Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość czytajaca topik
Fredi----->dziekuje 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 - - - > masz rację dzisiaj piekny dzień PIąTEK!!!! niuka - - - > ja nie pracuje w księgowości ale też mam mały sajgon, a ten tydzień był wyjątkowo męczący Fredi - - - > dziękuję za 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, troszkę mnie nie było, ale wiecie dlaczego, zawalona pracą, codziennie prawie do wiezorka :( Ewa z T -----> bardzo mocno Cię ściskam, życzę powodzenia i duuuużo siły, a najważniejsze ---> myśl o sobie, to Ty jesteś ważna, Ty wychowujesz dzieci, nie pozwól sobie na takie traktowanie jak kilka stron wcześniej opisałaś, jeśli macie być razem to niech on się stara, niech udowodni, że może być oparciem dla Ciebie i dzieci, a jeśli nie, to pamiętaj, że kobiety są silne i zawsze sobie dają radę. Witam nowe osóbki na topiku :) fajnie, że jest nas coraz więcej :D a dla osoby czytającej topik 🌻 i pozdrawiam [Fredi, mam nadzieję, że przedstawisz nam swoją znajomą;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Czesc wszystkim! Witam w pochmurna sobote,serdecznie wszystkich pozdrawiam,prawie trzydziestka bardzo Ci dziekuje,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moja sobota nie jest pochmurna ;-) słonko świeci!!!! Ewa T-------------👄Jak tam dajesz radę ? :-p Fredi dzięki za 🌻i 👄!!!! IIII jeszcze po 👄dla reszty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Banitko, u mnie też pogoda nie najgorsza, świeci słonko, choć troszkę wieje wiatr, ale za to przegania chmury deszczowe i jakoś narazie nie pada :) Ewa z T :) trzymaj się dzielnie Ja nadrabiam zaległości w domu, w południe byłam u rodziców, teraz usiadłam , piję kawkę i patrze smutnym wzrokiem na wielka stertę rzeczy do prasowania :P 👄👄 dla Was, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witajcie! banitko jakos sobie radze chociaz jest mi naprawde ciezko, ignoruje go tydzien,widze ze on zaczyna zdawac sobie sprawe ze zle postepuje,ale co bedzie dalej nie wiem.W czerwcu pojade na wakacje ,odpoczniemy od siebie moze dotrze cos do niego,i sie zmieni no nie wiem jak nie to odejde to bardzo trudna dla mnie decyzja.Synek mi dzis powiedzial,ze wie ,ze tata to dziwak ale chce mieszkac z nim,malutka chodzi i caly czas wola tata i tata,a ja mam juz dosc takiego zycia ,bo we wszystkim jestem sama najgozej ,ze to tak bardzo boli.W glebi duszy wierze ze sie ulozy,musze sobie poradzic. prawie 30 ja tez mam caly stos prasowania,ide teraz posprzatac u dzieci w pokoju,pozdrawiam,jak mi sie uda to wieczorem do Was zajze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i jak zawsze po 🌻 Prawie 30 --> hmmm najlepiej jak się sama przedstawi :D czytajaca topik --> łap 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! a gdzie cała reszta? no nie mówcie, że jeszcze śpicie...jest poniedziałek godz 8:15 i pora do pracy ( albo wstać przynajmniej) ;) kawy nie robię bo pewnie i tak nikt sie nie pojawi to na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976----> a jednak niespodzianka :) , kawkę poproszę ja :) Witajcie! Udanego i spokojnego dnia :) Dziś piękny poniedziałek...... właśnie rozpoczął mi się urlop :), oby tylko czas tak szybko nie przeleciał... pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Czesc! Ja poprosze duza kawke,za oknem piekna pogoda,zycze wszystkim milego dnia pozdrawiam,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochani melduję się grzecznie, kawka wypita, bo dzień się zaczął o 4:30 cit gotowy więc troche luzu będę miała miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo, jestem pierwsza na stronce jak miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawkę dorabiam i miłego dnia życzę!!! Ewa z T ------------------>🖐️ trzymaj się dziewczyno , wiem , ze nie jest łatwo :-( Fredi!!!! Co u Ciebie ? Znów jakiś tajemniczy się robisz ;-)to lubię Prawie 30 👄! A gdzie Może Pomogę ? Coś cicho ostatnio o niej ? może się zakochała ...wreszcie ... :-) Buziaczki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawkę dorabiam i miłego dnia życzę!!! Ewa z T ------------------>🖐️ trzymaj się dziewczyno , wiem , ze nie jest łatwo :-( Fredi!!!! Co u Ciebie ? Znów jakiś tajemniczy się robisz ;-)to lubię Prawie 30 👄! A gdzie Może Pomogę ? Coś cicho ostatnio o niej ? może się zakochała ...wreszcie ... :-) Buziaczki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak miło sie zrobiło... no fakt, coś długo nie było MP, ciekawe dlaczego.. u mnie też piękna słoneczna pogoda, szef wyjechał na jakieś 2 godzinki więc mam okazję wyskoczyć do sklepu na szybciutkie zakupy :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i jak zawsze po 🌻 Hmmm a co tylko kobiety mją być tajemnicze :D? Nic więcej nie powiem :O Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani to poniedziałek mamy już prawie za sobą :D jak tam z dniem 26 maja, macie wolne??? ja niestety nie, zresztą u mnie w pracy nigdy nie mamy wolnych dni (prócz sobót i niedziel), majowe weekendy też pracujące :( ale nie narzekam, bo ważne , że jest praca, choć ostatnio coraz mniejszą satysfakcję mi sprawia, wkurza mnie to, że musimy się cieszyć z samego faktu jej posiadania, ostatnio czytałam gdzieś, że człowiek powinien zmieniać co 5-8 lat pracę, bo po tym czasie się wypala, w moim przypadku chyba się to sprawdza, ale jak ją zmienić??? pozdrawiam i 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuka, co Ty tak wcześnie na nogach dziś byłaś??? myślałam, że Może pomogę wstaje najwczesniej, potem ja , a potem dopiero reszta śpioszków ;) Ewa z T---> łap 🌻 i siły ............ :) Banitko, powodzenia w dalszych poszukiwaniach Nie widziałam dawno Raczyska, ciekawa jestem, gdzie ona się podziewa ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witajcie Kochani! prawie 30 dziekuje za kwiatka,juz wyszlam z dolka,maz przeprosil mnie za swoje zachowanie i obiecal poprawe , ale ja w jego obiecanki nie wierze.powiedzialam,ze jesli zobacze czy angazuje sie w sprawy rodzinne to pomysle co z nami bedzie.teraz caly czas mysle o wyjezdzie do mojego domu rodzinnego.pozdrawiam wszystkich serdecznie,zycze udanego wieczoru pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry !!!!!!!!!! kolejny piękny dzień , niestety za oknem w pracy urwanie głowy (sezon w pełni) mimo to zapraszam na kawkę, wstawajcie śpioszki prawie 30------------> taki los, dziś też wcześnie wstałam, bo maleństwu musiałam cuś ugotować i do pracy biegiem miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! niuka-----> ranny ptaszek z ciebie 🌼 ja 26 mam wolne i jestem z tego powodu bardzo uchachana :) chcieliśmy jechać na rajd motocyklowy(od 26 do 28) ale pogoda nie zapowiada się najciekawsza i nie wiem czy jest sens moją małą brać skoro ma padać :( ( a rok temu było tak pięknie). no, ale zobaczymy... teraz za oknem trochę pada, ale jest w miare ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!! Raczysko jest,jest...:) prawie30 buziaczki przesyłam dla ciebie 👄👄👄 tylko je złap;) Pracuję sobie od maja w spedycji...nerwowo strasznie...szef rozkazuje tylko...normalnie jak w wojsku:) Doła miałam taaakkkiieeggooo dużego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wilku mowa, a wilk tu :D Raczysko --> witaj po długiej nieobecności 🌻 Pozdrawiam pozostałych tzn. pozostałe :) Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witajcie kochani!serdecznieWszystkich pozdrawiam i zycze udanego dnia i zapraszam na kawke pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawkę zabieram ------> Ewa z T dzięki i 👄 Dla pozostałych dziewczyn też👄i dla chłopaka 👄 i dla odnalezionego Raczyska 🌻 MIŁEGO DNIA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! a ja jutro wziełam sobie urlop tralalala! a że piątek mam wolny to... 4 DNI WOLNEGO!!!!!. coś pięknego!! :D mam zamiar wyruszyć na rajd ( o ile córcia będzie zdrowa) tak więc pojawię się na topiku pewnie dopiero w poniedziałek gdzie się podziewacie wszyscy co? jeszcze 30min i uciekam na mój długi \"łikend\" pa,pa! do poniedziałku! ( oby pogoda dopisała, bo jeździć w deszczu na motocyklu z małym dzieckiem to średnia przyjemność)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×