Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Passionnee, cicho sza, o tym się nie mówi, ja też działam w tajemnicy, okulary ciemne zakładam i płaszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, ja też rano jak wychodzę ciemno ,jak wracam ciemno, a jak za jasnego sprawy załatwiam to kamuflaż musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... ... już nie długo co raz bliżej za... 1976 wpis :D do wpisywania i do uzupełniania tej listy :D, czyżby reszta wolała się samodzielnie bawić ;) ? Pozdrawiam i 🌻 trzeci z zagubionych :D A dla szpiegów z krainy... 👄 A co stać mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, dzięki za 👄 już wiem, gdzie schowałeś czwart 🌻 :D już nie mogę się doczekać do imprezki, do tańców , zabawy i pysznego jedzonka i picia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodnej nocy 🖐️ do jutra i kolorowych snów i dłuuuuugiej nocy, bo trzeba się wysapać na sobotę :D przecież imprezka ma być :D Mam nadzieję że nikt nie odwoła ;) bo przytulańce już zarezerwowane... kolejka nie zamknięta :D więc można się jeszcze dopisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03wiol witaj, dzięki, że zaglądasz do nas :D Czy jesteś również ten wspaniały 1976? niedługo mamy imprezę z okazji 1976 wpisu, moze już jutro się uda, zapraszamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jestem po ciężkim dniu pracy skonana, ostatnie tygodnie w pracy są na maksa wyczerpujące, ale ciesze się, że już piątek wieczór (moja ulubiona pora) , jutro sobota, po południu idę na imprezke, mam nadzieje dobrze się pobawić, Jakie plany Wy macie???? 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem fajnie że się zebraliście warto to podtrzywywać witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj może pomoge teraz wiem że będzie to dyskusja na poziomie cześć wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
03wiol ------> kobieta czy mężczyzna i tak fajnie, że jesteś z nami, zaproszenie na imprezkę aktualne, Passionne , dzięki za poczte 🌻 , coś ci też wyślę troszkę póżniej Fredi, dzięki za zdjęcie szczypki , 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz tylko gdzie i o której a propos tego tematu tak chciałam o tym pogadać ale jakoś tak wyszło że ludzie wolą gadać o sexie itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, ten nick i adres 3wiol to pewnie tak do zmylenia, widzę, że kolejna tajna agentka (tak jak i my) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, chyba tak źle nie będzie, musimy tylko troszkę odpocząć, to pewnie przemęczenie :P Masz jakieś plany na jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, plan jest u mnie podobny w I części tj. wyspać się, potem kawka, II część to już wyżej pisałam, wiesz, jak będziemy talie wypoczęte, to każdą zagadkę rozwiążemy :) Ostatnio zaopatrzyłam się w mini niezbędnik detektywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionne wiesz, troszkę drobiazgów do torebki :P okulary ciemne (duże muchy i mniejsze kociaki) , rękawiczki, kapelusz, prochowiec, gazeta z dzirkami na oczy, gaz łzawiący, pilniczek, śrubokręcik, wytrych i wiele innych......, a na szkolenia od dziś jeździsz tylko ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, gdzie jest reszta ludzi? Zbliżamy się wielkimi krokami do 1976, a tu tak nas mało , cóż, trzeba ędzie jakieś małe śledztwo przeprowadzić , jak tak dalej pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee, to może z tym 1976 do jutra na ludzi poczekamy, ty wstaw już szampana do lodowki, sprawdź zapasy jedzenia, ja też zobaczę co u mnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×