Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hallo PRWIE JA TEZ PRAWIE.... 76 dobry rocznik prawda :D :D :D :D :D :D :D przesylam gorace pozdrowienia !!!!! 🖐️ Carla 209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac... z wrzesnia jestem super Panna hihihihi ...:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie tu przeciag zrobił :D A mnie te ptaszki nie męczą, korzystam z firefoxa a tu tego badziewia nie ma widziałem je pod IE fuj :P polecam Wam stabilniejszą przegładarkę od IE no łatwiej się też nią posługiwać :) to tak gdyby ktoś miał się zamiar przesiąść :) służę ewentualną pomocą - no i po reklamie :D Pozdrawiam nowo przybyłe i 🌼 jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! tylko sie przywitam i uciekam spać. Mialam bardzo pracowity dzionek i normalnie nosem po klawiaturze ciągam:) ziewam jak smok... trzymajcie się cieplutko papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D może pomogę i 1976 a Wy to spać nie możecie? ;-) ja oddam .. hm... kucze co moge oddać ? .... czekoladkę z porzeczkami ( :-( ) za chwilkę snu... Mój mały męzczyzna ząbkuje :-( temperaturka go męczy i bolą uszka i nie mam chwilki dla Was 76\' ale za to przy okazji da ALL 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Witam wszystkich bardzo serdecznie wczoraj był podobno jakiś mecz?????????????????? ale co mnie mecze interesują hihihihihi wieczorem nie mogłam dopchać sie do kompa ponieważ mój małżonek pracował na dwóch kompach jednoczesnie biedny nie mógł sie zdecydować i ja zostałm wyautowana............................... Biedny Kubuś Czaduni i biedna Czadunia ............ja bez snu nie egzystuje........................ Pozdrawim wszystkich w szczególności naszego kochanego rodzynka Frediego całuski 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Miłego dnia bo weekend się zbliża milowymi krokami !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim! Co u Was ? Ja się strasznie męczę od rana, wlazła mi do głowy muzyka z reklamy Karmi poema di cafe / czy jakoś tak/ i ciągle to nucę a nie mogę sobie przypomnieć, co to za kawałek! Ktoś wie?? To jakiś fajny stary numer, ale co to jest !?!? Help :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę --> a czy imprezka juz była czy dopiero ma być? 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 to z okazji 18-tych urodzin. Każda kobieta ma 18 lat (tylko niektóre już po raz X :D ) Ludzie robimy zbiórkę na prezent dla może pomogę i idzemy na imprezkę niezapowiedzianą ;) no a co jak balować to balować :D imprezę przedłużam do 2222 wpisu :) No to tyle na ta chwilę i zmykam do pracy :) mgr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \'Nowych\" :-D ---> Carlaa 🌼 1976 🌼 i banitka 🌼 może zdradzicie nam swoje daty urodzenia? bo bysmy chcieli tak z życzeniami i kwiatkami ... w tym 2006 r. 1976 ---> a ty to ONA czy ON. Pytam bo statystyką się tu zajmuję ;-)) a tak naprawdę to ciekawa jestem ;-)) Jak narazie to tu babeczki górką a może nawet górą przez duże G :-D No i wreście pozdrófka, 🌼 i 👄 dla stałych bywalców i tych z doskoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Podawać namiary Czaduni bo jest naszym skryba statystykiem hihihihihih byle do piątku :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Kłapi Kłapi 🌼 for you . Mam już płytki (TBC i FAT BURNING) i biore się do roboty :-D a za miesiąc będę na rozkładówce jakiegos grubego pisma ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976
Ja tylko pomagam :D Podnoszę temat do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dawno nie zaglądałam, ale widzę,że tu miło jak zwykle i tak trzymać pozdrowionka dla starych :P i nowych bywalców topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie-może pomogę- spóźnione wszystkiego naj naj... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 no no, coś tu się kręci poza topikiem....wydaje mi się ;) A 1976 co to nie chce się ujawnić jakieś znajome jest :D Sprawdzę IP papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można sprawdzić tylko, czy wcześniej na topiku się udzielał. Nazwiska i adresu się nie da ;) :D Ale ja dyskretna bardzo jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hall Hallo... Dziekuje za pozdrowienia :D :D i przywitanie hihihihi ... milo tu u WAS.... 🌻 a moj maly mezczyzna po szczepieniu Czadunia moge Ci kopsnac czopiki bo jestesmy zaopatrzeni :D pozdrawiam 🖐️ Carlaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrożneie z tym podlizywaniem się ;) Jako że jestem rodzynek ;) to sobie moge nieźle poszaleć oczywiście w granicach przyzwoitości żeby nie było. PS. Harem się powiększa :D no super 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, witaj u nas 🌻 1976 🌻 , witaj banitka :) hej pozdrowionka kochani . Tych \"starszych\" bywalców również pozdrawiam i 👄 dla Was kochani , Czadunia, statystystyczko kochana, pracuj tak dalej, 🌻 Kłapi, netia. lipcowa, szczęśliwa, może pomogę, raczysko i caała reszta ❤️ , Fredi rodzyneczki 👄 Jutro już piątek , hura, hura, hura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bardzo się z tego łikenda cieszę bo mam zjazd :P od 8 do 19 :P ale niedziela wolna, tylko że niestety od poniedziałku do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę :D , u mnie też pracowity będzie , gdyż zabieram z pracy papierzyska i muszę dużo popracować, ale napewni znajdę czas, by do Was zajrzeć. Ptaki mnie znów wkurzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×