Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witajcie! :) km_1976---> dołączam do grona, za kawkę dziękuję :) życzę wszystkim miłego i udanego dnia, duużo optymizmu i słońca.... pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D 🖐️ D Kawkę łapię... Dzień piękny to prawda ;-) Pozdrawiam Was serdecznie i biorę się do roboty 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się. cześć wszystkim też nadaję z pracy, a teraz piję jednodniowy sok marchewkowy. kawka będzie trochę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon----------> Witam [jeszcze się nie znamy ]:-D Kuluchna , km1976 , MP Prawie 30 , Fredi , Carlaa[jak tam spakowana ?] Buziaczki dla Was👄👄👄🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Banitko :D juz troszke hihihi :) Fredi gdzie jestes dawno Cie nie bylo :) kuluhna , Km ..kawusia pyszna :) moze pomoge ... prawie 30 , Raczysko ,moon, dla wszystkich 🌻 bez wyjatku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie, jak chcecie to potraficie się zameldować :) witam wszystkich jeszcze raz ! zaraz sie biorę za śniadanie bo jeszcze nic dzisiaj nie jadłam i zaczynam być głodna.....ale najpiew skończę robotę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Kochani , nowe osby również , wystarczyło troszkę tu nie być i ile się wpisów nazbierało :) Carlunia, Ty podobnie jak i ja w weekend będziesz krążyć pomiędzy wielkopolska a kujawsko - pomorskim :) Diabelek - troszkę dlaeko na tą kawę :D Banitko, szukasz nadal? Raczysko :) pozdrawiam i zmykam do muszę jeszcze troszkę popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka
dzień dobry !!!!!!! nie wiem jak u was ale jam mam wspaniałą pogodę (a to już weekend za chwilę) oby tak dalej miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Nikt jeszcze dziś kawy nie podał? o... to ja podaję [poszła wstawić wodę] :) Miłego dnia :) Pogoda brzydka dziś, deszczyk pada... a gdzie słoneczko? Tak ładnie się zapowiadało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! ja zaczynam pracę jak co dzień od soku marchwiowego, a potem kawki!!! juz odliczam godziny do końca pracy! jutro jade nad MORZE tra la la!!!! nie mogę się doczekać!!!! martwi mniw jedynie pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka
dziewczyny gdzie wy mieszkacie u mnie słońce że aż w oczy szczypie ura! pewnie wiele to nie zrobię w pracy bo już boczuś z grilla przed oczmi mam ahahah pyszna kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka
może pomogę ---> witaj, miło cię poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczę morze jak nie będzie mgły.... poza tym ma padać przez cały długi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka
może pomogę ---> suwalszczyzna, jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka
nie martw się moon morze jest piękne ZAWSZE i ten szum fal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka
ja rocznik 1976 (jestem rogacz, mój mąż też rogacz i dzień w dzień łapiemy się za te swoje rogi) o! prezes się zjawił czas otworzyć inne strony pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!! MP ja jestem południowy zachód więc proszę te chmurki nie na południe :-D Pozdrowienia dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff! Już myślałam , bo u mnie chmur dosyć ... ale nie pada na szczęście... Pracy nadal szukam ... byłam przekonana , że mam ciekawą propozycję...ale okazała się toalnym błędem i teraz nie mogę się od kolesi odgonić... :-( Wszystkim wyjeżdżającym i nie tylko życzę miłego długiego weekendu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, jak tu dzisiaj gwarno, aż was nie poznaję dziewczyny ;) no nie wiem, ale u mnie naprawde jest pięknie (narazie) słoneczko świeci, niebo błękitne, ptaszki śpiewają... tylko ja w pracy siedzę :( ale prognozy mówią, że jutro i w niedzielę pogoda się popsuje i będzie padało więc pewnie to ten dzeszcz od was tu przywędruje :p byle do 15 stej a potem.......................DŁUGI \" ŁIKEND\" HUUUUUUURAAAA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam to mailu....: list do dr. Oetkera Pamiętacie te czasy?... Dr OETKER! Miałem już dzisiaj nic nie pisać ale się wkurwiłem jak nigdy! Muszę odreagować, sory za błędy i ogólny chaos, ale mam to w dupie. Niech to chuj strzeli, jebany dr Oetker! No co mnie kurwa podkusiło, żeby kupić budyń z tej zjebanej firmy? Siedziałem sobie w domu, czytałem to i tamto, aż mnie nagle złapała ochota na budyń. A z pięć lat już tego gówna nie jadłem. No się wziałem ubrałem, pobiegłem do sklepu - Poprosze budyń. - Proszę. - Dziękuję. Szybki powrót do domu. Na opakowaniu napisane, że gotować mleko, potem wsypać, bla, bla, bla. Zrobiłem jak kazali.I co ? I wyszło mi kakao! Rzadkie jak sraczka. Tego się nie da jeść. Jak te pieprzone chamy mogą nazywać to coś budyniem i jeszcze chwalić się nową recepturą? Mam tego dość. Dość jebanej demokracji, kapitalizmu i calego tego ścierwa, które weszło do nas po roku \'89. Chce takich budyniów jak za komuny! W brzydkich opakowaniach, ale gęstych z takimi wkurwiającymi grudkami! I kisieli też chcę! Niedawno na własne oczy widziałem jak moja znajoma PIŁA kisiel! Jak można pić kisiel? Czy nasze dzieci już nie będą pamiętały, że to należy wyjadać łyżeczką, do której wszystko się lepi i na koniec trzeba oblizać? Kto mi zabrał szklane litrowe butelki z koka kolą? Komu one przeszkadzały? I mleko w butelkach i śmietana! A takie fajne kapsle miały...Dlaczego teraz nawet wafelki prince polo są w tych > cudnych opakowaniach zachowujących świeżość przez pińcet lat? > Ja chcę wafelków w sreberkach! I nie tylko prince polo ale i Mulatków! > Jaki dziad skurwił się zachodnią technologią, dzięki której teraz > wszystkie cukierki rozpływają się w ustach, a nie tak jak kiedyś, > trzeba je gryźć!? > No pytam się, no! > Pierdolę mieć do wyboru setki rodzajów lodów i nie móc zdecydować się, na jaki mam ochotę! Kiedyś były tylko bambino w czekoladzie i wszyscy byli szczęśliwi, a jak rzucili casatte to ustawiała się kolejka > na pół kilometra. Czy ktoś pamięta jak smakuje prawdziwa bułka? Nie, kurwa, nie tak jak w waszych pierdolonych sklepach, napompowane powietrzem kruche> gówna. Prawdziwe bułki są twardawe, wyraziste w smaku, a najlepiej z prawdziwym masłem, które wyjęte z lodówki jest niemożliwe do rozsmarowania! O margarynie za komuny można było tylko pomarzyć, > a jak była to taka chujowa, chyba \"Palma\" się nazywała. Wielkie pierdolone koncerny wyjebały na amen z rynku moją > ukochaną oranżadę, którą za młodu gasiłem pragnienie. I jej młodszą siostrę oranżadkę w proszku, której nikt nigdy nie rozpuszczał w wodzie, bo służyła do wyjadania oblizanym palcem. Nawet ukochane parówki mi zajebali, dziś już nie robi się takich dobrych jak kiedyś... W telewizji dwa kanały, na każdym nic do oglądania. Teraz mamy sto kanałów i też nic nie ma. Możemy wpierdalać pomarańcze, banany i mandarynki, a kiedyś jak przyszedłeś z czymś takim do szkoły, to cie \"szefem\" nazywali. Fast foodów też nie bylo i każdy żywił się w brudnych budach z hamburgerami napakowanymi warzywami, zapiekankami z serem i pieczarkami i hod-dogami nabijanymi na metalowe pale. Buła, > parówa, musztarda! Nic więcej do szczęścia nie potrzebowaliśmy. Kurwa pierdolona mać. A taką miałem ochotę na budyń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka
świetne od razu mam przed oczmi "dzien świra" prześlę to "mężu' jak pozwolisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×