Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

km_1976 ---> kawkę? Już podaję, kto ma ochotę niech się częstuje .... Fredi-----> powodzenia, trzymamy kciuki, by wszystko się dobrze ułożyło w nowej pracy, byś był bardzo z niej zadowolony :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo.. :) jak milo sie Was czyta .. 😘 i po 🌻 dla nowo przybylych .. :) i dla claej ferajny wielki 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez się cieszę, że już piątek :):) Carlla 🌻 , mnie milo, ze zagladasz :) buziaczki dla Dustinka :) pewnie juz duzy chłop z niego ..... pozdrawiam , zajrzę jeszcze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 Tak sobie pomyślałam, że może komuś wpadły w oko jakieś fajne \"Złote Myśli\"? Wiem, że można sobie poczytać na różnych linkach, ale fajnie też podyskutować.......... Ja znalazłam kilka................ 🌼 \"Bieganie za kobietami jeszcze nikomu nie zaszkodziło, niebezpiecznie jest je złapać\" {Jack Davies} - ciekawe co miał na myśli............... \"Idealnego mężczyznę poznaje się przede wszystkim po tym, że jest on żonaty z inną kobietą\" {Faye Dunaway} - czyżby wiedziała co mówi? \"Jeśli czujesz się czasem mały, smutny, bezużyteczy, pomyśl o tym, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardzie farciarskim plemnikiem w swojej grupie\" - a to polecam, gdy faktycznie macie handrę i czujecie się zdołowani - potrafi podnieść na duchu! :) Miłego wieczorku no i dłuuuuuuuuuuuugiego relaksu w weekend! 🌼 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 😘 Abruxia ... 🖐️ A ja dzisiaj trafilam na cos takiego nie wiem czy to zlota mysl ...;) ale ..brzmi tak .....inteligencja jest przyprawa ktora z pospolitych rzeczy robi cuda .. ;) i tym optymistycznym akcentem siadam na kanapie ...milego wieczoru 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dobry dobry
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! :-) Wszyscy jeszcze śpią? No tak przecież sobota... Miłego dnia, z dużą ilością uśmiechu :) A co do złotych myśli to: "wspomnienia są rajem, z którego nikt nas nie moze wypędzić" "przyjaźń jest owocem chwili i owocem czasu" - Augustyn von Kotzebue "uśmiechaj się rano, uśmiechaj wieczorem, uśmiechaj przez cały dzień, bo uśmiech najkrótszą drogą jest do szczęścia i do ludzkich serc" "nie rysy twarzy, lecz kształt duszy są ozdobą człowieka" "kiedy przyjaciel o coś prosi, jutro dla Ciebie nie istnieje" - George Herbert to chyba narazie tyle... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczne pozdrowionka i ciepłe uściski! Witaj \"kuluchna\" :) \"Carlaa\" :) \"prawie30\" :) Fredi_Lublin :) Czuję się dzisiaj pozytywnie naergetyzowana (a nie piłam RedBulla) :) Słonko ma na mnie zbawienny wpływ :) :) :) :) :) 🌼 Chyba pójdę pobiegać po parku, ktoś się przyłączy? Zapraszam:) Miłego dzionka życzę Wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!! 3majcie się pozytywnie i optymistycznie 👄 kuluchna ------> widzę, że w kwestii Złotych Myśli mogę na Ciebie liczyć:) Paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abruxia----> masz rację, to moje małe hobby, na każdy dzień (lub prawie każdy) inna myśl, w zależności od nastroju, jak również i wydarzeń dnia .... :-) kto ma moje GG pewnie już się o tym przekonał .... co do pogody faktycznie, dziś piękny dzień się zapowiada, w sam raz na spacerki, bieganie, itp. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to \"kuluchna\" mamy tę samą pasję :) Obiecuję, że wrócę wieczorkiem albo późną nocką (teraz robię się na \"bóstwo\", bo czeka mnie imprezka u koleżanki - też 30-tka!), więc jeśli będę jeszcze w stanie :) to wpadnę na tę stroniczkę..........:) i kurcze chyba byka walnęłam (byk byka) :) ) bo \"handra\" to przez \"ch\" się pisze......... ale mnie sie chandra kojarzy z samotnością więc napisałam ją przez samotne \"h\" :( Cieszmy się SŁONKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja również mam świetny nastrój, słonko też tak na mnie działa :) całe przedpołudnie spędziłąm z rodzinką na świeżym powietrzu, a po obiedzie może do lasu na grzybki papapp i 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo ... :) no jaki pozytywna energia i dobre fluidki .. :) to ja troszke swoich podesle ... Prawie 30 szkrabik rosnie rosnie .. i rojbruje .. niedawno ..roczek swietowal .. :) FREDI ... baranka utluklam zala mi kompa .. ;) po 🌻 ku dla Was :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Witajcie Kochani! ja tez jestem w swietnym nastroju,tez bylam prawie przez caly dzien z rodzinka na slonku i teraz najchetniej poszlabym pobiegac ,tyle mam energi.Zycze Wszystkim milegowieczoru,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko buziaczki dla wszystkich😘 idziemy do kuchni pichcic, bo jutro mamy występy gościnne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobre popołudnie! Co do \"Złotych Myśli\" to mi to wpadło w oko \"Miłość to nie staw, w którym można zawsze znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko.\" (Erich Maria Remarque) A nóż-widelec się znajdzie jakaś perełka, diamencik nieoszlifowany......... Tylko trzeba zanurkować........... :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaaaajemy!!!!! koniec spania! kawa stygnie a tu nikogo nie ma ja nie moge długo na was czekać bo mam dużo roboty więc proszę się obsługiwać samemu miłego dzionka życzę, ja muszę uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! km_1976---> za kawkę dziękuję, bardzo pyszna. haloo! wstawać śpiochy! piekny weekend się już skończył :-( Dziś bardzo wieje. U Was też tak zimno, jakby już jesień była? Miłego dnia :-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mał-gocha
Witam serdecznie! Pierwszy raz odwiedzam kafeterię i wogóle nie często siedzę na necie. Też jestem rocznik 76 wiosenny wysyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuluchna! właśnie zrobiłam sobie przerwę na śniadanie bo jeszcze nic nie jadłam i troche zgłodniałam troche u nas też wieje ale raczej jest ciepło - przynajmniej było jak szłam do pracy o 7 mam masę roboty dzisiaj i tak pewnie będzie do środy, nienawidze początku miesiąca :( a gdzie reszta?? meldować się proszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ w poniedzialek .. kawka .. ciasteczko .. i po 🌻 ku ..dla kazdego .. ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej! Hmmmmmmmmmmmmmm a u mnie świeci słoneczko......... Pozdrowionka dla Was wesolutkie i cieplutkie :) :) :) :) 🌼 👄 dla zapracowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 No i przedarłam się na kolejną stronicę tej powieści................:) \"Nie mów kobiecie, że jest piękna; Powiedz jej, że nie ma takiej drugiej jak ona, a otworzą się przed Tobą wszystkie drzwi\" (Jules Renard) Prawda, jakie to proste? 🌼 🌼 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi. - Danny Kaye Pozdrawiam wieczornie po 🌻 z odrobiną uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Dobranoc kochani,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×