Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

witam moi kochani!! ja już wróciłam z wojaży po Wielkopolsce i melduję się na kawkę( z mlekiem poproszę) kuluchna-------> trzymaj się, mnie już odpuściło to wstrętne choróbsko, moja mała na szczęście się nie zaraziła ale za to okazało się, że ma chorobę lokomocyjną i w drodze do Poznania ( 15 min przed domem) mieliśmy awarię wymiotną :(. martwię się bo raczej dużo podróżujemyw sezonie i będzie to utrudnienie. ale w drodze powrotnej dostała syropek i było ok. u mnie też mgła okropna, ale jest ciepło (może w końcu idzie wiosna?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czuje i słyszę wiosnę co to za ptaszek tak pięknie wyśpiewuje już od samego wschodu słońca? od kilku dni budzi mnie co rano i od razu mozna zaczynać dzień z uśmiechem na twarzy:D mój synuś tez ma chorobe lokomocyjną (po mamusi oczywiście:) ), pomaga mu tylko Aviomarin, jest niezawodny miłego dnia zyczę wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Witam !!! Wpadłam na kawkę ... Wczoraj nie dałam rady bo po imprezce byłam jakaś..rozbita :-0... Witam Pipsztaka [fajny nick...] Mam nadzieję ze z pierwszym Pipsztakiem nadejdzie wreszcie wiosna :-D Buziaczki dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą, coś mało Was tu dziś zajrzało? Tak ciężko pracujecie? km_1976---> to dobrze, ze już wyzdrowiałaś, ja mam już dość, trzyma i puścić nie chce...., najgorszy jest kaszel :( Miłego wieczorku..., jak tam wiosenka znaleziona? U mnie niestety nie ...., ale uśmiech nie opuszcza mnie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Jak to nikt nie zajrzał, tylko Fredi? Dla Ciebie 🌻 Wszystkim, którzy jeszcze zajrzą dobrej nocy i kolorowych snów :) Jutro zapraszam na kawkę. Kto przyjdzie? pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ja wpadne rano na kawusie :) Prawiie 30 ...nasze malenstwo pokazuje juz dwie dolne 1 ..i czuc je tez na naszych palcach :) jest roskkoszny .. nowe zdjatka na www.dustin.bobasy.pl milej nocy i slodkich i slicznie pokolorowanych :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloo! jest tu ktoś? Witajcie :) Kawka podana, z mleczkiem, ze śmietanką. Miłego dnia :) Oj, zapomniałabym.... Dla wszystkich, którzy się zameldują 🌻 Nic, ja spadam do pracy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się oczywiście melduję - dzień dobry wszystkim!!! >z mleczkiem poproszę! u mnie jakby już tak coś wiosną czuć - śniegu coraz mniej i tak jakoś cieplej :) może jednak o nas nie zapomniała? miłej pracy wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też za drugą kawkę się zabieram u mnie sniegu juz nie ma:) , słonko pięknie swieci i przebiśniegi dziś widziałam 🌼 pogodnego dnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ Witam !!!!! Dzięki za kawkę pyszną i miłego dnia ! Carlaa!!!ale świetny ten Twój Dastinek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... wcielo mi posta ... Wpadam na kawusie ..kuluchna mam nadzieje ze jeszce jdna sie znajdzie :D Fredi jutro Twoj wielki dzien ..pompony mam uszykowane i dziekujemy ..wies zza co ;) a smoczek hmmmmm ;) Km..a Marzanna zostala utopiona ..moze to byc powodem ..takiego niewidocznego przybycia Tej wiosny :) moze pomoge 🌻 skusisz sie jeszcze na jedna kwausie :) z cistem ???? prawie 30 🌻 pipsztak .. :D kiedy masz urodziny ???? Banitko ;).. znana produkcja ..hhihihihihihi :) wszystkim milego dnia 🌻 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To lew z Ciebie moj synek urodzil sie 08.08 :D piekny miesiac a ze piatek 13 no coz .. :D tez dzien dla Twoich rodzicow i dla Ciebie najpiekniejszy na swecie .. prawda :D 🌻 teraz latwo mi bedize zpamietac :) 🖐️ do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed 15 :D i jak zawsze 🌻 Nie dziękuję jeszcze za Wasze kciuki bo do godziny Zero jeszcze troszkę czasu :) Pipsztak --> uśmiech masz urodzinki w piątek to super dłuuuga imprezka na Ciebie czeka :D więc się nie smuć, po za tym taki piątek, to nie może być pechowy. Pozdrawiam jeszcze raz i kolejny 🌻 w Lublinie roztopy więc łatwiej o prezenty dla Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Carlunia, Dustinek jest suuuuuperrrrrrr :D:D:D Pipsztak- ja też jestem lew :) kilka dni starsza od ciebie , Fredi, już powoli zaczynam pięści zaciskać, kciuki łapię i zaczynamy........ jak ja jutro będę pracować??? ale jakoś damy radę, tylko daj tam czadu........ banitka :) wnioskuję, po braku wpisów poimprezowych, że udana imprezka była, choruszki, zdrowiejcie i to szybko 🌻 moze pomogę, gdzie się podziewasz słonko? Raczysko, kiedy zajrzysz??? Lipcowa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo! Jest tu jeszcze ktoś? Co Wy?, już śpicie? Cóż.... Słodkich snów :) Jutro na kawkę Was nie zaproszę, bo do pracy idę na dość wczesną godzinkę. Mam nadzieję, ze ktoś mnie zastąpi? Aha! Nie zapomnijcie trzymać kciuki jutro za naszego Frediego---> jutro wielki dzień... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaaaaajemy!!!!! kawka czeeka!! Fredi trzymaj się!!!!!!!!! kciuki zaciśnięte! jak zdasz to zaraz nam daj znać!! napewno powiesz że to była bułka z masłem :) ale impreza będzie!! ho,ho!! jest tu ktoś jeszcze bo nic nie widać przez tą mgłę... uważajcie na drogach bo widoczność kiepska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi ... dzisiaj woj dzien ... trzymam tez ... :D hallo prawie 30 ;) 🌻 kawusia dla Was .. i dla Frediego nerwosan ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)🖐️ Wpadłam na kawkę co by energii troszkę złapać na trzymanie kciuków ;-) Akurat w tym czasie będę u dentysty , więc kciuki zaczynam trzymać już :-D Prawie 30 --------------> imprezka byłą średnia ... ale to to nic teraz to mi się zacznie...najpierw mój synek młodszy ma urodziny , potem wielkanoc i chrzciny maluszka urosdzonego w ten sam dzień co zimowa , potem 30 lat mojego męża (1976) no i na początku maja komunia mojego synusia ...nieźle co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zimowa ! NO no szykuje się tylko skąd ten worek z pieniędzmi na to wszystko wziąć ?:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak duze uroczystosci to i rece do pomocy by sie przydały;-) W zeszłym roku miałam podobny maratonik w rodzinie , ale na szczescie wszystko (komunia, chrzciny) odbyło sie w wynajetym lokalu takze uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja komunię robię w domu ...[ wiesz jak to jest ...wszyscy twierdzą , że duży dom to po co za lokal płacić ?...tylko potem ta robota ...no ale cuż już jedną komunię przeżyłam to i drugą dam radę..:-)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale jestem: oburzony😠, poirytowany😡, rozeźlony😠, wściekły😡, wzburzony😠, zagniewany😡, zirytowany😠, zły😡 Przełożono mi obrone na poniedziałek, nic mi o tym nie mówiąc przecież w dziekanacie mieli mój numer telefonu, adres to czy tak trudno było o tym poinformować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Fredi faktycznie mogli ... no coz trzymamy kciuki do poniedzialku !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×