Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość mał-gocha
jestem w lekkiej desperacji kolejna z koleżanek (pielęgniarek)wyjeczała do Anglii, jest nas tu coraz mniej to przykre, że aby żyć trzeba opuszczać nasz kraj :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaaaaaaaawa podaaaaaaana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko jest tu ktoś???? pewnie znowu muszę wypić sama..........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeń dobry!! km_1976 ---> sama nie musisz pić, chętnie się dołączę ;-) Pozdrawiam wszystkich obecnych i tych, którzy tu jeszcze zajrzą. Wszystkim miłego i słonecznego dnia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kuluchna! u mnie wietrznie ale ciepło i nawet słonko przyświeca :) wczoraj mieliśmy tu piękny, słoneczny dzionek ( choć troszkę wiało) no co tam? a gdzie reszta??? prosze się meldować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawusię chętnię wypię...nareszcie w domu ;-) Co to były za wakacje... i juz po wszystkim... co tam u Was ? Mam nadzieję , że ok. Fredi jak tam Twoja miłość ? MP , Prawie 30 , Carla , Mysia , Raczysko , km 1976 👄 dla Wszystkich Carlaa 🌻 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 🌻 👄 Witam wszystkich miło i serdecznie. Zapraszam na kawkę i ciacho ;-) , oczywiście imieninowe Miłego dnia i duuzo uśmiechu :-) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuluchna!!! Sto lat Słoneczko !!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Ciebie i wszystkiego naj... naj...najlepszego !!!! Carlaa... co mam opowiadać... do smutnych rzeczy się niechętnie wraca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Kuluchna laczka 🌻 kow dla Ciebie Banitko ... :( a z tych przyjemniejszych ;) ... 😘 kawusia ciacho maniam mniam od rana takie przyjemnosci hehehe ;) 😘 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjemniejszy to był urlop w Chorwacji ... ale z teściową , więc też przyjemność wątpliwa :-P... Carlaa a gdzie Ty mieszkasz w Niemczech ... ja byłam koło Diseldorfu ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko no no ... szkoda ze sie nie zgadalysmy bardzo bliziutko mnie bylas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ktoś ma tu imieninki?? kuluchna ---> wszystkiego naj, naj 🌼 dla ciebie, uściski i 👄 ja późno dzisiaj więc na ciacho się już pewnie spóźniłam ale kawkę za to wypiję ( pracowity dzień miałam) miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dziękuję za życzonka ;-) Dla każdej i ... każdego (jeśli ktoś pojawi się płci męskiej) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 miłego wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a z okazji... dla soleniznatek: Samych szczęśliwych dni w życiu, Uśmiechu na twarzy Słonecznych promyków w pochmurne dni Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz by Twoje było a czego pragniesz by się spełniło! tak więc dla Beat i po 🌻 Pozostałe też pozdrawiam i po 🌻 taki skromniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 \"Szczęścia nie znajdziesz w posiadaniu czegoś ani w złocie. Uczucie szczęścia ma swój dom w duszy ludzkiej\" Szcześcia, szczęścia, szczęścia............. miłości, miłości, miłości, miłości............... radości i słodyczy........... reszta sama przyjdzie, albo i tak jest nieistotna....... wszystkiego najlepszego z okazji imieninek Beatki - dołączam sie skromnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... a wy znowu śpicie ..czy ja zawsze muszę tu robić za budzik? MP !! gdzie ty się podziewasz?? tylko ty wstajesz wcześniej i mnie tu czasami wspierałaś.. a teraz?..zostawiłaś mnie samą :( no to WSTAAAAAAAAAAAAAAAAJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Miłego dnia :-) pogoda dopisuje, więc nie leniuchować, tylko na spacerek marsz.... Tym, co są w pracy, by czas szybko minał, a po pracy pogoda dopisała i też na spacerek. Trochę słońca jeszcze trzeba zasiegnać, bo szara jesień już tuż, tuż .... pozdrowionka, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kolorowych snów, śpijcie słodko.............. 🌼 Jutro upragniony weekend (hurra!) 🌼 Ja się udaję w silne i namiętne ramiona niebiańsko przystojnego Morfeusza ......... 🌼 👄 Proszę mnie nie budzić przed 12.00 :) no i proszę nie przeszkadzać......... ciiiiiiiiiiiiii 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! kawka dla wszystkich :-) Dziś straszna pogoda, zachmurzone, silny wiatr.... U Was tez taka pogoda? Miłego dnia i pogody ducha ;-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuluchna🖐️! U mnie też zimno , ale jakoś mi lepiej ...chyba mi wczorajszy upał nie sprzyjał ;-) Kawka gotowa D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka-------> to prawda, że po chwilowym ochłodzeniu wczorajszy upał chyba nikomu nie sprzyjał, ale takie wahania temperatur prowadzą tylko do jednego ----> :-( niech się wreszcie jakoś pogoda ustabilizuje... pochmurnie, deszcze, no powiedzmy, że ok, bo to mozna już powiedzieć jesień, ale nie ten silny wiatr, bo aż z domu nie chce się wychodzić .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! u mnie deszczowo ale ciepło i nie wieje żadne wiatrzysko :) pogoda musi się wyklarować bo dziś wyruszmy na ostatni w tym sezonie rajd motocyklowy więc musi być ładnie kawkę chętnie przyjmę ( o! zaczyna wychodzić słoneczko :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ten zapach mnie zwabil kawka mniam mniam hehehehehe u mnie pogodowo dziwnie wczoraj niby cieplo dziisaj tez niby ;) milego dnia dla Was i po 🌻 ku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo ale to nic chyba wszyscy maja zaplanowane miłe wieczory ]ja też , mój małżonerk własnie bierze kąpiel, ja szykuje wyrko iiiiiiiiiiii będziemy oglądać filmy niestety robię sie coraz bardziej okrągła wiec nic z bara bara buziaki bawcie sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×