Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

banitka 😘 szczęśliwej podróży i wracaj do nas szybciutko:) uściskaj dzieciaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ! Dzięki ...kochana jesteś ...ja już tęsknię... Trzymajcie się ! Mysia i Franciszka ---------> nie przemęczać się ! Fredi 👄 dla Ciebie i dla Kasi Mp , Prawie 30, Carlaa!Uważajcie na siebie.. buźka dla całej reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hall Banitko 😘 a w jakie rojeny jedziesz napisz do mnie moze bedzie okazja hmm ???? sciskam mocno powodzenia wszystko bedzie dobrze !!!! Mysia ;) buziaki i po 🌻 ku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się tu wysiedziec, zaglądam co jakiś czas ale u mnie mimo deszczu parówa a przy kompie jeszcze większa więc zmykam i życze miłego wieczoru:) 😘 dla wszystkich obecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jutro nadejdzie ten dzień:) Dziś w nocy o godzinie 1.50 minie trzydzieści lat od czasu,gdy pierwszy raz wydarłam się na tym świecie....Trzydzieści lat minęło jak jeden dzień...tra lala...Nie wiem kiedy ten czas zleciał...ale podobno życie zaczyna się po trzydziestce:) Buziaczki dla wszyskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka po 🌻 Raczysko --> jako ojczulek tego topicu hmm choć dużo młodszy, to: Życzę Ci znalezienia takiej pracy, takich przyjaciól i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć... Bo masz dopiero 30 latek :) 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi jeseś dziś pierwszą osobą od której orzymałam życzenia i to tak piękne...Dziękuję ci serdecznie...Asia;)... Jak miło zaczynać dzień czytając takie słowa... Dziękuję...👄👄👄👄👄👄....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko laczka dla Ciebie 🌻 sciskam mocno zyczac spelnienia tych njaskrytszych marzen 😘 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomogę --> dobry zwyczaj nie pożyczej, jeszcze lepszy nie oddawaj ;) Wszystkich serdeczne pozdrawiam i życze miłego wieczorka, jak zawsze po 🌻 Do następnego wpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976
.............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1976
@.........................@ @@@.................@@@...................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani!! ja już wróciłam, ale zaglądam do was dopiero teraz bo miałam awarię internetu ( po burzy). na rajdzie było bardzo fajnie tylko moja dziecina w jeden dzień i jedna noc wyskoczyła mi prawie z 40 stopniową goraczką. miałam stresa bo byliśmy w środku jakiegoś lasu a niczym nie mogłam jej tej gorączki zbić. na sczęście pasjonatami starych motocykli są także lekarze :) i moje dziecko zostało zbadane na miejscu i zaopatrzone w odpowiednie czopki :) po za tym było super, atmosfera kapitalna, znajomi dopisali i zabawa była rewelacyjna. tylko 7 godzinny powrót do domu w niedzielę w tym upale to dał nam się we znaki Raczysko------> wszystkiego naj, naj - spóźnione ale szczere 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 pozdrawiam was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam serdecznie kochani za życzenia...Obudziłam sie jako trzydziestolatka i nic się nie zmieniło:) nadal w głowie maj:) tylko zakochać bym się chciała;) Buziaczki wirtualni przyjaciele👄 A może macie ochote na drineczka co? Za moje zdróweczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z wieczorka dla każdej po 🌻 Raczysko ---> będzie dobrze, skoro mi się udało, to takiej sympatycznej Kobiecie też się uda :) po za tym to Ty jesteś myśliwy a nie zwierzyna :D , tak jak w reklamie pewnego napoju: ja pragnienie a Ty to..., z resztą bo ja byłem w gorszej sytuacji to na mnie zapolowano :D Ale dobrze czuję sięjako zwierzyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Raczysko :) dla Ciebie spóźnione , ale prosto z ❤️ życzenia naj najserdeczniejsze, spełnienia marzeń i dużżżżo uśmiechu 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jako mama topikowa zakończyłam listę życzeń dla Raczyska :) Banitko, powodzenia życzę :):) i wracaj szybko Fredi :) dobrze jest MP :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dzisiaj deszczowo i pochmurno ale ciepło :) nie przeszkadza mi to za bardzo bo chętnie odsapnę od tej duchoty kawkę zaparzyłam kochani, więc jeśli są chętni to proszę się zgłaszać na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zbożówkę, ale bardzo smaczną a koleżanka z biura uraczyła mnie trójkątem francuskim mniam:) jest czym pooddychac:) tylko spodnie jasne założyłam a tu leje jak z cebra fajnie będe wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witajcie Kochani!Juz jestem z Wami,odpoczelam sobie .Nabralam sil do boju,ale jest dobrze,witam nowe osoby i serdecznie wszystkich pozdrawiam,a i kawki chetnie sie napije.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa witaj!! ja do urlopu mam jeszcze daleko, ale bardzo bym już chciała wypocząć zaraz będę piła druga kawę więc zapraszam chętnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... a co tu takie puchy?? gdzie się wszyscy podzialiście?? wczasujecie sie już??? ...tylko ja w pracy..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna76
Ja tez 76 z goracego letniego miesiaca 23.08 pozdrawiam wszystkich ziomali 76 to najlepszy rocznik no i mamy w tym roku trzydziestke a tak to bylo daleko patrzac 10 lat temu na to ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witam !Faktycznie sa tu cos puchy ,czy przez cale wakacje tak bedzie? witaj dziewczyno76!pozdrawiam serdecznie,pogoda piekna az zyc sie chce,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooooooo!!!!!!!!! jest tu kto????????!!!!!!!!!!! dzień dobryyyyy!!!!!!!!!!!!!!!! ja już pracuję ,zaraz wypiję kawkę ale pewnie i tak nikt nie wpadnie więc będę piła w samotności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
hej! ja tez juz na posterunku,kawke poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×