Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

szczęsliwa, a po kalacyjce zaserwuj deser, wiesz, taki specjalny ;) Fredi, dzięki za pozytywna opinię wiecie, jutro wybieram się na zakupy, dostałam małą premię i mogę ją całą wydać, bo to takie niespodziewane było, kupię mojej siostruni piżamkę (bo kiedyś oglądała a kaski akurat nie miała- biedna studentka ), a bracholek dostanie na kartę do komóry ridziinka jakiś fajny obiadek w knajpce a ja jeszcze nie wiem .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopki hopki
cześć buziaki łobuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopki hopki
🌻 madame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczom nie wierzę, przez prawie godzinę nic się tu ni zmieniło? jak mój wpis ostatni był, tak jest, he, co to może oznaczać? proszę o zajęcie głosu w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 --> to się nazywa lenistwo lub jak kto woli weekend :) PS. Ja też myślałem że się ktoś jeszcze wpisze a tu nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie jacyś ludzie się pojawili 👄 kochani u mnie własnie takie siedzenie na kafe to objaw lenistwa, ale czasami po dniu harówy trzeba tak właśnie nic nie robić mężuś film ogląda, to poklikam sobie, a potem zobaczymy jak się dzień zakończy :):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta, u mnie też leci myzyczka, ale słuchawki mam na uszach, bo mężuś ogląda i nie chcemy sobie przeszkadać winka nie piję, ale w sumie smaczek mi zrobiłaś, zaraz zajrzę, czy jeszcze coś mi zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie Judytko, ja lubię słodkie i półslodkie, bo ja ogólnie słodycze lubie, zresztą w smakach to lubię konkretne smaczki : słodkie pikantne kwaśne - trochę mniej jałowe - bleeee zdrówko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko, powiedz coś o sobie, może pisałaś wcześniej, ale ja jakoś nie zapamiętałam, sorki. Masz swoją połówkę, bo piszesz, że sama.... z jakiej części kraju jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże w tym radiu same przytulanki lecą a ja - po pierwsze mam za sobą bardzo ciężki tydzień, po 2 faceta, któremu wszystko trzeba wykładać \"kawe na ławę\" - bi nie czyta miedzy słowami, a teraz piję sama do komputera:( niech ten tydzień się wreszcie kończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyto, nie łam się , jutro może być tylko lepiej 🌻 dla Ciebie Faceci czasami tacy są, trzeba ich troszkę doszlifować, nauczyć co nieco ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
cześć :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ciężki, masz rację, ale pocisz się, że oni też nas mają za ciężkie przypadki. Jedno jest pewne, większość facetów czytać między wierszami nie umie, to jest prawda jakich mało , ale ogólnie to są kochani, ja nie narzekam, potrzebne tylko odpowiednie potraktowanie każdego przypadku tzw. indywidualizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Dziwne ale jeszcze nie spie .......pije prawdziwe winko białe wytrawne i tak sobie czytam co piszecie .... Faceci są OK (przynajmniej zanm kilku OK w tym mojego męża nie ma co narzekać zawsze może być gorzej ......jak wskazuja statystyki wiem cos na ten temat bo jestem socjologiem hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....faceci....ale gdyby ich nie było...oj ciężko by było:) ja jestem z moim Miskiem już tyle lat, że przywykłam do \"wielu zjawisk\" - ale czasem warto sobie ponarzekać - bo wtedy jest jakoś lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kłapi, co tak późno, nocny marek jesteś ? Judyta, tak widzę, że wszyscy jesteście z dala odemnie, Śląsk i inne odległe regiony, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej narzekać nie lubię, zawsze wolę uśmiech, czasami głupoty, powiem inaczej, źle mi nie jest i z reguły jestem zadowolona, wiadomo, ze jak każdy jakieś tak stresiory są , praca, inne, ale ogólnie fajnie jest, a faceci, mówię, każdy z nich inny jest, ale dobrze szukając , zalety ich można znaleźć ja tam ich ................. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Nie jestem nocnym markiem ale.......jutro mam wolne w pracy i moge sobie pis winko i pisac do Was, miałam wolne od Fitnesu bo dzisiaj piatek wielkie obijanie .........no mało Nas coraz mniej na tym forum naszym a szkoda szkoda....... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×