Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Hehe,udalo sie !! Jestem poki co najmlodsza!!?? Czy bede miec z tego jakies przywileje na tym forum???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już jest :) Wedel --> 🌻 dla najmłodszej, 🌻 za słodki nick, 🌻 za... to że nas odwiedzasz od ojca tego topicu :D Jakieś przywileje? Tak, np. taki że będzesz na naszych 30-tych urodzinach a Ty wciąż 29-latka :) A tu ciekawy artykuł, nie tylko dla młodych (i przyszłych) matek :) http://www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1507&Itemid=48&limit=1&limitstart=0 :O smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja już pracuję 😭 zimno, pochmurno i do 15 stej daleko... czy to słoneczko to juz nigdy nie będzie grzało?? no, dobra ...mimo wszystko miłego dnia życzę i uciekam do pracy zaglądnę do was później bo teraz to pewnie i tak wszyscy jeszcze śpią ( ja bym przynajmniej spała ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmlodsza z topiku melduje sie ,ze nie spi-choc moze!:D;) Pogoda brzydka u mnie tez:O Pozdrawiam! Wedel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Witam Wszystkich i zapraszam na kawke,zycze udanego dnia,u mnie pogoda ladna sloneczko swieci.Km1976 zobaczysz do 15stej czas szybko zleci.Wedel witaj!pozdrawiam serdecznie,pozniej jeszcze zajze tu pozegnac sie,ale nie na zawsze.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) km_1976---> do 15, nawet się nie obejrzysz i pójdziesz do domku :) Wedel--> witaj i 🌻, bo nie miałam przyjemności Ewa z T ---> chętnie napiję się kawki co do pogody----> u mnie pięknie świeci słoneczko, km_1976---> mam nadzieję, że wkrótce i u Ciebie zaświeci :) wszystkim miłego dnia życzę. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi =- - - > hej , ten artykuł dla przyszłych matek poczytam jak już będe na oczy widziała:( km_1976 - - - >> porażka, wcale nie chce mi przejśc to dziadostwo, masakra, wstaję i co rano czuję sioę kiepsko, ni chciałam się wczoraj kłaśc do łóżka bo wydawało mi sie że lepiej będzie jak nie dam się chorobie, ale dziś to ona mnie zwycięzyła, musze lezec i zaraz wracam do wyra mam tylko pytanie może macie jeszcze jakies sprawdzone sposoby na katar i strasznie duszący kaszel, tylko bezazntybiotyków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mysia_30-----> niedobrze, że to cię tak rozłożyło... a czy ty byłaś w ogóle u lekarza? jeżeli nie to może warto się pokazać? na pewno przepisze coś co nie zaszkodzi maluszkowi a tobie pomoże. kaszel to nie wiem, ale na katar co niektórzy stosują czosnek ( do nosa )podobno pomaga. łykasz jakieś tabletki na cholerstwo? sama chyba sobie nie poradzisz.. ...byle do 15 stej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z T
Mysiu dbaj o siebie i malenstwo,mnie jak bylam tak chora w ciazy bardzo pomogl syrop pyrosal taki ziolowy,a na kaszel syrop wlasnej roboty pol buraka zasypac cukrem odstawic w cieple miejsce,potem pic kilka razy dziennie.Nie wiem czy juz takiego nie mialas?.Kochani zegnam sie z wami na 3 tygodnie,ale do was wroce.buziaczki pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa z T-----> miłego odpoczynku i niech ci sie wszystko poukłada mysia_30-----> ewa ma rację - pyrosal jest o.k. kup sobie , kosztuje parę groszy na pewno ci nie zaszkodzi moja córcia też go pije ( jest smaczny). a jak tam reszcie sobota upływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka, witam w sobote. km_1976 -- Jak uplywa sobota? Znowu spokojnie, teraz bede ogladal mecz a potem to nie wiem, moze pojde na dyske, ale pewnie znowu nie bedzie mi sie chcialo. Pozdrawiam wszystkich i żcze milego wieczorku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przed chwila zgotowalam caly garnek bigosiku;),jezeli ma ktos ochote na talerz,to sie nie wstydzic,smialo pisac,naloze!! :D:D:D:D:D:D Oglada ktos Opole???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa z T ---> miłego i udanego wypoczynku, nabrania sił i ... , by Twoje sprawy się ułożyły :) Mysia_30 ---> słuchaj doświadczonych i ... zdrowiej! Choć ja i tak bym poszła do lekarza na Twoim miejscu.... Wedel---> owszem, ja oglądam Opole ... km_1976 ---> i jak czas szybko zleciał? Teraz już odpoczynek? Miłego i udanego wieczoru :) Adam30_30---> jeśli masz ochotę się rozerwać to trzeba iść na dyskę, no chyba, że chcesz odpocząć w zaciszu domowym... Twój wybór :) A gdzie MP, Prawie 30, Fredi? Pozdro dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz dał l-4 i powiedział, ze paracetamol i witaminy nic poza tym nie wolno, wypociłam się dzisiaj, teściowa przyniosła maliny zaraz po kąpieli wypiję i dalej idę sie pocic przy Opolu w Opolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek! widzę że jeszcze śpicie bo nikogo tu nie ma.. u mnie nadal pochmurno i jakoś ta k nie za ciepło :( ..wpadnę później jak już ktoś będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ! :) km_1976---> pogoda faktycznie dziś do ... , ale cóż.... Miłego dnia i ... uśmiechu :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani!!! Jak mi się strasznie chce spać...Wypiłam już dwie kawy,a powieki same mi opadają... Taka pogoda... Może jakieś czary odprawimy ,aby zrobiło się cieplej co? Jak sobie poyślę,że za cztery miesiące będzie październik i jesień,to aż mi się płakać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jeszcze zaczęło padać :( ta pogoda to jakaś tragedia... raczysko----->zanim będzie październik to jeszcze wakacje przed nami, miejmy nadzieję, że pogoda się choć trochę poprawi ..i co ja mam z tym dzieckiem w domu cały dzień robić?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pogoda byle jaka :( deszcz i zimno, aż się bję, że w lipcu tak samo będzie (a tak liczylam na upały podczas urlopu nad morzem ) Raczysko słonko :) dawno nie byłaś tutaj , pozdrowionka :) jak tam polowania na niedźwiedzie ??? są widoki??? pozdrawiam wszystkich km 1976, kuluchna , mysia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rada jest jedna :) trzeba wysłać zamówienie na piękną pogodę tam do samej góry :) Ja jako prawdziwy postman mogę doręczyć :D ale to Wy musicie to pismo czym prędzej napisać. Facet jak napisze, to zaraz coś pokręci, poda zły adres, źle umotywuje... Takie Kobiety jak Wy... sympatyczne i w ogóle... to ❤️ zmięknie i nie będzie odwołania od pisma, szukania właściwej komórki organizacyjnej :) Więc dziś piszcie list... jutro zaniosę osobiście na właściwe biurko :D PS. Po 🌻 jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jak się macie w ten pochmurny,deszczowy dzień? Nuuuudzi mi się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 ---->🌻🌻👄👄 chyba ślepakami strzelam:) nic nie chce się upolować:) ale wiesz jak to w życiu bywa;) kiedyś sam MISIO wpadnie w moje sidła.... Fredi, wiesz mam swoje kontakty i słyszałam,że już w przyszłym tygodniu ma być 30 stopni... będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja tradycyjnie siedzę już w pracy :o , pogoda jest delikatnie mówiąc obleśna, na dodatek poniedziałek...ogólna załamka mysia30 -----> a jak ty się miewasz kochana? ( ups, jak wy się macie ;) ) mam nadzieję, że już ci trochę odpuściło to choróbsko gdzie jesteście wszyscy?? mam gorącą kawkę.... jak ktoś by chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! pogoda dziś średnia, znaczy jest dosć duży i zimny wiatr, ale świeci słońce, może wreszcie będzie ciepło? Pocieszę WAS... będzie napewno, bo dziś kończy mi się urlop, od jutra wracam do pracy.... :( km_1976----> ja kawkę poproszę :) mysia30 ----> jak Twoje (znaczy Wasze) samopoczucie? lepiej? Miłego i spokojnego dnia z duzą ilością uśmiechu :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja poproszę gorąca kawke , bo u mnie tak zimno!!! Wedel----------> nie jesteś najmłodsza...niestety ...na naszym topiku najmłodsza jest Może pomogę;-) Mysia ! Dbaj o siebie kochana ... bo takie przeziębienie w ciąży to nie przelewki...no ale przy takiej pogodzie ..:-( to normalne... Ewa zT --------> udanego wyjazdu 👄 Fredi -----------> znalazłeś list na biurku ? Całą noc skrobałam... ;-) Prawie 30 , Kuluchna , km1976 ,Niuka , Mp, Adam30 , Raczysko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po wyczerpującym weekendzie. Ta pogoda coraz bardziej mnie dobija. Szybko przez to weekend zleciał, nie obejrzałem się a tu już do pracy trzeba. Przyłączam się do kawki i poproszę inke albo zbożową :) Pozdrawiam wszystkich i życze udanego tygodnia. paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) BAnITKa!!! musze jednak wzniesc przeciw:P;)!!!!(chociaz nowa nie powinna zadzierac nosa,wiem,wiem);) Ja jestem najmlodsza z rocznika 1976 ,rocznik 1977 to juz nowy rok!!Czyli jest na topiku osoba mlodsza,ale z innego rocznika:D:D!!! Serdecznie pozdrawiam!!! Z 1976 najmlodza jestem Ja![dumna-szkoda,ze nie mozna wstawic] A u mnie dzisiaj wolny ,niepracujacy dzien....Swieto. Pozdrawiam! Wedelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×