Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Widocznie przypadł mi ten zaszczytny obowiązek odświeżenia topiku z niebytu :P Nadchodzący Nowy 2007 Rok to nie tylko okres radości, Ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu, wiary w pogodne jutro, A dziś szampańskiej zabawy do rana :) sklerotycy i sklerotyczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm......... no tak........ topik powoli umiera..:( jednak składam wszystkim którzy jeszcze tu zagladają najlepsze życzenia noworoczne, samych uśmiechów aby był on lepszy od tego poprzedniego i żeby pamięć Wam się poprawiła ( pamiętacie jeszcze o tym miejscu??) to tyle... Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reanimowac trzeba
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 --> witaj, nie pisz tu słów \"Pa!\" tylko \"Do następnego razu\" :) Hm chyba miałem jednak rację, że po 30-tych urodzinach skleroza :O Straszne... ja nie chcę :O Pa! tzn. Do następnego razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! hm ... czy w ogóle tu ktoś jest? ;-( wszyscy sobie poszli??? Haloo ! zapraszam na kawkę! Skusi się ktoś? Fredi---> udanego wypoczynku ;-) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuluchna😘 - - - . ja sie skusiałam raz na jakiś czas mogęmała czrną z mleczkiem wypić Antoni nie powinno to chyba zaszkodzić, a miałam dziś niezmierną ochotę, byłyśmy na szczepieniu, niezła przeprawa i zdzierstwo, żeby na takich małych obywatelkach zarabiać to już szczyt w niemczech becikowe a tu haracze trzeba płacić, daliśmy dzioś180 zł za szcsepionkę i jecszcze sie ją powtarza i za każdym razem odpłatnie , to złodzieje, nie wiem czy ta kawa wskazana bo i bez niej ciśnienie podniesione miłęgo dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia30 ----> witaj, myślę, że bardzo słaba kawunia nie zaszkodzi :-) Życzę miłego dnia wszystkim, którzy tu zajrzą .... pozdro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;-) Mój zaczął się nwerwowo ... Wreszcie mam chrześnicę [urodzonq 28 grudnia :-)] i pracę dostałam , ale nie wiem czy skorzystam ...no i jeszcze wiele wiele się stało ... aż nie wiem o czym pisać ...może na dzis tyle ... :-p Fredi-----------> Przepraszam , że milczę , ale co mam napisać ? Buziaczki dla Wszystkich :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia ! Ale śliczna ta Twoja Antosia :-) i rośnie jak na drożdżach ;-) No i Tobie też macieżyństwo służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka - - -. dziękuję za tak miłe słowa, świeżej mamie to sie przyda na dobry dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! widze że nikogo tu nie ma więc grzecznie mówię \"do widzenia\" bo zaraz uciekam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo! Tu naprawdę nikt juz nie przychodzi? Gdzie się wszyscy podzialiście? : banitka, mysia30, Kłapi, prawie 30, Carlaa, Raczysko, Może pomogę ????? km_1976 ---> 🌻 Fredi ----> 👄 Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mon123
witam , jest ktos z 25 maja '76?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jakoś czasu niwe było , żeby pisać... i chęci...DKawka dla szystkich... Mam nadzieję , ze ten topik odżyje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo na kawke hehhe z przyjemnoscia !!!! sciskam wszystkich serdecznie wapniak pospolity Carla ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj umiera, umiera..... troche smutno, może po skończeniu tej 30 stki już są za starzy żeby w klawiature trafić?..... ...hmmmm...a gdzie się podziały dawne imprezy weekendowe, kiedy było gwarno ta topiku i pogadać było z kim...ech....... w każdym razie pozdrawiam wszystkich jeśli jeszcze ktoś tu będzie, kawy nie proponuje bo pewnie zimną bym musiała pić :( pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!D Mobilizacja od poniedziałku ;-) Poklażemy wszystkim , że wapniaki też mogą mieć fajny topic ... Nie damy się !!!🖐️ Carlaa!!! Witaj w kraju ! Jak po swiętach ? Fredi !!!! Chyba się nie nagniewałeś na mnie ...ale byłam po prostu szczera ...napisz coś ...bo mi głupio i mam wyrzuty sumienia 👄 BUZIAKI dla całej reszty .... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jednak wapniaki nic nie pokażą ...a szkoda Fredi👄mam nadzieję , że się nie przerazisz tym wszystkim :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam \"stare pryki\" :D po 🌻 Banitka -> łap 👄 a miałem C coś dawno powiedzieć :D ten szlaczek powinien składać się z 30 główek, a jest 17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy teraz jest ok... bo się w liczeniu pogubiłam:-D Kawka poranna D ... Fredi my tu chyba tylko we dwoje jesteśmy ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka -> łap 🌻 eh wczoraj do Ciebie pisałem, ale wywaliło mi przeglądarkę i wszystko co napisałem poszło się... :P znaczy skasowało :D Idę poszukać w necie,czy ta skleroza to nie zaczyna się w większości przypadków po 30-ce, bo na moje oko to chyba tak jest ;) Pozdrawiam czytających po 🌻 również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Fredi Fredi.... Sami my tu ...chyba nam się prywatny topik zrobił... ;-) pisz pisz ...czekam ...choć wiem , że to niełatwe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! :-) banitka ----> 🌻 🌻 🌻 Fredi ------> 👄 🌻 Przyłączam się do WAS. Ale coś tu smutno ostatnio ... Miłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem rybka w marcu skoncze 31 lat.Czas leci coraz szybciej czym wiecej lat przybywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×