Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Fredi, witaj rodzyneczku nasz kochany :D Passionnee, ja mam beziki, kilka pierniczków, paluszki słone, mogę zrobić jakąś sałatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Raczysko moje kochane Co nowego u ciebie? Fredi, Ty w zupełności na imprezkę wystarczysz, :D Dobranoc kochani, mąż już nie może się doczekać , aż do niego przyjdę, nie mogę go zawiść , więc do zobaczenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionne, pa,pa, nie zapomnij o szkoleniu :) Ale te kielichy do szampana wypucowałaś, aż swiecą mi w monitor ;) Raczysko, do zobaczenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa nie mogę pisać ;) ledwo widzę ;) Wypucowane te kieliszki aż szkoda będzie ich brudzić ;) no ale cóż, ale przecież to one są dla nas a nie my dla nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee czy ty wiesz,ze tylko 17 wpisów zostało ,a tu żadnego chłopa nie ma!!!!!!!! Co my żuczki zrobimy? Masz tego szampana? Ludziska poszły spać!!! No kurcze staruchy jeszcze się wyspicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionne, Raczysko 👄 👄👄👄👄👄👄👄👄 kochane dziewczyny, dzielnie zdobyłyście późną porą 1976. Pozdrawiam wszystkich serdecznie , miłej soboty i do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
Dzień dobry wszystkim:) nikogo nie ma :( trudno może później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie głowa boli oj! Juz nigdy nie będę piła!😭Szampana już nigdy nie ruszę!!!!!! Madziu dzięki za poczte:) Na kaca najlepsza praca,więc idę się leczyć:) Papa Oj oj oj......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrtedI_Lublin
Pozdrawiam serdecznie skacowane Panny i Panie ;) Porządki w domu i nic ciekawego... tzn. zaraz sprawdzę pocztę i może zmienię zdanie :) A tym czasem 🌻 i do kolejnego wpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich niestety nie mogę gadać długo ale bardzo się cieszę że tam jesteście szczególne uściski dla może pomoge pa pa pa 76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×