli odpowiedź na mój mały apel :) No to impreza trwa do 1111 wpisu a co jak szaleć to szaleć :D 🌼 i pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Nasz wspaniały rodzynku:):):)Fredi dziekuję serdecznie za miłe słowa i komplementy!!!!!!!!!! (wszystkie wolne kobietki powinny sie Fredim zainteresować bo to chodzący skarb!!!!!!!!) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i znowu dodam coś mało popularnego a mianowicie .....Zamist siedzieć przed kompem po południami zapraszam na fitness na basen na lodowisko na spacerek :):):) Wiem wiem głosze wichrzycielskie tezy dlatego hihihihihihi wszyscy prócz Frediegi , Czaduni i Lipcowej mnie omijaja szerokim łukiem a szkoda bo:"JESTEM MIŁA I WARTO MNIE POZNAĆ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Kłapi-a mój wczorajszy buziak dla Ciebie odbił się....echem. No, pobudka `76 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×