Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

znowu pustki? gdzie się wszyscy podziewają, ja tu zaglądam, w przekonaniu , że gwarno tu i wesoło, a tu ......... ludzi braki, pozdrawiam kochani mocno , jak zajrzycie, to 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Sorki ale nie mialam czasu,aby usiąść przed kompa. Wczoraj byłamna basenie ,bo postanowilam walczyć z moimi bioderkami,ktore sie w bardzo perfidny sposob zaokrągliły. Smutno tu troszke,ale mam cichutką nadzieję,ze to tylko przejściowe. Buziaczki. Do wieczorka. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no gdyby nie ja to by ten topik wogóle się chyba dzis nie pojawił ;) Widzę ze niektórzy się przygotowują już do wyborów, bo nieobecność chyba nawet większa niż 40% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak mi przyszło do glowy,ze ten nasz rocznik to tylko imprezować potrafi:) Hasełko: IMPREZKA i jesteśmy prawie wszyscy :) Kurcze idzie wolne,czyli mozna cos pomysleć.... Moze bardziej gwarnie się zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok robaczki skoro nie chcecie tu zaglądać ,to pomacham wam tylko palcem i myśle ,ze cosik się tu zmieni:) uciekam do mojego cieplutkiego,przytulnego i miłego wyrka:) Samych miłych snów... Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Witam wszystkich bardzo serdecznie i miłego weekendu wiecie co jakos tak mi sie wydaje ze my powoli umieramy.....tzn umiera frekfencja na topiku ...szkoda ale przyznam szczerzeze lepsza nie jestem bo wole fitness 3 x w tygodniu niz tkwienie po pracy nad klawiarurą:):):):)Pozdrawiam Was serdecznie i zycze sportowego weekendu bo sport to zdrowie :):):) Całuje Kłapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm takie postępowanie to się nazywa lenistwo Kłapi :D, ale coż jesień rozlenwia :), a co niektóre z Was może śpią snem zimowym już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam Was kochani, przypominam tylko, że rocznik 1976 miał się tu zbierać, a ostatnio cicho i pusto się tu robi. Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, właśnie, spójrz, na razie tylko my sami......... Ojej, nie wiem, czy mężatce tak wypada, he,he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencja
nas jest więcej, ha, ha, ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wląsnie sprawdziłam, i wiecie co? mam 100 postów, ten jest 101, proszę o gratulacje i kwiaty z tek okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za 🌻 ogromniasty bukiet, hurrra, jak ja lubię 🌻 a od kogo dostałam??? Czy od osoby, która najczęściej kobirty tu obdarowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, powiedzmy , że mężuś :D Fredi, znasz to powiedzenie ........uderz w stół, a nożyce się odezwą ...... he, he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawie 30
kwiaty ode mnie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 taka sobie jedna tu zajrzała i przeczytała akurat twój post :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! 🖐️ Siedzę sama w domu, bo moje Szczęście musiało zostać dłużej w pracy... i do tego w piątek:( mam nadzieję, że wkrótce wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna co zajrzała i 🌻 mi dała, dzięki ale miło cieszę się bardzo czym ja na 🌻 zasługuje, ja taki człowiekus pospolitus :D Moze to nagroda, że tak często tu zaglądam ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa, przygotuj dla twojego szczęścia jakąś dobrą kolacyjkę, jak wróci będzie pewnie zadowolony fredi, samotność chwilkę w sieci była, nie mów, że nie, byłam tu samiuteńka jak palec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawie 30
za to, że jesteś miła i fajna 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa --> 🌼 i chusteczki na otarce łez :). Nie mart się wróci do Ciebie, spragniony :) i tak jak to napisała prawie 30 przygotuj mu coś specjalnego :) a prawie 30 wie co mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, dzięki, no naprawdę jestem w szoku totalnym, że ktoś mnie tu docenia chyba jakąś czekoladkę z tej radochy sobie schrupię, mam merci, kto ma ochotę , to bardzo prosze :D:D:D 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 tym razem ode mnie dla Was kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×