Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Moze pomoge ... ;) sympatyczna wolna ..hmmm z Wroclawia .. to ja tez odpadam .. ;) 😘 Banitko to trzymam dalej :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP! Ja mam kilka koleżnek ale wiek...hmm..25 jeśli może być to daj znać ;-) KOCHANI !!! Życzę Wszystkim zdrowych i spokojnych świąt WIELKANOCNYCH!!! Mokrego dyngusa i smacznych jajeczek :-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołego krolika, co po stole bryka, spokoju swietego i czasu wolnego, zycia zabawnego w jaja bogatego i w ogole smacznedo jajka i niech te swieta beda jak bajka :) Carla ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tak oto po długim okresie Postu nadchodzi radosny Dzień Zmartwychwstania Pańskiego. I Wam wiele radości na zbliżające się Dni Świąteczne... Nim staropolskim obyczajem podzielimy się jajem, przyjmijcie ode mnie życzenia: w każdym dziele powodzenia, zdrowia, szczęścia wiele w piątek, świątek i niedzielę. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki baranek ma złote różki, Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja życze Agars 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych i pełnych radości Świąt Wielkanocnych, odpoczynku w gronie najbliższych oraz mokrego dyngusa:-) ❤️ dziekuje za zyczenia i bardzo miłe załaczniki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Nie bójcie się. Jezus z Nazaretu powstał\" Chrystus Zmartwychwstały przezwycięży wszelkie zwątpienie! Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia29
witam ten cudowny rocznik i zycze wesolych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agunie29 i wszystkich pozostałych :D Ale świętujecie, nawet na top nie zaglądacie, no.............ale w święta czemu nie, można , a nawet trzeba odpocząć od kompa, a ja...... cóż, czasami muszę ................ tu zajrzeć, odkurzyć, przewietrzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tam kochani święta? 🌼 MP---------> masz mnie już ociekam wodą ale gdzie reszta? chciałam was wszystkich pożądnie polać ale nikogo nie widać, pewnie siedzicie i zajadacie się słodkościami albo jajeczkami;) no ruszyć się trochę od tych stołów żarłoki! pozdrawiam wszystkich i do jutra1(obudze was kawką o 7 rano, chyba że mnie MP uprzedzi) PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich \'76 i nie tylko :) Polewam Was wszystkich, ale z rozwagą, dla zdrowia i urody. Miłego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już troszkę niektórych pooblewałam, pewien chłopaczek od nas też mokry w basenie leżał :) powiem Wam, że ja już się cieszę, że święta sie kończą bo to jedzonko mnie wykańcza :) niedługo mamy majowy weekend, macie jakieś plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przemoczony :D do ostatniej nitki :O Na sąsiednim topiku \"ktoś\" mnie wrzucił do basenu... i to pare razy :O Mam nadziję że się nie rozchoruję przez to ;) Bym coś powiedział ale... pewnie bym zaraz usłyszał... \"No patrzcie on znów ma wolne\"... Ups... ale gafa... ;) Pozdawiam ze świetami za pasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedno qiadro .. na mnie wyladowalao :) hihihi pozdrawiam polewam :P wszystkim bez wyjatku .. zagryska tez jest ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moi drodzy święta się skończyły! wstajemyyyyyyyy!! czas do pracy!! ja już czekam na posterunku z pachnącą kawką... jest ktoś chętny w ogóle czy wszyscy jeszcze śpią? haaaaaaloooooo!! hop, hooooop!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny WSTAWAĆ :D Co to za leżenie do wieczora ;)? Kawa już zimna, na dworze ciepełko się robi, słoneczko sobie świeci, deszczyk nie pada, więc kończyć szybciutko ta pracę i na spacerek marsz :) Lewa prawa, prawa lewa, lewa prawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was wywiało, ostatnio coś mało wpisów , no, oczywiście są tu stróże prawa, co strzegą topiku :D pozdrawiam serdecznie , i wznawiam listę : 1. Kraków 2. Wrocław 3. Poznań 4. Toruń 5. .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaalo!!! jest tu ktoś??!!! hop, hop!! ja nie wiem gdzie was wszystkich wywiało..dzisiaj robię bunt, skoro wczoraj nikt nie zgłosił się po poranną kawę to dzisiaj zrobiłam tylko jedną ( w końcu nie będę tyle kawy marnowała) Fredi, prawie30 -------> 🌼 ....no ale żeby na kawę nie przyjść... :( ( chyba wam nie wybaczę tego wczorajszego dnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie! dzisiaj to samo? gdzie wy wszyscy się podzialiście co? ani widu ani słychu...:( to co sama tu zostałam...? już nie wiem co mam sobie o tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo km...no nie sama 🌻 😘 jestem tylko slonce mnie oslepia ...i nic nie widze o tej godzinie na monitorku :) :D :D :D kawke z Toba pije :D dla wszystkich po 🌻 ku ... aaaa Goda tu nie bylo .. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa----------> witaj! miło że wpadłaś . nie wiesz gdzie się reszta podziewa? u mnie też słonko świeci i jest baaaardzo przyjemnie... jak tam mały? ile zębów mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Km... 😘 Zona Goda :D Mamy na koncie dwa zeby .. :D ida nastepne .. daje nam znac o tym ..gossssnoooooo i donosnie .. Mysle ze zcas wiosennego przesilenia dopadl .. :D NAs .. szal swiateczny i poswiateczny :) .. ale niedlugo wszyscy .. przyjda :D prawda sciskam zapraszma na kawusie i cisto :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×