Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Passionnee ---> o czym Ty mówisz? dlaczego ma nas opóścić? rachunku za prąd nie opłacił? zrzutkę zrobimy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredii ---> o czym one mówią?? zbiorową histerię tu odstawiają a Ty nic nie piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee---> a dlaczego Twoje oczy są zapłakane, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia mam taka sama posciel z motywami egipskimi jak ty:) Widzialam stronke Kubusia ... Cudne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, juz nie dlugo to zrobię, dojdę tylko do 500 wpisu i zamilknę już. Po za tym popatrzcie na górę strony tam jest text: \"Magazyn dla kobiet Kafeteria\" a ja nie czuje się kobietą i nigdy nie byłem jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Raczysko ---> ja nie mam pościeli z motywami egipskimi ;-) moja mam ma haha ale to nie ważne oj Fredi ---> aleś sobie wymyślił ;-) rozumiemy że nie czujesz się kobitką i za to Cię wszystkie ubustwiamy, a że kafeteria to magazyn dla kobiet - to tylko taka przenośnia (wiem bo maczałam w tym palce ;-))) zobacze co da się zrobić ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angllis
Witajcie, ja dziś 11 godzin w pracy byłam...tyle godzin przed monitorem i teraz znów..chyba się uzależniam:) Mam zamiar niebawem do wanny wskoczyć i relaksować się przez godzinę, iskierski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomogę---> Fredi ma jeszcze 5 wpisów ale może zmieni zdanie ?? Fredi---------> dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannnie 29-latków. Za oknem morze...bo nie powiedziałam, że mam tę przyjemność słyszeć niemalże szum morza z \"pracowniczych\" okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, widzę, że wieczorkiem troszę ludzi było na topiku, ja zajmowałam się mężem :P mam nadzieję, że dziś pogadamy :D Fredi, mam nadzieję, że żartujesz z tym opuszczeniem topiku, a swoją drogą Passionne, skąd tym o tym wiedziałaś ? Jakieś potajemne schadzki z Fredim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Kochani dzięki serdeczne za życzenia...aż się wzruszyłam...i ta wasza twórczość piękna... A ja przechorowałam 3 dni..urodziny też..ale imprezka była Buziaczki i dzięki serdeczne jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banotak kochana, mam nadzieję, że już lepiej się czujesz, masz :D:D:D , żeby ci było wesolo Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru dla wszystkich. Mam dziś kiepski dzień.....a jak Wasze humory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być wyżej banitka, nie wiem skąd takie błędy , chyba mi na wzrok i mózg padło Anglis, witaj, ja na humor nie narzekam, staram się zawsze w gąszczu codzienności poszukać malutkie rzeczy, które cieszą , choć czasami też miewam gorsze dni i łapię doła, ale dziś u mnie ok, a u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę , zmień nick na topik rocznika 1976, hej, ale mi powiedzialas, chyba sama złożę wypowiedzenie, hi,hi a tymczasem uważaj na swoją skrzynkę, bo tam wpadnę i wszystkiego sie dowiem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podtrzymuję że odchodzę z kafe, więc to nie jest żart lub też chwilowy kaprys. Zbliża się wielkimi krokami ten moment. Wiem, że niektóre z Was tego nie chcą ale same widzicie że pojawiło sie zastępstwo, tak więc... nie ma tego złego... A ja cóż jak mówił niejaki Lech W.: \" Nie chcem ale muszem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak jesiennie-mglisto w mojej głowie....ale będzie lepiej..musi. A może coś do czytania godnego polecania macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, Ty nas nie zostawiaj, najpierw nas 🌻 rozpieszczałeś, a teraz odchodzisz? My się nie zgadzamy, zostań z nami :D Może pomogę , dobrej nocy Anglis , uśmiechu i pogody ducha życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie ja też mówię- dobranoc. Iskierki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abu rabi no ja zaraz uciekam do męża, co taki nocny marek jesteś ?? a może dopiero z pracy ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌼 wybaczcie, ale nie mogę bywa tu tak często jak do tej pory :-( Fredii ---> dlaczego? już nas nie ... lubisz? już mi smutno ... może zmienisz zdanie? :-D liczę na to bo ty równy gośc jesteś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani... Ładny ten dzisiejszy dzień tu na zachodzie:) a mi jakoś smutno... Jade dziś wieczorkiem na ploteczki ,to moze zapomne o \"pewnych\" sprawach... Kurcze szkoda ,ze człowieka mózg nie działa jak komp,bo można by go co jakiś czas \"wyczyścić\" ze złych myśli i wspomnień:) Czadunia fajnie ,ze jesteś👄 może pomoge--->Fredi jest twardy jak stonka,bo nie chce się dać namówić nawet tylu super dziewczynom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę --> hej :-D skąd ten nick? tak specjalnie? przyzwyczaiłam sie do \"P\" ;-) no właśnie Fredi --> Ty to chyba ❤️ nie masz? tyle kobiet, tyle próśb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nad morzem szaro już prawie.....ale tak jakoś nostalgicznie też....w końcu piątek, w końcu wolne....macie jakieś plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam ! O może na 2000 wpis się chociaż załapie bo jakoś wszystko zawsze przegapiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie plany? Ja jutro myję okna, a po południu może jakiś wypad do znajomych, zobaczymy :) Natomiast plan na dzisiaj wieczór to sałatka grecka, winko półwytrawne czyli kolacyjka rodzinna, a potem zobaczymy :D Pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×