Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Witam po zmroku :) Banitka --> nie wiem co szykować, jeszcze mam troszkę czasu. Po za tym pracuję w firmie w której pól załogi to Andrzeje :D Oj będzie się działo. A tymczasem pozdrawiam i po 🌻 wysyłam :) A jeszcze jedno, pewnie się powtarzam, ale jeśli po 3 z przodu będę miał taką sklerozę jak co niektórzy to wolę zostać przy 2 :D i będzie pisał, że mam 29 lat + roczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja juz pracuję, a wy? pewnie jeszcze śpicie... pogoda u mnie dzisiaj całkiem przyjemna i nawet jest w miarę ciepło uciekam do pracy, wpadnę później.. mysia30--> trzymasz sie jeszcze? jak sie czujesz kochaniutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Km 1976 👄 dla Ciebie , ża to że zawsze jesteś na posterunku ;-) Fredi ta 3 to Ci sama wskoczy i pytać nie będzie czy ją chcesz...:-p Mysia trzymaj się tylko nie za długo bo to skorpionek mały miał być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 - - - > jestem jestem, mam dylemat chyba trzeba zadzwonić do gina i umówić się na jakąś ewentualną kontrolę co tam na nioższym piętrze się dzieję, Miśce tak fajnie w brzuchu że nie spieszy się z pakowaniem walizek;) banitka - - - > a te skorpionki do do którego?? wyrobimy się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z wieczorka i po 🌻 Ja jutro w pracy od szóstej będę już podróżował :O jadę do miejscowości Sarnaki (to drugi pod względem odległości punkt serwisowy naszej firmy), na legalizację dystrybutora, a potem jeszcze Biała Podlaska, ale w czasie jazdy pewnie troszkę sobie dośpię 😴 Jutro nie pogardzę owacjami, jeśli będę przejeżdżał w okolicach waszych domostw :) Banitka --> masz jakieś krosty na języku ;) Mysia30 --> zamówienie już w drodze, nie martw się, może się spóźnić ale na pewno będzie :) KM_1976 --> pracoholizm szkodzi :D Pa do jutra jak, będę wstanie coś tu skrobnę :) a reszta skrobać a nie tylko czytanie i czytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi a skąd ja to mam ...na języku :-) Mysia ---------> chyba do 21 to jeszcze tydzień masz... km 1976👄 Do jutra :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie coś chyba zaczyna powoli brac, powolutku jakies małe skurczybyki, zobaczymy jak nockę przeżyjemy tylko nie ma się do kogo przytulić, a to pech:( jak nie będe mogła spać to zasiądę za kompem, ale to raczej niewskazane. poszukam jakiegoś przyjemnego filmiku, trzeba się czymś zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mysia30---> jak tam nocka? jesteś jeszcze w całości czy już jest was dwie?? jak jesteś cała to napisz cobyśmy się nie martwili... jak to nie masz do kogo się przytulić?? Fredi---> do pracoholizmu to mi daleko :D proszę sie tu meldować po kolei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, to już jest przesada, żeby nikt prócz mnie tu nie zaglądał!!!????? rozumiem że mysia30 pewnie zawitała do szpitala i niedługo wszystko będzie jasne :D ona jest usprawiedliwiona a reszta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co jest z resztą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! też poszliście rodzić!!!!! o kawie to nawet nie wspominam...nie ma komu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest komu :-) D chętnie się napiję ... Km 1976 👄 dla Ciebie ... Trzymamy mocno kciuki za Mysię 30 i za jej maleństwo ... Ale ja nie wiem co się dzieje z MP Prawie 30 Carlą i całą resztą ...to smutne że o nas zapomniały ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo wcale nie zapomnialam ..... ale sie naszukalam naszego topiku ... ;) mam klopoty z netem :( ale juz niedlugo wroce Banitko 😘 Km 😘 Mysia trzymam kciuki ❤️ i dla wszyszystkich po 🌻 ku :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka, ja nie zapomniałem ale dziś też musiałem wcześnie wstawać punkt 5.00 😴. Po za tym mam parę trudnych problemów na głowie i nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić. Serdecznie pozdrawiam po 🌻 dla Wszystkich i sklerotyczek i tych co piszą :D Mysia30 --> 3 mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! no, ładnie.... od piatku żywego ducha na topiku nie było...jeszcze trochę to ja też przestanę tu zaglądać :( Fredi --- jak nie wiesz jak sobie poradzić to się podziel - może ci pomożemy... chociaż z drugiej strony to nie wiem czy ktoś oprócz mnie jeszcze tu zagląda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaglądam, tylko czasami z braku czasu nie piszę :( teraz mam urlopik, do środy leniuchuję w domku, więc będę napewno tu częściej:) ciekawe jak tam nasza Mysia ..... pewnie maleństwo już z nią :) km1976, banitka, Fredi, Carlaa ........... 🌻🌻🌻🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!D Kawka zrobiona ... świeżutka... Prawie 30 wreszcie jesteś :-D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rocznik 1976 :D No i ja też sie doczekałam - dziś stuknęła mi trzydziecha :) ALe ..................... :( - pogoda , nastrój, wszystko do kitu :P Wam też tak smutno było w ten dzień ? No ale nic - dałam sobe wmówić że życie zaczyna sie po 30 ;) wiec ... może jutro obudzę sie w lepszym nastroju :D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Ewka 🖐️ to jak Ci stiknelo heheh to wszystkiego naj naj 🌻 kow laczka Banitko 😘 prawie 30 😘 km 😘 Fredi 😘 i dla calej reszty heheh cisnie mi sie na usta hehe wapniakow ;) 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa👄 Wapniaro ;-) Ewka --------> życie zaczyna sie po trzydziestce :-D Sto lat sto lat niech zyje żyje nam !!!!! Zdrowia ;-) -życzę dziś Tobie, okazja taka nie codzień się zdarza, aby wyrazic słowami,co serce w ciszy codzień powtarza. Szczęścia:-D-życzę Ci również takiego,jak Ty sama pragniesz, bo dobrze gdy będzie przy Tobie, a Ty -czym ono jest-odgadniesz. Miłości❤️-życzę Ci szczerze bo ona filarem jest życia. śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. Stu lat:classic_cool:-w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście Twój bagaż życiowy-mądrość- przykładem dla innych niech będzie. Spełnienia marzeń najskrytszych niech bedą realne i jasne.Marzenia spełniają się często niech spełnią się też twoje własne! Radości❤️-też życzę Ci wiele by Twoją twarz uśmiech zdobił, a jeśli się czasem zasmucisz to tylko na krótką chwilę. Wytrwałości:-(-życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwą bądz i odważną, by rzeczy dokonac wielu! Dla Ciebie EWCIA 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewka wszystkiego najlepszego dla ciebie i nie smuć sie mi tez dziś wybiła 30-stka;) ale fajnie jest rano to mnie nawet kominiarz odwiedził;) buziaki dla wszystkich juz 30 i dla jeszcze 29 ( nie cieszcie sie 29 bo już niedługo wybija i wasza 30-stka;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mnie już głowa boli, ile to można imprezować :D wczoraj urodziny dziś kolejne :O no dajce wytrzeźwieć ;) tzn. z tej radości :D po za tym nie długo... ;) a potem jeszcze i kolejne :D Ew-ka --> Życzę Ci... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze była komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyś znalazła szczęście, którego szukasz. Kosona --> Życzę Ci Aby jedynymi łzami, które pojawią się w twych oczach Były kryształowe łzy szczęścia, Aby radosnego uśmiechu na twej twarzy Nie zakryły ciężkie chmury smutku, Abyś potrafiła zajrzeć do Swej duszy I mogła odnaleźć to co najważniejsze dla bliskich i Ciebie, Abyś w głuchej ciszy mogła odnaleźć Swoje myśli i marzenia, Gdy coś w życiu się nie uda, zepsuje, abyś mogła Zbudować to od nowa z tych samych cegieł, choć To trudne, bo to na nich jest wypisana przykra przeszłość, Aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, A szczęście, zdrowie, radość i miłość, były przeznaczeniem twych dni... A do życzeń dodaję Wam po 🌻 od ojczulka tego topiku i po skromny 👄 specjalnie sobie dziś umalowałem ;) Dla pozostałych \"tylko\" po 🌻 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ...... Ja zawsze wiedziałam że rocznik \'76 jest wyjątkowy ale że aż tak ...????????????? :D:D:DJESTEŚCIE CUDOWNI :D:D:D 🌻🌻🌻 DZIĘKUJĘ STOKROTNIE ZA PIĘKNE ŻYCZENIA 🌻🌻🌻 Od razu mi lepiej ;) Wczoraj sie walnęłam do łóżka już o 19 i czekałam żeby ten dzień sie jak najszybciej skończył :( Efekt był taki że się o 23.30 obudziłam wyspana :D ale chandra troszkę popuściła dziś już jest dobrze :) Pozdrawiam Wszystkich tych jeszcze przed i tych co już po 30 - tce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krosona ... 😘 wszystkiego naj naj .. wapniak zyczy ;) 😘 🌻 dla wszystkich :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krosona ... 😘 wszystkiego naj naj .. wapniak zyczy ;) 😘 🌻 dla wszystkich :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! ja także przyłączam się do życzeń 🌼🌼 staruszki ;) co słychać? jest tu kto?? pewnie słyszeliście o tragedii na Halembie?...to straszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziękuje wszystkim za serdeczne zyczenia wiecie co, fajnie jest byc po 30 ;) dzis obudziłam sie taka wyspana;) i jakos radośnie nastawiona do zycia, bo przeciez zycie zaczyna sie po 30-stce;) buziaki dla wszystkich, dziękuje za kwiaty Fredi_Lublin cudne zyczenia i piekne kwiaty i mam nadzieje ze nie wpadniesz przez nas w jakiś nałóg urodzinowania;) banitka - dzięki tobie rónież 100 Ew-ka - trzeba mieć pozytywne spojżenie na świat, pomyśl ze inni maja juz po 40-stce Carlaa, km_1976 - dzieki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew-ka , Kosona 🌻🌻🌻🌻🌻 spóźnione, ale szczere życzenia :) nie smutać się za dużo , dużo :D:D:D Fredi imprezowiczu :) niedługo Twoje imieninki, znów imprezka .... :D pozdrawiam Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawkę dorabiam !!! Prawie 30 ale się nazagladałaś przez ten urlopik;-) 👄 dla Ciebie !!! I 👄 dla całej reszty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko:) witaj Rybaku.... ciekawa jestem co u Mysi, pewnie już w domu:) może niedługo do nas zajrzy:) już niedługo koniec urlopu:(:(:( dobrze tak w domciu posiedzieć, mam wiecej czasu dla córci, wczoraj byliśmy na kręglach, dziś na basen.... szkoda....że częsciej tak nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×