Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

🖐️ Witam! Dobre... Kafeterianin nie pijący kawy ;-) 👄------> Fredi dla Ciebie km1976---------> ja kawkę zawsze chętnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie taki tłok tu dzisiaj, że do słowa dojść nie dacie :p ja zaraz zmykam do domku, zanosi się coś na burzę, tak grzmi i grzmi ale na razie jakoś bokiem chodzi... a mogłoby popadać bo strasznie duszno i nie ma czym oddychać to do jutra, może będziecie bardziej rozmowni pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie... 11 godzina a tu żywego ducha nie ma... nie powiecie chyba, że jeszcze śpicie? to z kim ja mam tu gadać???????? .......idę na śniadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam ! To moje ostatnie wpisy ...bo już we wtorek czas na obczyznę 😠 smutno mi coraz bardziej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś w nocy wyjazd na kolejny rajd :D ale tym razem na mazury ( okolice Olsztyna). trochę się boję jechać taki kawał z moją Małą to ponad 400 km, ale może jakoś wytrzyma. w sumie to dlatego jedziemy na noc. droga powrotna będzie gorsza bo wypadnie w niedzielę na dzień a upał zapowiadają. to uciekam moi drodzy, zajrzę do was w poniedziałek, podzielę się wrażeniami z rajdu(mam nadzieję że wszystko bedzie ok :)) życze wszystkim udanego łikendu PA, PA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Banitko 😘 Moze pomoge 😘 Fredi 😘 Mysia ... lato jest faktycznie ciezkie na bycie w ciazy ... ale to poczatek prawda ...gdyby to byla kocowka to uuuuuuuuuuuuffffffffffff buziaki do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby tylko troszeczkę popadało, a tu zanosi sie na burzą ale tylko się zanosi??? banitka - - - > a gdzie wyjeżdzasz i na długo?? też bym gdzieś wyjechała, najlepiej nad wielkie morze.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Gdzie Was wszystkich \"wywiało\"? Czyżby urlopiki się zaczęły? Wypoczywacie? To życzę dobrej pogody, bo ja nie miałam :( Pozdrowionka 🖐️ 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,kurna nic nie pisalam,ale w ciazy jestem!!!! A,ze glupie Dziewuchy mnie wyrzucily z topiku o macierzynstwie,mam innego teraz nicka.:( Pozdrawiam!\" Vivat Italia!!!!2:o Nawet nie mialam wam kiedy napisac ,ze uwielbiam mecze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooooooooo nie ma nikogo ? wszyscy zapracowani? a może odpoczywają tak jak ja dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się, ale mamy teraz przeprowadzke i siła wyższa muszę zając się przynajmniej pakowaniem , noszenie zostawiam męzczyzną, no i czeka mnie jeszcze sprzątanie dwóch mieszkań starego i obecnego, a lenia mam jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi witał z wieczorka, ja witam z rana, bardzo pięknego i słonecznego zresztą, dziś planuję lenistwo i może pod wieczór jakieś spotaknie przuy grilu :) pozdrawiam i 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jakby Ktoś zapomniał to wczoraj były polskie walentynki, czyli Noc Świętojańska :D Pozdrawiam :) i po 🌻 Jeszcze tylko 14 godzin i się zacznie.. :D proszę trzymać kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :) Fredi ja nie zapomnialam tylko ze ja moglam to tylko pogladac ...a nie brac czynny udzial hihi jak TY ;) u nas ulewa burza pioruny duchota i .... bleeeeeeeeee mam nadziejej ze zaraz bedize przyjemnie jak troszke popada ale takich grzomotow dawno nie widzialam ... :) Mysia specjalne 😘 y dla Was dwa w jednym jakie to cudowne ;) sciskam wszyskich kawka czeka aaaaaa Banitko ... o co chodzi z tym ze Cie nie bedzie ??? ja czegos nie doczytalam .. goga ze mnie moze ktos powie 🌻 moze pomoge prawie 30 banitka km Fredi kuluchna i wszystkich nie wymienionych 🌻 slodkich i slicznie pokolorowanych ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mój rocznik szwankuje!!!!! gdzie się wszyscy podziali?! Fredi = = = kciuki sa nadal trzymane ale myśle że bez obawy można już popuścic, wszystko pewnie ułożyło sie po waszej myśli:) buziaki dla wszystkich, gdziekolwiek jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Jestem jeszcze ! Juto jadę do Niemiec z dziećmi na półtora miesiąca :-( Mam stresa na całego i nic mi nie idzie ... Żegnam się z Wami bo muszę się zająć pakowaniem :-) Buziaczki i pamiętajcie o mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka 😘 szczęśliwej podróży i wracaj do nas szybciutko:) uściskaj dzieciaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×