Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość Kłapi
Moje ukłony w stronę NETI I MOŻE POMOGĘ :):):):) poproszę o Wasze zdjecia bo robie sobie Albumik :):):) CAŁUJE I DLA PRZYPOMNIENIA PODAJE MAILA lormar@op.pl ........wiem wiem Kłapi jest fajna :):):)Kłapi jest bardzo fajna (tak biedny osiołku wmawiaj sobie dalej hihihihihihihih)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Wiem wszystko poprostu Moze Pomoge jest słynna gwiazdą filmowa i poprostu sie ukrywa hihihihi Kłapi detektyw rozszyfrowała tajemnice :):):):)Być geniuszem to mało powiedziane :):):) Całuje Was wszystkich 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Dobre dobre dobre :):):):)Zatem autograf poproszę:):):):) a ponieważ Kłapi nie jest gwiazda filmowa (jeszcze:):):):):) ale wszystko przedemna mam przeciez tylko 29 lat !!!!!!)Kłapka przesle zdjęcia a poniewaz Kłapka jest snobem to przesle zdjecia z wyprawy do Kuwejtu :):):)Jak miło sie pochwalić :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musiałabym zrobić jakąś fotkę, żeby aktualna była :D Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie i Panny (kolejność dowolna) :) Ktoś mi tu reklamę robi :D no tak reklama jest dźwignią handlu ;) Zatem i ja pozdawiam i tym co jeszcze w pracy - miłej pracy, pozostałem miłego lenistwa. A po pracy... ... dalej imprezować bo do 1111 jeszcze troszkę brakuje :D, no oczywiście polecam po za monitorem to imprezowanie ale potem niestety ;) trzeba się wpisać że się taką imprezkę robiło i opisać (po krótce). A co do rodzynka hmm moja pani od polskiego w podstawówce (oj dawno to było - pozdawiam serdecznie) też tak na mnie mówiła, ale dlatego że byłem jedynym który obchodził imieniny 30 listpada (sic!). Dobra bedzie tego rozpisywania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i całuski dla Was, imprezowanie do 1111 to jest super sprawa Nikomu indywidualnie nie przesyłam 👄 , bo nie chcę być znów posądzona o adorację czy coś takiego, a smutno mi jest gdy ........ a nie piszę więcej , 🌻 dla KAŻDEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Kłapi jeżeli chodzi o mnie nie ignoruje twojej osoby i naprawde nie watpie,ze jesteś fajna i ciekawa osobka. Masz racje mozna swoj czas zorganizaować w rozny i ciekawy sposob,ale jezeli ktos woli siedzieć wieczorem przed kompem i ma z tego satysfakcje to niech to robi. Mozna pogodzić rożne rzeczy ,jezeli sie tylko tego chce. Obiecałam ,ze przesle ci swoja fotke, jak tylko bede miala taka mozliwosc i tak zrobie. Z biegiem czasu napewno wszyscy lepiej sie poznamy. prawie 30 buziaczki dla ciebie bo smutno tu jak cie nie widac:) Fredi caly czas mnie zaskakujesz i to baaardzo milo :) Czadunia brakowalo tu ciebie:) może pomogę--->normalnie jesteś juz nasza;) netia jakos tu milej jak sie wpisujesz... Lipcowa a ty juz nas nie lubisz? szczęsliwa ---> staram ci sie uwierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) może pomogę --> no to od dzis możesz wszystkim mówić że się urodziłaś w 1976 :) Pozdawiam i serdeczny :D w stronę każdej osoby z 1976 ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosione cipki
Hej! Melduję się tylko na momencik i zaraz umykam. Miałam ostatnio jakiegoś ogromniastego doła i troszkę Was zaniedbałam. Nawet imprezka mnie ominęła :O Ale do następnej dotrwam :D Kłapi, Raczysko dzięki Wam za pamięć 🌻 Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak pełno ludzi do jednego kompa... Chwila nieuwagi i ... :O Ale przynajmniej nikt nie powie,że się nie wpisuję bo każdy zauważy ;) Trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się ...
lipcowa nie martw się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocznik 1976
do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Wstajemy wstajemy wstajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przydałoby się wstać - z tego fotela :D Idę zrobić kilka rundek po biurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochani, każdego z osobna mocno ściskam, Raczysko ❤️ Fredi, niezłe linki, nawet mężowi pokazałam, bo on ostatnio upierał się, że chce psa, teraz pewnie zdanie zmieni :) Kłapi, nie mów więcej, że Cię nikt nie zauważa, ja widzę, pozdrawiam, a że czasami imiennie do kogoś nie piszę, wcale nie oznacza ignoracji tejże osóbki, lecz jest nas tu tyle, że trudno tak każdemu z osobna. Licowa, napisz co u CViebie, jest jakaś poprawa Twojej sytuacji (adres mój znasz, więc gdy tylko masz ochotę...) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, całe szczęście, że jestem brunetką :) Kochani, przybywajcie tutaj, ja gadać muszę, bo inaczej się uduszę, :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góra góra
topik musi być u góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś pusto tutaj wczesnym wieczorkiem , ja niestety późnymi wiczorami mam inne zajęcia, aczkolwiek bardzo przyjemne :) szkoda, że teraz nikogo nie ma :( Pozdrawiam i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia, ja piwka nie mam, fanką zagorzałą futbolu nie jestem , ale na mecz zerkać będę :) pozdrawiam cieplutko, miłego oglądania i pianki z piwka delikatnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie jestem taką aż strasznie zagorzałą fanką ale mecze często oglądam, lubię ten rodzaj emocji. Może ja jakaś dziwna jestem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia, dziwna, chyba nie, całkiem norma, ja , to dopiero pokręcona jestem, ale co ta, każdy lubi coś swojego, zresztą całkiem fajni faceci grają, choćby dla oczu przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, właśnie, bardzo fajni chłopcy :D No to zmykam, denerwują mnie te ptaki przy kursorze. Miłego wieczorku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam, jeszcze trochę mamy do 1976, ale kto trafi w tę liczbę , ten od imprezki się już nie wykręci A jeśli mogę spytać, to z kim tak sobie rozmawiam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netia, te ptaki przy kursorze to mnie wręcz wk......, że tak delikatnie powiem Ale same nie jesteśmy, czytam na forum i wszystkich (prawie) to wkurza , miłego podziwiania sportu i nie tylko , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×