Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Zatem tak posróz była ok standart warto było bo ładna maszynę znależliśmy i kupilismy teraz trzeba ja sprzedać w Polsce z duzym zyskiem dla firmy .........dobra robote odwalilismy, jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekkkk.k
popiszmy cos o seksie trzydziestek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekkkk.k
tam nie ma takiego tematu :( popiszmy tutaj będzie ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18.12.1976
POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdawiam Panny i Panie dla Was ten 🌻 Ale się dziś człowek wyspał :D aż do ostatniej niedzieli marca gdy będzie musiał spać godzinę krócej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za opowiadanie, po przeczytaniu tego zaraz mam chętkę coś poczytać, a ja lubię czytanko, więć zajrze na półke i zabieram się za pochłanianie literek :) Jak wam niedziela mija, ja jutro nie mam dnia wolnego, więc powoli zaczynam już myśleć o pracy . Pozdrawiam. Kłapi -------> witaj u swoich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, mnie dzień minął szybko (bardzo) i przyjemnie (też bardzo) Mam nadzieję, że wieczór będzie dłuuugi i też przyjemny (bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, tyle właśnie naliczyłam ;) Co lub kto sprawił, że masz taki humorek? ja jutro do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, omal zawału nie dostałam, wyskoczyłeś tak z nienacka, ja myślałam, że same z Passionne jesteśmy, a tu nagle hop i Fredi, nogi jeszcze mi się trzęsą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mówie dobranoc, bo jak pisałam wcześniej, mam plan, by wieczór był udany , a, że do pracy wstawać rano trzeba, więc już biegnę do łóżeczka, no, może jeszcze chwileczkę, Fala zbrodni niech się skończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionee, już uciekam , film jeszcze jest, no co ......... coś mnie tu ciągnie .............., hipnoza zaraz mnie nie będzie tu, ale będę tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani wróciłam do naszego wspaniałego kraju WITAM WITAM WITAM mam zaległa lekture waszych pogaduszek ale mam wolne więc sobie poradze.Całuje i jeszcze sie odezwę :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
Hej wszystkim :) cicho i spokojnie ...............nikogo nie ma ? A szkoda:( to i ja znikam !!!. Może później ktoś będzie a narazie....................papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agars
Hej wszystkim :) cicho i spokojnie ...............nikogo nie ma ? A szkoda:( to i ja znikam !!!. Może później ktoś będzie a teraz znikam...................papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie, ledwo żyję po dzisiejszym dniu pracy, zaraz wskakuję pod prysznic i jeszcze tu zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkice i Wszystkich :) i zapraszam do czytania oraz pisania :) Jako że dawno nie wklejałem gry logicvzne tj. dwie części :) http://www.cda.pl/gry-online/g/hapland.html oraz http://www.cda.pl/gry-online/1/hapland2.html Cel gry - wydostanie się z płapki bez usmiercenia żadnego z własnych ludzików :D Powodzenia :) PS. Radzę się troszke pogłowić ale wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór wszystkim..Jaj wam dzionek minął? Mam nadzieje , że miło...bo ja caly dzień pracowałam ciężko , bo jutro mam imprezke i będe znów o rok starsza...niestety:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×