Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hmm sobota to dobry termin do imprezowania zwłaszcza że z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy więc się śpi godzinkę dłużej lub imprezuje (wg. uznania) To tyle na tą chwilę pozdrawiam i 🌻 jeden z tych czterech brakujących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, jeden 🌻 się już znalazł, wydusiłam go od Frediego ;) jeszcze troszkę cierpliwości i znajdą się trzy pozostałe Impreza w sobotę to super pomysł, ja coprawda idę na małą impre w realu, ale wieczorkiem koło 22 będę już w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! prawie 30 :) to uśmiech dla ciebie Fredi🌻oddam ci swojego,bo cię lubię Musimy o atrakcjach na impreze pomyśleć... Fredi jako jedyny rodzynek musi się psychicznie nastawić,że nie damy mu spokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 u mnie jak narazie ok..[właśnie pukam w niemalowane;) } W domku narazie nie ma wiekszych wojen i Asia jest bardzo szczęsliwa... Wiesz musze na imprezke się przygotowywać,aby wam zabawy swoim samopoczuciem nie popsuć:) Bo to wiesz jak zaszumi w głowie ,to dużo może sie stać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko, cieszę sie bardzo, nie mówmy więcej , by nie zapeszać :) Zaraz uciekam, idę pod prysznic, ale później jeszcze zajrzę , zaglądałaś ostatnio do skrzynki? Troszkę ci powysyłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko --> 🌼 i dziękuję za pamięć o mnie :) może dam radę jako rodzynek :D prawie 30 --> widzę że stopka rodzi się w bólach :D Czadunia --> fotki szczypki nie wysałem bo zapominam kupić :O ale jutro postaram się kupić i natychmiast wysłać :) A jeśli ktoś ma mój emilek fotą ze szczypką to proszę podrzucić Czaduni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu zapomniałam podziękować!!!! Wybacz mi To takie mile ,że pamietałaś o mnie:) Jak znajde coś równie śmiesznego i ciekawego to ci przesle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też chcę....... Ja też!!!!!!!!Fredi ja też chce!!!! A nasza Kłapi jeszcze nie w Polsce? Chyba sie nie meldowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi a może to twoja sprawka z tymi kwiatkami? Trzymasz je na specyjalne okazje co? Przyznaj sie nam tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, ja też chcę fotki szczypki , a co to, ja gorsza? Raczysko :D:D:D Właśnie, ciekawe co z Lipcową, pisałam ostatnio do niej, ale cisza ... Oto mamy drugi z 4 zaginionych 🌻, wsztstki ślady prowadzą do F..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, ja też chcę fotki szczypki , a co to, ja gorsza? Raczysko :D:D:D Właśnie, ciekawe co z Lipcową, pisałam ostatnio do niej, ale cisza ... Oto mamy drugi z 4 zaginionych 🌻, wsztstki ślady prowadzą do F..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tak sie postramy i pojdzie nam dzisiaj to wysnione 1976 ??? hmmmm ??? :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa Raczysko, pewnie, że mamy, Myślę sobie o naszej imprezce, która jest tuż tuż, muzyczkę fajną musimy wybrać, taką do szaleństwa i na przytulańce też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 jak sie rozkreci to same zaczniemy śpiewać:) Frediego musimy zapytać przy jakiej muzyce lubi sie przytulać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kcem tez na imprezke i przytulance... musze pogadac z moim mezczyzna hihihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to musimy sie spieszyc.... bo to juz tuz tuz ... ale jak Fredi nas przytuli hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko a pomozesz mi hihihih daj mi 🖐️ i ciagnij mooooocno prosze :D Fredi no dalej mam nadzieje ze jestes iniemamocny gumowaty hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż daje mi pozwolenie na imprezkę, prosi tylko, by się mną troszkę zaopiekowac, obym krzywdy sobie lub komuś nie zrobiła, bo ja jestem troszkę taka , co często się uderza, przewraca itp. Dziś w pracy obcas wszedł mi pomiędzy kraty i miałam cały luźny, kolega przykleił mi go na super glu i jakoś trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy jakiej przytulańce hmm... przy najlepszej :D A przytulańce to tylko z pannami :) mówię to abym cało wyszedł, tj. bez podbitych oczu :O od mężów Pań zajętych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×