Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Obiecuje ze od poniedzilku hihihi .... z tymi slodyczami hihi to nie zawsze ise udaje ...moj synalek we wtork ma roczek wiec same imprezowe dania beda od poniedzialku hihihi Ewcia super ze juz lepiej oby tak dalej 😘 prawie 30 😘 i po 🌻 ku dla kazdego ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem:) nie było tak strasznie, pogoda rewelka no i humor dopisywał, steresik? jakoś go nie pamiętam zagladam tylko żeby się z wami przywitac😘 i uciekam spac bo wróciliśmy niedawno z nad morza i jakas taka zmeczona, zamiast wypoczęta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z wieczorka :D po 🌻 A od którego poniedziałku przestajecie jeść słodycze?? Bo to chyba już któryś ;) z kolei poniedziałek :D w którym się odżegnujecie od słodyczy... Jak macie ich za dużo to możecie mi podesłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Fredi, to ja własnie podsyłam pół batonika ;), bo niestety na połowe się już skusiłam, tak więc to jeszcze nie \"ten\" poniedziałek Raczysko :D skrobnij, co tam u Ciebie słychać już mamy ponad połowę wakacji , niedługo wróci pewnie nasza Banitka, ciekawe co u niej, jak sobie radzą, specjalnie dla Ciebie Banitko posyłam 👄👄👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Hej! zapraszam na kawke jest juz gotowa,no i do kawki pyszne ciasteczka.A co do slodyczy to nie potrafie sobie odmowic,ale za to cwicze aerobik,wiec nie jest zle,uwielbiam cwiczyc,wastez zachecam,narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wy sie wszyscy podziewacie??? przez dwa dni nikt się nie pojawił? hmm... ciekawe.. ja moi drodzy dziś jestem ostatni dzień w pracy bo jutro idę na.........URLOP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wracam dopiero 31 więc trochę mnie nie będzie( wiem że bardzo będziecie za mną tęsknić ;) i ciężko wam będzie ale musicie być twardzi i jakoś to wytrzymać :) ) nawet nie ma się z kim pożegnać bo takie tu puchy że szok, topik widmo czy co??? no to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy chyba wogóle świętujecie długi weekend, bo żywej duszy nie było i nie ma, no oprócz Frediego;) witam Cię 😘 ja niestety dzis też w pracy, tylko jutro mam dzień odpoczynku. niestety:( ale dobre i to więć odpoczywajcie ile możecie, możecie również za nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się na topiku :) faktycznie pusto tutaj, ale myślę, że po wakacjach, gdy każdy wróci do normalnego rytmu, topik znów się zapełni. Ja również bylam dziś w pracy, ale teraz już odpoczywam, czekam na siostrę, która ma do mnie przyjechać za godzinkę i zostanie do jutra, czeka nas cała noc pogaduszek, już sie cieszę :D pozdrawiam i 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie30😘 masz racje, no i myśle że chyba lato ma to do siebie że wolimy je spędzać w plenerze a nie za kompem, ja mam tego wystarczająco w pracy miłego obcowania z naturą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem!!!Cała i zdrowa , chociaż nie było łatwo... :-( Dzięki , że o mnie pamiętaliście :-)...idę trochę pomieszkać...i odpocząć...resztę opowiem jutro ...jak zdążę , bo wybieramy się na urlop... buziaczki kochani i sto lat dla Dastinka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Zaśpiewajmy razem: \"Wakacje są jeszcze wakacje, na pewno mamy rację... wakacje jeszcze są...\" :D Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! co to ma znaczyć?!! to ja wracam po przeszło dwóch tygodniach urlopu a wy dalej na tej samej stronie???????????? niepojęte rzeczy się dzieją na tym topiku............ mam nadzieję że jesteście na wakacjach a nie wymarliście;) patrząc nsa topik to czuję się jakbym wcale nigdzie nie wyjechała.. a ja tydzień spędziłam u teściowej w Poznaniu a potem jeszcze kilka dni nad morzem było super ale stanowczo za szybko to zleciało teraz jestem w domku ale do pracy dopiero w czwartek :) miłego wieczorku wszystkim życzę...o ile ktoś tu w ogóle zagląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedia
hejka widze ze brakuje wam kogos-mnie!jestem z 30.06,wiec juz 30stka w pelni.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jakaie umiera? ON rodzi się :D Tylko że wszystkie matki, akurat są zajęte ;) sedia --> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 z okazji 18-tych urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metaforka
A tam zaraz umiera :) 12.07.1976, ach cóż to było za lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ryczące trzedziestki!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja też jestem z 1976, rodzili mnie w Święto Pracy........ strasznie się przy tym napracowali. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że wszystkich wywiało............. Ale wczytuję się we wcześniejsze rozmowy i jakoś tak mam wrażenie, że ten magiczny rocznik `76 obfituje jedynie w kobiety, a przydałoby się nieco mężczyzn trzydziestkowych......... Achhhhhhhhhhhhh, gdzie ci mężczyźni.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( szkoda, tak chciałam pogadać......... 😭 ale płakać nie będę....... też nie będę....... powiem raz jeszcze i odcisnę swoje 👄 na szklanym ekranie monitora........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani witam nowe osóbki Sedia, Metaforka,Abruxia myśle, ze gdy pogoda zrobi się mniej wyjazdowa, zacznie się szybciej robić ciemno i chłodno, topik znów będzie wrzał :D ja w kazdym razie juz odczuwam nadchodzącą jesień, nie biegam już wiczorami w samych majkach;) zakładam koszulki i spódniczki, gdyż chłód zaczyna dokuczać, obiecuję, że będę częsciej tu zaglądać, ale wy też musicie obiecać to samo Fredi, zaśpiewałam głośno , słyszałeś?? Kłapi 🌻 dawno Cię nie było, dobrze że zajrzałaś, Banitko, witaj, dobrze, że wróciłaś , jak troszke się z wszystkim wyrobisz, to skrobnij kilka słów pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo jak miło :) :) :) dzieki WAM nauczyłam się wklejać 🌼 prawie 30 -----> świetny temat rzuciłaś Fredi_Lublin - jesteś chyba najbardziej uwielbiany przez wszystkie trzydziestki (Twoja stopka jest niezwykła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna mam dostęp do netu, a cieszę si ę tym bardziej, bo jesień już blisko i dłuuuuuuuuuuuugie szare wieczory (co ma na myśli \"prawie 30\") więc pogaduszki na forum są jak najbardziej pożądane. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mio, że się odezwałaś Abruxia , napisz troszke moze o sobie, jeśli chcesz powiedz jak masz na imię , z jakich okolic jesteś, pracujesz, masz rodzinę, dzieciaczki itp.......oczywiście jeśli masz ochotę, bo nic na siłe , o nas starych bywalcach poczytasz, choć jeśli chcesz, to słówko mogę szepnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×