Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Ja naprawde nigdy wcześniej nie czułam sie bardziej kobieca niż przed trzydziestką:) Nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe wpisy, pocieszenia... ale jakoś czuję...że czas...ucieka....że coraz trudniej otrzymać wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw przywitam sie grzecznie z kim nie miałem okazji :) i zapytam jakie postępy w śledztwie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abu rabi, znalazłam się narazie na dwóch topikach, dowiedziałam się nieco :) oczywiście bierz to jako żarciki, ja jestem niegroźnym detektywem w spódnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnis wygląd nie ma najmniejszego znaczenia, takie oklepane jest to co powiem, ale ważne jest co człowiek na w środku, co sobą reprezentuje, a uważam, że taki 30 latek reprezentuje sobą dużo wicej i zazwyczaj jest wartościowszym czlowiekiem niż np. 22 letni ktoś, też tak miałem ze 3 lata temu i miałem wrażenie ze pół wieku mi przeleciało pomiedzy palcam, ale za to ile rzeczy się wydarzyło, więc usmiech proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla debeściaków z 76 nie mogę dziś zostać na pogaduuuuuuuuchach do usłychu ...... ech zakochać się było by dobrze pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam, że ja z wiekiem na wiele spraw patrzę zupełnie inaczej niż kilka lat temu, zmieniała się też hierarchia priorytetów, już nie jest dla mnie tragedią pryszcz na czole (to taka przenośnia), rozumiem też dziś postępowanie moich rodziców, które kiedyś uważałam za totalnie nieuzasadnione, więc anglis, głowa do góry, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej, jesteś osobą z doświadczeniem , wciąż jednak młodą, doceń to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nikt nie daje mojego wieku... Ja nawet nie staram sie odmladzać,bo jest mi dobrze ze sobą:) Człowiek tak wyglada ,jak się czuje.... To co ,ze moze jakaś zmarszczka się pojawila;) Nie wiem ,bo może jak mnie dopadnie jakiś ogromniasty dołek,to ta zmarszczka bdzie duzym problemem,ale teraz naprawde ciesze sie moją 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj ja wiem, że wiem więcej niż 10 lat temu, że nawet może trochę piękną jestem jeszcze...ale jakoś boję się tego upływu czasu. Może jest we mnie coś z bohatera\" Pokolania\", jeśli Ktoś czytał. Ale dobrze już nie narzekam, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, ja już mówię dobranoc, uciekam pod prysznic, a potem do łóżka, może w drodze z łazienki jeszcze się zatrzymam, komputer zostawiam włączony :) anglis, pisz, co czujesz, jak masz ochotę sie pożalić, to zrób to, może ci będzie troszkę lepiej :):):), życzę optymizmu i zaglądaj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam, od 5 dni nie byłem w pracy - cięzko jutro może być.... wrócę tu jeszcze ;) a teraz dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana Banitko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!! Życzę Ci miłości na każdą sekunde Twojego zycia!!!! Przepraszam że składam Ci życzenia tak pózno ale niedawno wróciłam i jestem jeszcze zakręcona, pozatym miałm tyle wolnego że załapałam lenia. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich fajnie zobaczyć nowe buźki :D---> Abu rabi, Anglis---> miło poznać :) Dziękuję za maile, jak ja to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D jak Wam minął dzień w pracy, pytam, bo wiem, że niektórzy mieli troszkę przedłużone weekendy , ja niestety w poniedziałek byłam w pracy, dziś szaleństwo, szok dosłownie, ledwo żyję, muszę włączyć jakąś muzyczkę dla relaksu i się odstresować ;) pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, zdradź choć rąbek tajemnicy, powiedz mi na uszko co chcesz zrobić , ja Cię tak ładnie proszę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłem po ciężkim dniu pracy i już myślałem ile mnie ominęło na kafe, a tu nic się nie działo. Wczoraj ktoś mnie straszył imprezami... ;), że niby tańce. hulanki, swawole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abu rabi, widzisz, tak jakoś trafiłeś w senny sezon ;) czasami bywało tu tłoczno i gwarno, dziś jakoś pusto i cicho, ale też jest miło, dobrze mieć swój topik, gdzie mozesz zajrzeć, coś skrobnąć, pogadać, posmiać sie, popłakać Ja też miałam w pracy totalnie męczący dzień, kocioł na maksa, teraz właśnie wróciłam z łazienki, jestem po prysznicu, mąż czyta książkę, córcia śpi, a ja mam troszkę czasu dla soebie, i jest mi fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no to fajnie, w sumie to ja kocioł miałem na własne zyczenie, ale jakos wyszedłem z tego, jutro znów się zacznie se la vie, ja sojej córki juz miesiąc nie wodziałem, nie mogę sie soboty doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abu rabi, a ile córeczka ma lat? ja moją widzę codziennie, czasami jak jadę na szkolenie na kilka dnie to baaaardzo za nią tęsknię , napisz, oczywiście jeśli masz ochotę, troszkę o sobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 powróciłam z wojaży a tu tyllle mnie ominęło :-( i imprezka (była? ) i nowe ludziska ( ahoj ;-) ) i banitki urodziny - wszystkiego wszytkiego co najlepsze ... spełnienia marzeń... zdobycia szczytów ... no i 🌼 bez liku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘 całusy na dobry wieczór!! Dla niektórych pewnie na dobranoc :D Fredi ----> co Ty kombinujesz, hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passionnee kochana o czym Ty mówisz ?? Jak to opuścić, nas się nie opuszcza :P !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×