Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

dzięki Fredi😘 śpisz już? ja tylko dopiję mleczko z miodem i uciekam, dlaczego teraz musiało mnie dopaśc jakieś grypsko?:( dobrej nocy dla Wszystkich zgromadzonych na tym topiku i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja już w pracy, na dworze zimno i troche wieje...ja nie wiem, żeby maj był taki zimny? :( MP---> witaj, może u ciebie troche cieplej? a reszta co? śpicie? ...nawet wam się dziwię, sama chętnie bym w łózku została...brr... idę na kawkę, przynajmniej ona ciepła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! km_1976---> kawki dla mnie też wystarczy? Fredi--->dawno Cię nie było, super, że o nas pamiętasz :) mysia30----> szybciutko wracaj do zdrowia :) prawie30, MP, km_1976, mysia30, Fredi ----> pozdrowionka i 👄 oraz 🌻-ki Miłego dnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzieki za mile powitanie, wlasciwie sie nie spodziewalem. Widac, ze rocznik zbliza ;) prawie 30 -- tez witam, w tamtym roku odwiedzilem ciotke. Ciotka tez lwica i tak samo mowila :D, czy wszystkie lwice tak maja? :) no dobrze jestes 2 miesiace starsza, jak bedziesz jeszcze wyzsza ode mnie to wtedy sie zastanowie czy Cie sluchac :) mam 180cm może pomogę -- czesc, nie znamy sie jeszcze to moze sie poznamy np. 4 pazdziernika? ;) banitka -- milo Cie poznac skorpionico Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po śniadanku, ale chyba zrobię sobie drugą kawkę bo ten dzień taki bury i spać się chce :o kuluchna --> kawka dla chętnych zawsze się znajdzie :) jutro dzień dziecka :) musze kupić coś mojej córci i chrześniakowi tylko czy ja coś dostanę? pewnie nie... a w sobote idę do pracy buuu... odrabiam za 16 czerwca, coś ostatnio dużo tych długich \"łikendów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę -- wyższych też raczej nie słucham, ale kto wie kto wie, jak będzie wyższa o głowe to chyba nie bedę miał wyjścia ;) Tak poznaliśmy się już, wcale nie pomyślałem, że jesteś niegrzeczna, ale imię też dobrze by było znać, a co do 4 października to nie ma sprawy wpadaj wpadaj tylko prezentu nie zapomnij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ! D Kawkę dorobiłam...:-) Ale zimno...brrr...dobrze , że kawa gorąca... MP ja proponuję żebyś to Ty zaczęła się słuchać ;-) i może coś z tego będzie bo z Ciebie taki typ niepokorny... Adam🖐️ Miłego dnia ! Fredi!!! Ale stronkę zapodałeś ...prawie się popłakałam ... jakoś tak wszystko biore do siebie [moja siostra jest w ciąży:-p] 👄---->dla Mysi i zdrówka do tego Prawie 30 , Kuluchna , Niuka , Km1976 ------->🌻 Tęsknię za Carlą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję imprezę z okazji 200 stronki i z okazji mojego 600 wpisu !!! JA stawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, a ja czuje się taki taki tyci ;) do 100 wpisów jeszcze mi daleko, a imprezka oczywiście zawsze wskazana nawet bez okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
witajcie kochani! Nie zagladalam,ale pamietam o Was.Adam30 milo Cie poznac.jeszcze nie jestem na wakacjach,jade dopiero w sobote juz nie moge sie doczekac.Mimo brzydkiej pogody mam dzis duzo energi.Nastawiam wode na kawke z bita smietanka,zapraszam czy ktos jest chetny? Serdecznie Wszystkich pozdrawiam i zycze udanego dnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę -- co to ma znaczyć jestem dzikus i nie wręczam prezentów osobiście? Pewnie, że się da wysłać pocztą, ale żebyś nie miała łatwo to na urodziny chcę dostać słonia :P, dalej już wiesz co masz robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Moze pomoge.. u mnie za oknem tez leje ale ja juz nie chce wieksza urosnac bo i tak jestem wysoka ,dlatego na razie nigdzie nie wychodze.Adam ja nie moglabym obiecac ci slonia ,ale moze pajaczka,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś cos wspominał o imprezce??? na imprezkę to ja zawsze gotowa jestem :) banitka------> co pijemy?? kawę chętnie ale bez bitej śmietany bo odchudzam się ( wakacje idą to trzeba jakoś wyglądać :p ) u mnie nie leje, ale zimno jak diabli..brrr... Adam30_30----> może parę słów o sobie, tak dla lepszego poznania? skąd jesteś itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy facet i jaki się przeciąg zrobił :D Adam30_30 --> 🖐️ uważaj na tym topicu, bo mnie to już kilka razy chciały ożenić więc się pilnuj :D Panny i Panie dla Was po 🌻 prosto od sąsiadów z parapetu... tylko cicho sza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa ktosia
zeby tylko swatka sama nie wpadla w sidla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa ktosia
prosze mi jasno wytlumaczyc- dyskusji o czym? ja nierozgarnieta jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa ktosia
hej t... znaczy sie Fredi 🖐️, ja tu tylko jako gosc, przelotem, bo mi sie chwilowo pomylily topiki ;), a poza tym na naszym cichutko... mysle, ze tutaj jednak nie potrzeba swatki, w mysl starej zasady- 'co ma byc to bedzie' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa ktosia
moze pomoge--- tak, tak, akurat, bo Ty to bardzo agresywna osoba jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was pada, a u mnie jest nawet ładna pogoda, tylko dlaczego tak zimno!!!? grrr Fredi_Lublin -- Co tam, ja się nie boje, już dwa razy mnie swatali i się nie udało :), chociaż za drugim to już lepiej poszło, ale liczy się efekt końcowy km_1976 -- jestem z Pabianic. Urodzony 4.10.1976 itd, coś więcej napiszę w domu, bo tu nie za bardzo mogę się skupić w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę --> niektórzy faceci lubią drpieżne kobiety :D Więc nie mów hoop :) Adam30_30 --> do trzech razy sztuka ;) PS. Jeszcze kilka wpisów i będę maił 1000 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę -- jak mi kobieta się spodoba to też ją gryze i to ona ucieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam30_30, czy my się nie znamy? Też pochodzę z Pabianic i też jestem z 76...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katienka -- cześć, pewnie nie, ale istnieje taka możliwość a jak się nie znamy to zawsze możemy sie poznać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jak z tymi wpisami? ja zmykam do domciu i zajrzę pewnie dopiero wieczorem albo jutro ale wypijcie moje zdrowie tym szampanem ;) pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×