Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hallo tak tak taka szeroka sie zle czyta ;) buziaki dla Wszystkich kawusia .. mniamniam ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas dziwna ta nasza strona a poza tym jak mija dzień ?? ja w pracy jeszcze troszke i idę pomieszkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! dziś nie najlepiej się czuję, chyba jakies choróbsko mnie rozbiera, ale nie mogę pozwolić sobie na chorowanie więc sie nie dam :) Fredi-----> widzę, że nasze kciuki pomogły i wszystko jest pięknie :D to super mysia30----> a jak ty się czujesz! tzn. jak WY się czujecie? :) uważaj na siebie w te upały pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo zapraszam Wszystkich na imieninowa kawusie z torcikiem .. takim z lodoweczki .. ;) sciskam wszystkich a Ciepie Mysiu po2 nie :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witajcie!Carla torcik i kawusia pycha.Ja dzis nie mam nastroju,moze dlatego,ze jestem strasznie zmeczona.Malutka moja strasznie rozrabia,musze miec oczynaokolo glowy.mam pytanko czy wiecie cos na temat pigulekYasmin?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziekuje serdecznie ;) Ewcia skarbie wejdz na kafe wpisz do szukaj i tam wyskocza Ci odpowiedzi ;) Mysia data slubu sie wielkimi krokami ;) Fredi dziekuje ;) 😘 slodkich snow dla Was .. :D do jutra !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no zbliża się, własnie dziś w tej sprawię jade do swojego miasta rodzinnego i do księdza ale ja tego nie lubię, te formalności sa jednak uciążliwe, żeby nie można było tak poprostu buziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
hej!czy jest tu ktos?napilabym sie kawki mrozonej,w domu jest tak goroco ze nic nie chce sie robic,a co slychac u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszem i wobec :D Carlaa --> tak, ja wiem e jestem okropny ;) Ewa z T ---> ja na te upały mam coś innego :D gorrrące całusy :) polecam :) U mnie ogólnie jest ok ale w pracy są totalne przekręty :O Mam awansować... ale po moim dzisiejszej wypowiedzi chyba to wszystko stoi pod DUŻYM znakiem zapytania :P Ale cóż, ja nie jestem osioł i nie tylko praca po same pachy jest moim celem w życiu (tzn. za te marne grosze) :P Tyle żeby się nie rozpisywać :) i kogoś nie przyprawić o palpitacje serca :O tzn. co do tego co się dzieje w jeszcze państwowej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja już na posterunku, na kawe zapraszam wczoraj nie zaglądałam, bo to choróbsko mnie prawie rozłożyło, że nawet z pracy mnie wcześniej wywalili do domu, ale potraktowałam je antybiotykiem i dziś jest dużo lepiej (tylko słaba jestem) :( a co tam u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
czesc wszystkim! Kawke chetnie wstalam dzis z bolem glowy.pozdrawiam saerdecznie.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały rocznik zaniemógł, a ja już wróciłam:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :D dla każdej po 🌻 Hmm... ja miałem jakieś dziwne problemy wczoraj z komputerem coś się przestawiło, że nie dało się wejść na net a co do reszty hmm chyba upał daje swe znaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upal....... tak padam ... ... nic nie pomaga ;) chyba ze pifko ??? pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalin rozpoczął przemówienie. Nagle w absolutnej ciszy rozlega się kichnięcie. - Kto kichnął? - pyta Stalin. Milczenie. - Kto kichnął? - powtarza zniecierpliwiony. Znowu milczenie. - Towarzyszu Beria - rzekł Stalin - wyprowadzić cały jedenasty rząd. Po chwili z zewnątrz dobiega zebranych seria - ta-ta-ta-ta. Stalin kontynuuje przemówienie. Wtem znów przerywa mu głośne kichnięcie. - Kto kichnął? - pyta Stalin. I znów odpowiada mu milczenie. - Towarzyszu Beria, wyprowadzić szesnasty rząd. Po chwili z zewnątrz znów słychać serię automatów. - Ta-ta-ta-ta! Stalin przemawia dalej i znów kichnięcie. - Kto kichnął? - gniewnie pyta Stalin. - To ja. Wstaje biały jak śmierć staruszek i jąkając się ze strachu przyznaje się: to ja kichnąłem. - Na zdrowie, towarzyszu - serdecznie odpowiada Stalin. Breżniew z wizytą w Polsce. Żegnając się, mówi do Gierka: \"Słuchaj Edek, ogólnie tu u was jest w porządku, podoba mi się, tylko dlaczego jeden z waszych poetów napisał: \"Litwo, ojczyzno moja?!\". Na to Gierek: \"Ale to był Mickiewicz, już dawno nie żyje\". Breżniew się rozpromienia: \"I za to cię lubię, Edziu, za to cię lubię!\" :D Na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DDW (czyli: Dzień Dobry Wieczór) :D Widżę wakacje na całego, czyżbym znów miał sprawdzać obecność? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ja jestem Panie psorku :) ... prymus Carlaa melduje sie ;) buziaki ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! ja też juz jestem obecna.. nie było mnie parę dni bo miałam wyjazd do rodziny na weselicho, ale przez ten potworny upał to zamiast sie wybawić to sie tylko umordowałam, koszmar... a na topiku chyba rzeczywiście wakacje bo dalej męczycie tą samą stronę jak co, to zaprzszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiap
jooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawusi co prawda zbożowej ale zwsze kawa miłego dnia i mniej upałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienka
Gdzie i kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiepszac staruchy
Niech zyje rocznik 1987 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×