Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witajcie! jest tu kto? Haloo ... :-( Nic, moze ktoś wpadnie tu na chwilkę? Jeśli tak to miłego weekendu, pogoda zapowiada się piękna, wiec moze warto wyruszyć na krótki spacer? :-) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! ???? Może ktoś na kawkę ma ochotę?? Miłego tygodnia :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z przyjemnoscia na kawusie :) czy jakies Rybki maja urodzinki ??? w marcu ??? Madlen halo halo .... sciskam wsszystkich bez wyjatku od niedzieli az do piatku buziaki w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja chętnie kawusię wypije [trochę zimna już ...niestety ;-)] Mam awarię komputera , więc piszę z gościnnego ... co z wami ? Mam nadzieję , że to tylko chwilowe zachłyśnięcie się podmuchem wiosny ... Carlaa , Kuluchna ...----------> 👄 Mój synuś jest wczorajszą rybką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko dla synusia ... Wszystkiego co piekne sciskamz mocno !!! no i na rano kaawusia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEEEEEEEEEE ... no i kolejana mi sie udalo hehhe to moze teraz cos wiecej niz kawka .... ???? hmmmm buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon123
ja jestem 25 maj 1976 Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! Kawka stygnie.... Jest ktoś chętny? Dla tych, którzy kawki nie pijają jest i herbatka ;-) Witaj mon123 ----> 🌻 Miłego dnia :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 Z okazji dnia Kobiet: Życzę Ci abyś odnalazła W ciszy swoje myśli i marzenia, W bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, W otaczającym świecie radość istnienia, W kolorach, smakach i zapachach, wielkość natchnienia, A w sobie miłość. 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nas wirusy dopadły , mała kicha i prycha kinol zawalony a kto zawinił oczywiście ojciec do domu przywlukł jakieś choróbsko a fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! czy ktoś tu jest? a moze chcecie, by nasz topik umarł śmiercią naturalną?? meldować się! czekam ... km_1976 Mysia może pomogę Carla Banitka Fredi ........... , gdzie się wszyscy podziewacie? Haloo! zapraszam na kawkę. Ktoś chętny? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kuluchna - - - > ja już po kawce i deserku, a obad był na szybkjo, u nas dalej choróbsko wiec jesteśmy zasmarkane i jutro chyba znów pognamy do lekarza o losie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cały czas ,ale jakoś czasu nie ma , na pisanie D Kawka dla wszystkich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spać, aż tyle snu jeszcze nie potrzebujemy :D Pozdrawiam po 🌻 miłego wieczorka i dnia 🖐️ Ps. Hm wiecie co, ja chyba znam przyczynę naszej nieobecności na kafe, ale nie wiem, może przesadzam ale to chyba sprawa kawy, za dużo jej i serduszka co niektórym poszły, eh w tak młodym wieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej na to wygląda Fredi , bo ja tu od czwartku z gorączką ...i już po a tu zero zmiany :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ... ;) Fredi jak zwykle ... prorokujacy ojciec topiku ;) :D Moze pomoge ... 🖐️ jak milo widziec Twoje literki ;) Banitko mam nadziejjeze juz zdrowsza ... 🌻 Mysiu .. mam nadzieje ze u Was tez juz zdrowitku :) Kuluchna :D Km 😘 To moze sie pochwale .. :) Banitko Ty lubisz ten miesiac tak jak Mysia heheh mam na mysli listopad .. poniewaz wtedy pojawi sie na swiecie nasza mala kruszynka ❤️ ;) mam nadzieje ze usprawiedliwia to moja dluga nieobecnosc i nie dostane po lapkach ;) sciskam do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla!!!!!👄👄👄 To będzie najwspanialsz kruszynka na świecie ...a jeszcze jak Ci się dziewczynka trafi ;-) GRATULACJE!!! MP nareszcie jesteś ...co sie z Tobą działo? Buziaki dla wszystkich ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! trochę mnie nie było :( , przyznaję sie bez bicia, że trochę zawaliłam odwiedziny na topiku, ale obiecuję że to ostatni raz.. Carlaa - MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼 to naprawdę wspaniała wiadomość. mysia30 - mam nadzieję że ty i mała już jesteście zdrowe acha!! najlepszego dla wszystkich z okazji pierwszego dnia wiosny 🌼🌼 choć u mnie za oknem zima pełną gębą, jest biało i śnieg ciągle pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śniegu na szczęście nie ma ;-) D Kawka dla wszystkich !!!! Miłego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP No co Ty !!! Wysil się od czasu do czasu i napisz , że żyjesz i co u Ciebie nowego... stęskniłam się za Tobą ;-) Fredi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP ! Przecież mówiłaś , ze Ci sie fajny szef trafił ;-)może miał zły dzień ... olej go :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×