Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hallo :) kawa przy sobocie moze pomoge to czekamy !!!! 😘 Fredi :D Mysia jak samopoczucie ??? Banitko mam nadzieje ze jakos idzie !!!!! Km... wpadasz na kwke ??? pozdrwiam 🌻 ki dla kazdego nawet pomaranczowego !!! na glupote nie ma rady ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakacje co? ja zaczynam za tydzień z wielkim hukiem:) jeszcze dwa tyg i o tej porze będziemy fikac na naszym weselichu zapraszam, bo mi goście powoli odpadaja i chyba zacznę robic łapankę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co to? jeszcze śpicie? WSTAWAAAAAAAAAAAAĆĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ci co mają urlop mogą spać dalej :D mysia30 -------> mów gdzie i kiedy a zwalimy ci się wszyscy na to weselicho i pochulamy że ho,ho...co ma się jedzenie zmarnować skoro inni wymiękają ;) na kawke zapraszam tych co sie dobudzili i tych których obudziłam moim wrzaskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to niezła myśl czemu wcześniej na to nie wpadłam, tych marudzących mogłam na was zamienic przynajmniej wesoło by było i nieprzewidywalnie, a tak standardzik jak to na weselach rodzinnych może by cośą tu wykombinowac jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) i po 🌻 To ja podziekuję za takie upały co znów mają być :P Jeszcze trochę popracuję sobie, a potem znów LB tj Leżenie Bykime :D hmm więc sierpień zapowiada się całkiem całkiem :) No właśne Mysia30 mów na co mamy się składać? Nowy dom czy wystarczy Ci aprtament w najdroższym kraju na świecie ze wszystkimi wygodami, płacony za rok z góry? Decyduj szybko, bo nie wiemy na co zbierać ;) Ale 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 masz na 100% załatwione :) Miłego wieczorka Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieźli jesteśmy zmęczenie materiału chyba cały czas przerabiamy jedną i ta sama stronę wiem wiem szkoda słow więc po co męczyc klawiaturę;) mięłgo dnia Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja tez 1976,sierpien,niedlugo 30:-) Nie wiem,czy sie smiac,czy plakac,ze to z gorki,ale w kazdym badz razie szczesliwa byc,to najwazniejsze:-) Pozdrawiam Wasz topik i spadam na moj:-D🖐️ Milego dzionka zycze wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... Mysia dobry pomys z zaproszeniem ... ja bardzo chetnie Cie obsypie kwaitkami i ryzem ;) Ferdi dziekujesz z aupaly hihih alez prosze nie ma za co ;) Lena z ktorego sierpnia ... ;) to jestes jeszcze lew ??? a tak wogole mam propozycje aby umiejscowic ponownie tabel;eczke z datami urodzin .... co wy na to ?????? Kawusia ... z lodami ... ptysie ze smietanka komu komu ... 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z przed 20 :) A gdzie te lody :O buuuuu nawet gałki nie dostałem, o kawie nie mówię, bo nie lubię. Ae lody hmmm ehhh z Was to chytusińskie są ;) Od jutra sprawdzam obecność nieusprawiedliwionych nieobecności nie toleruję :D więc trzeba będze pisać elaboraty na kilkanascie stron, a co :D Co do tabelki hmm przydała by się nowa :D i aktualzacja, bo nie które osoby już pokończyły 30 lat a inne są jeszcze przed tym dniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi to ja na zapas jeszcze raz sie dzisiaj melduje ;) milego wieczorku wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam taka tabelke na 17 stronie dopisalalm sie do niej ....dopisujcie sie wszystkich nie ma w niej !!!!!!! nikogo nie wymazywalam .. wkleilam jak byla Kłapi [] 1.I nie ujawnie nicka bo po co [] 1.I pepi [] 16.I micha [] 25.I NOLI [] 10.III Ewa29 [] 16.III Czadunia [] 1.IV PiaZadora [] 11.IV shenen [] 11.IV wiosenna [] 13.IV Hiara [] 2.V 7 maj 1976 [] 7.V Kalineczka [] 12.V a jaaaa [] 13.IV Raczysko [] 28.VI Carlitta [] 3.VII free Willy [] 12.VII lipcowa [] 17.VII sierpień [] 31.VIII szczęśliwa [] 16.IX Judyta16 [] 16.IX Carlaa [] 22.IX Phenylethylamine [] 14.X Winnie[] 5.XI zguba [] 20.XI Cleopatra [] 3.XII Fredi_Lublin [] 10.XII eeeeee [] 10.XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW :D Kłapi 1.I nie ujawnie nicka bo po co 1.I pepi 16.I micha 25.I NOLI 10.III Ewa29 16.III Czadunia 1.IV PiaZadora 11.IV shenen 11.IV wiosenna 13.IV Hiara 2.V 7 maj 1976 7.V Kalineczka 12.V a jaaaa 13.IV Raczysko 28.VI Carlitta 3.VII free Willy 12.VII lipcowa 17.VII sierpień 31.VIII szczęśliwa 16.IX Judyta16 16.IX Carlaa 22.IX Phenylethylamine 14.X Winnie 5.XI zguba 20.XI Cleopatra 3.XII Fredi_Lublin 10.XII eeeeee 10.XII Wersja poprawiona ;) 29-latków jest co raz mniej :O straszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witam! to sie ja jeszcze dopisze{30] 28. 03.76.milego dnia wszystkim pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ja tu siebie nie widzę: 21 maj 1976 już przeminęło z wiatrem;) gdzie to wpisać na tej 17?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten upał mnie zabija :( ale muszę jeszcze doczekać 30 :) Kłapi 1.I nie ujawnie nicka bo po co 1.I pepi 16.I micha 25.I NOLI 10.III Ewa29 16.III Czadunia 1.IV PiaZadora 11.IV shenen 11.IV wiosenna 13.IV Hiara 2.V 7 maj 1976 7.V Kalineczka 12.V a jaaaa 13.IV Raczysko 28.VI Carlitta 3.VII free Willy 12.VII lipcowa 17.VII sierpień 31.VIII szczęśliwa 16.IX Judyta16 16.IX Carlaa 22.IX Phenylethylamine 14.X Winnie 5.XI zguba 20.XI Cleopatra 3.XII Fredi_Lublin 10.XII eeeeee 10.XII km_1976 20.XII - dopisuję się jak dobrze że dzisiaj piątek trochę ochłody wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no skończy się ta strona 211 czy nie ;) Ona jakaś wyjątkowo długaśna jest... Pozdrawiam już weekendowo :) Miłego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Troszkę mnie tu nie było, ale widzę, że dużo nie straciłam? ... Miłego wieczorka dla wszystkich i jak zawsze duużo uśmiechu :) Co do daty, moja 10 marca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi ... musimy sie zmotywowac ... obecnosci nie sprawdzasz to tak jest .. km 😘 kto chce sie jeszcze dopisc bo 15o tabelek chyba nie chcemy na stronie prawda :) ale miloby bylo gdyby ktos sie znalazl jeszcze halooo bucha dla Was 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dopiszę sie do tabelki, bo to tuż tuż :) Kłapi 1.I nie ujawnie nicka bo po co 1.I pepi 16.I micha 25.I NOLI 10.III Ewa29 16.III Czadunia 1.IV PiaZadora 11.IV shenen 11.IV wiosenna 13.IV Hiara 2.V 7 maj 1976 7.V Kalineczka 12.V a jaaaa 13.IV Raczysko 28.VI Carlitta 3.VII free Willy 12.VII lipcowa 17.VII sierpień 31.VIII szczęśliwa 16.IX Judyta16 16.IX Carlaa 22.IX Phenylethylamine 14.X Winnie 5.XI zguba 20.XI Cleopatra 3.XII Fredi_Lublin 10.XII eeeeee 10.XII km_1976 20.XII prawie30 01.VIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już poprawiam listę:) to przez upał lekko namieszałam usprawiedliwienie : byłam nad morzem ponad tydzień, po powrocie leniuchowałam, teraz jestem Kłapi 1.I nie ujawnie nicka bo po co 1.I pepi 16.I micha 25.I NOLI 10.III Ewa29 16.III Czadunia 1.IV PiaZadora 11.IV shenen 11.IV wiosenna 13.IV Hiara 2.V 7 maj 1976 7.V Kalineczka 12.V a jaaaa 13.IV Raczysko 28.VI Carlitta 3.VII free Willy 12.VII lipcowa 17.VII prawie30 01.VIII sierpień 31.VIII szczęśliwa 16.IX Judyta16 16.IX Carlaa 22.IX Phenylethylamine 14.X Winnie 5.XI zguba 20.XI Cleopatra 3.XII Fredi_Lublin 10.XII eeeeee 10.XII km_1976 20.XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a lista obecnosci ... podpisana ;) sciskam Was mocno ...😘 Prawie 30 tak tak Lwico juz niedlugo swietujesz ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×