Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

chętnie się przyłączę do tematu :) bo mi się tu podoba :) jestem Agnieszka (\"Łzy\" mi wypominają, że już dawno tutaj nie mieszkam) no i sobie mieszkam na południu Polski (jestem ślązaczką, ale ze wschodnimi korzeniami - lubelszczyzna) owszem pracować - pracuję i studiuję co do dziieciaczków - to nie posiadam w związku żadnym również nie bywam a pogadać bardzo lubię i poznawać nowych ludzi nie chcę zanudzać, więc już koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Fredi, ja Tobie też 🌼 w ramach pokoju na szczęście zdrajczynią nie jestem, poczęta zostałam w krainie kominów i wiecznie dyniących hałd kopalnianych........ ale często odwiedzam bajeczne okolice młodości moich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abruxia :) potrzeba nam tu kogoś nowego, może rozkręci to towarzycho;) dla reszty gorące 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mysia30\", bardzo mi miło :) ale ja smutas nie jestem i się nie obrażam cieszę się, że wreszcie ktoś się do mnie odezwał, bo to trochę nie tego tamtego tak się wkręcać na forum w sam środek dyskusji jak się już wszyscy wokoło znają......... chętnie z Wami poopijam szmpOnem kolejne urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duskusja padła...........:( internet się zawiesza...:( nie można znaleźć serwera..:( za oknem deszcz....:( a miało być tak pięknie 🌼 odwiedziłam kilka innych dyskusji i pomyślałam, że można by te wszystkie rozmowy zebrać do jednej kupy i wydać niezłą trylogię.... ...chyba podyskutuję sama ze sobą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak to czasem bywa że coś pada jak się rozwija temat :) U mne pada deszcz :P abruxia --> skromnie trylogię :D hmm tu by wyszło chyba więcej tomów :) Miłej nocy Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kotki dwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa szaro-bure obydwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Dobranoc Rocznik 1976 Słodkich snów............. Morfeusz nadchodzi................ porywa nas w otchłań zapomnienia...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dochodzi 10 moze by tak wstać? P O B U D K A ! Abruxia --> ja ci dam zapomnienie ;) jak już to niegroźną postać sklerozy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim nie mam czasu więc nie bywam ......ale o Was wszystkich pamietam !!!!! Macie racje jesień idzie nie ma na to rady więc Topik napwno zacznie ozywać!! całuje WAS WSZYSTKICH BARDZO GORĄCO Z BARDZO ZIMNEGO I MOKREGO KRAKOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kłapi Cieszę się bardzo, że do mnie zaklikałaś na GG :) :) :) Chętnie pogadam, jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na GG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2696380) Życzę dużo radosnego słoneczka mimo, że z nieba leją wiadrami :( 🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj również miałam kłopoty z wejściem na kafe, nawet się dość mocno z tego powodu wkurzałam, bo akurat miałam troszkę woln czasi i ochotę na pogaduchy , teraz jakoś tu się kręci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! widzę, że malutkimi kroczkami rocznik się odradza, oby tak dalej :-) Witam wszyskich nowych-----> 🌻 Miłego wieczorku wszystkim :-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może wszystkich zaraziła melancholia unosząca się w powietrzu? nagła epidemia smutku.......:( Ale jest nadzieja na SŁONKO przecież wiecznie padać nie będzie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! Co to nikogo nie ma? Jeszcze się urlopujecie? No w sumie czemu nie?, ja też mam urlop, ale kawkę i tak zaserwuję :-) Kto się pisze? Tup, tup, tup ---------------------> poszła wstawić wodę Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! widzę że od mojego ostatniego wpisu więcej się tu działo niż przez 3 tygodnie mojego urlopu ;) witam wszystkich nowych przedstawicieli rocznika 76 🌼 ja już niestety od dzisiaj jestem w pracy więc pewnie znowu będę wam robiła pobudki o ile MP nie zrobi tego wcześniej :) marteczka----> no jesteś blisko, ale nadal jestem tu najmłodsza z tego rocznika (20.12.76) :D abruxia-------> z jakiego miasta na południu pochodzisz , jeśli można zapytać? ja też jestem mniej więcej z tych rejonów no, dobra ... na razie uciekam do pracy wpadnę za parę chwilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawkę podaję ... km_1976-----> Ty już pewnie po, ale może i moją też wypijesz? mleczko, śmietanka, cukier, do wyboru ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Witajcie Kochani! Czy zalapie sie na kawke?.Witam bardzo serdecznie,pozdrawiam nowe osoby🌼 .U mnie jest ladna pogoda,musze kupic wyprawke synkowi do zerowki,jak zwykle wszystko na ostatnia chwile.Ja tez troche zaniedbalam pisanie,ale obiecuje,ze bede zagladala codziennie.Pozdrawiam pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuluchna! kawkę? bardzo chętnie wypiję bo w tej mojej pracy to jakoś tak zimno - ze śmietanką i bez cukru poproszę MP, Ewa z T ---> witajcie!🌼 u was też tak mokro i zimno?czyżby to już koniec lata? mogłoby sie ocieplić bo za tydzień chciałam wyruszyć na ostatni w tym sezonie rajd ( oczywiście z dzieckiem) więc troche ciepła by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Trzydziestki bardzo serdecznie ❤️ pogoda .......... ehhhh, szkoda klikać......... juz odpowiadam na pytanie km_1976 - jestem z Siemianowic Śląskich (moi sąsiedzi to Chorzów, Katowice, Bytom ........) Cieszę się, że nie tylko ja jestem \"czarną i zaczadzoną wyziewami kopalnianymi\" owcą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejną nową osóbkę Martusia faktycznie kobiet tutaj jest wiele, jedyny stały nasz mężczyzna to Fredi 👄 , czasami zdarzało się ,ze zagladali inni panowie, ale niestety sporadycznie, tak wiec kobietki kochane dbajmy o naszego rodzynka kochanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zaczynam podejrzewać, że rocznik 1976 był rokiem spod znaku kobiet, a mężczyźni tam wystąpili tylko gościnnie. jasne, dbajmy o jedynego rodzynka, ale może znajdźmu jakieś męskie towarzystwo? Czyżby inni faceci odwiedzali tylko stronki erotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie poprawić: \"znajdźmy mu\" miało być.......... albo może i nie? bo go jeszcze zepsują jacyś zbereźnicy i showiniści...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wieczornie :) po 🌻 Od poniedziałku nowa praca, tj. już koniec postmanowania :) I zarobki większe :) a najlepsze wreszcie coś związne z techniką :) i zawsze to jakieś lepsze horyzonty na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pozdrawiam bardzo serdecznie i ściskam wszystkie (-ich) z najwspanialszego rocznika! Specjalne pozdorowienia dla Frediego 😘 - naganiaczu ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! dziś jest troche cieplej, przynajmniej u mnie.. wstaaaaaaajemy kochani!!!!!!!!!! co to za spanie o tej godzinie??????? jak dobrze że dzisiaj piątek, taki powrót po urlopie na koniec tygodnia ma jednak swoje zalety - dwa dni pracy i znowu wolne :) abruxia----> ja jestem z Będzina, też niedaleko choć to już Zagłębie :) bliżej mam do Sosnowca i Dąbrowy Górniczej, ale w końcu dla wszystkich innych to my i tak wszyscy "w kupie jesteśmy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! coś nadal pusto, choć nie powiem, wieczorami, choć Was już widać :-) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×