Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hallo Hallo pozdrawiam wszystkich ;) 🌻 ki dla Was u nas troszko lepiej pogodowo zimny wiaterek ;) Ewka ... zdjecia doszly dziekuje przesliczne :) 😘 bucha dla nieobecnych i obecnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ STO LAT, STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM – PRAWIE 30! JESZCZE RAZ, JESZCZE RAZ, NIECH ZYJE ZYJE NAM ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ ♪ to ja tez zaspiewam .. :D :D :D :D :D wszystkiego naj .. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Ja tez dolanczam sie do zyczen.Sto lat,sto lat. Duzo szczescia i radosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! ja nie śpiewam bo nie umiem ale: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA I SŁODYCZY tego km_1976 życzy - oczywiście dla prawie 30 i jeszcze 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzięki serdeczne za życzenia:):) powiem wam, że dziś każdy traktuje mnie jak królewnę, co nawet mi się podoba :D nawet w pracy szef łaskawszym okiem na mnie zerkał :P hmmmmmmm pora zmienić nick......... tylko, że ja mój lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT,STO LAT,STO LAT.... DUŻO MIŁOŚCI I SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH CHWIL W ŻYCIU... PRAWIE 30 MAMUSIU NASZEGO TOPIKU ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ NO I OCZYWIŚCIE OBYŚ CAŁE ŻYCIE UBRANIA ROZMIARU 38 NOSIŁA;) BUZIACZKI DLA CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z późnego wieczorka dla każdej po 🌻 a dla Szanownej Solenizantki: Z okazji 18-tych ;) urodzin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni. 🌻 👄 🌻 A gdzie tort? :D Albo jakiś szamapon ;) chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie! Zajrzalam do Was z czystej ciekawosci i znalazlam osobke, ktora jest rowniutkie 30 minut mlodsza ode mnie :):):) Raczysko🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzięki jeszcze raz za życzenia, Fredi, Ty to jednak pięknie umiesz pisać 👄 Raczysko, cieszę sie, że zajrzałaś, bo ostatnio coś mało Ciebie, oczywiście torcik, kawa i szapman .........wszystko dla Was kochani:D Carlaa, MP, Ewa, km1976, Raczysko , Fredi buziaczki i :D:D:D Dzięki Limonka, witaj u nas:) zapraszamy częściej, czuj się jak u siebie 🌻 i co mi radzicie z nickiem????? może konkurs jakiś , a może zostawić, choć wirtualnie będę młodsza, Raczysko, po dzisiejszym torcie i plackach to nie wiem, czy te życzenia z rozmiarem 38 się spełnią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Torcik pychotka,po szampanie kreci mi sie w glowie.Fredi...zlozyles przepiekne zyczenia.Wszystkim spokojnej nocki,do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Prawie 30 trzeba rozpisać konkurs na zmianę nicku :D najlepiej z nagrodami rzeczowymi typu samochód... w skali 1:43 albo nawet 1:75, a co jak szaleć to szaleć :D Pozdrawiam i dobrej nocy, ja pisałem o szampOnie ;) a nie szampAnie :D a jutro miłej pracy :) trzymać się jutro już środek tygodnia... albo dopiero :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torcicho ... mniam mniam .... zalapalam sie :) 😘 hihihihihihi .... szamponem ... upssssssssss tez mozna ;) konkurs hmmm nagrody .. hmmmm ... weselicho bylo ... bedzie tort ???? .... Mysia ...mam nadziejej ze wszystko zgodnie z planem :) jeszcze raz wszystkiego dobrego na nowej ... drodze :) prawie nie zmieniaj nika :) plose :) 😘 i nich kazdy dzien bedzie taki dla Ciebie :) slodkich i slicznie poklorowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładna impreza była wczoraj Wszyscy jeszcze śpią ;) POBUDKA :D Weekend juz niedługo wtedy się wyśpicie :D Po 🌻 tym co się obudzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Hej ja tez zabieram swojego kwiatka i dobrej nocki zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAAAAAAAAAAAWAĆ !!!!!!!! KONIEC TEGO DOBREGO!!!!! PORA DO PRACY!!!!!!!!!!!! .......i na kawę..;) ......zajrzę później, teraz piję kawusię........pycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Dlaczego nikogo nie ma?Tak tu smutno bez was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Hej! Ja druga kawke popijam w samotnosci,bo niema nikogo,odezwijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ja jestem jestem ..kazda kawke z Wami pije ... :) Dzisiaj moja psiapsiolka ma urodzinki konczy 33 ;) 😘 dla niej zapraszam na kolacje moze ktos sie skusi .. ;) 🌻 ki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Witam w pochmurny dzien dzis jestmoja 6sta rocznica slubu maz zapomnial ,was nie ma,smutno mi sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Oczywiscie,ze zapraszam na kawke,torcik i szampana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu, nie smutaj się , choć nie powinien zapomnieć :( trzymaj się ciepło, jeśli masz ochotę popisać, to mój e mail jest podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Kochane jestescie,jestem juz w lepszym nastroju.Jest lepiej,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Ale fajnie,zaczelam nowa stronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu, to dobrze, że Twój nastrój się poprawił:) bądź dobrej myśli, a wszystko się ułoży, ja sobie teraz słucham fajnej muzyczki, piję kawkę, zajadam sernik (choć już nie miałam jeść słodyczy, ale od poniedziałku naprawdę nie jem) hahaha mój mąż z córką bawią się z kocurkiem przybłędą, który stał się już \"nasz\" podoga deszczowa, ale wspomagamy się kawą i jakoś idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaz T
Ja tez obiecuje,ze od poniedzialku nie bede jesc slodyczy ale cos mi to nie wychodzi tak je uwielbiam.A z mezem uklada sie a tak bylo tragicznie,widac ze sie stara,ja tez na wiele spraw przymykam oko,tez pije kawusie dzieci bawia sie a ja nie moge cos zabrac sie za sprzatanie jakos mi sie nie chce,to narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast miałam dziś od rana ogromną werwę, więc posprzątane już było o 10, teraz mnie troszkę lenistwo ogarnia, ale w sumie nie muszę już nic robć, no...... w zasadzie przydałyby się porzadki w szafach, ale...... nie dziś :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×