Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

hej:) ja tez 76 rocznik, tylko styczen:(, wiec 32 juz prawie na karku...wciaz nie chce mi sie wierzyc, mam wrazenie, ze zycie przelecialo mi przez palce.Ja dopiero 1.5 mca temu wyszlam za maz, nie mam jeszcze dzieci, mieszkam w UK, choc bardzo chetnie wrocilabym juz do ukochanego Krakowa, tylko, ze moj maz jest obcokrajowcem i nie mowi po polsku:(((...czasem mam doly z tego powodu, bo wolalabym byc biedniejsza w swoim kraju niz bogata na obczyznie... a o dzieci bedziemy sie dopiero starac:)))juz nie moge sie doczekac aby trzymac w objeciach czastke siebie i ukochanego faceta..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witaj w klubie ;-) Nic Ci nie uciekło...całe życie jeszcze przed Tobą ...(ponoć przwdziwe zaczyna się po 40 to jeszcze mamy czas ..:-P) A no i nie jesteś tu jedyną bezdzietną ;-) trzymamy kciuki za starania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej banitka:))dzieki za mile powitanie:))..pewnie masz racje z ta 40stka, haha...wiesz, ja czasem czuje sie juz troche staro a czasem jak malolata:))), podobno nie wygladam na swoje lata ( mam nadzieje, ze to nie tylko nieszczere komplementy, haha) Starania o dziecko zaczne, jak wykoncze mieszkanie..jeszcze w 2008 roku nas czeka slub koscielny i wesele( obiecalismy rodzinie i przyjaciolom, bo inaczej nigdy bym nie robila),narazie mamy cywilny...wiec wole poczekac ze staraniem sie na \"lepsze czasy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wedle gustu , ale z tym czekaniem to jest tak , że te lepsze czasy mogą nigdy nie nadejść ..a czas ucieka i niestety dla dziecka w naszym wieku to im później tym gorzej...ale.. rok w tą czy w tą to już bez znaczenia... Carluniaa a jak tam Twoje brzucho... kiedy będziemy ciociami i wujkami :-D Buziaki dla FREDIEGO I KM 1976 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM WSZYSTKICH:-D Mi też marzy się \"mały człowiek\":-D--jeszcze... Corka mnie cały czas \"namawia\",tatuś zresztą też,ale...chyba jestem samolubna... Dopiero zaczęłam odżywać,młoda ma już 9 lat,jest taka samodzielna. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meluduje się z punktu dowodzenia brata ;) Pozdrawiam Wszem i wobec po 🌻 Dla świeżej krwi jeszcze 👄 mam nadzieję że maż się nie obrazi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym byla 76 rocznik powiedzialabym-nasz rocznik ma to we krwi.no niestety jestem 73.ale tez sie staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy coś dostał od Frediego a ja ...nic... też mi kolega ;-) się stara.. D Kawka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo... 😘 dla Was witaj ona.... na wszystko przyjdzie czas ... ja cale moje życie cofając sie 3 lata wstecz twierdziłam ze zostanę stara panna no i co panna jestem ale już tylko zodiakalna .. ;) moje urodziny już niedługo ostatni dzień lata .... :) Banitko to odemnie |> i 🌻 mam plan na 11.11. o 11.11 scie takjak rozpoczyna sie karnawał .... heh jednak zycie plata nam straszne figle ...terminowo na 08.11 w całej swojej okazałości jestem u Dustiego na bobasach heh ,) sciskam Wszystkich mocno bez wyjatkow po 🌻 tku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa daj linka na bobasy bo jakoś mi umknął chyba :-( Tak więc będzie skorpion za co już go lubię :-) 👄 Do poniedziałku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! Fredi nie tylko ty masz kłopoty z kompem , u mnie też ciągle coś jest nie tak :( witam nową krew :) Carlaa pozdrawiam ciebie i maleństwo 🌼 czy u was też jest tak zimno? bo u mnie to od paru dni nic tylko deszcz, dopiero dzisiaj przestało padać moja córcia pochodziła cztery dni do przedszkola( pierwsze w jej życiu, chodzi do trzylatków) i już w piatek nie poszła bo katar do pasa. ale co sie dziwić jak ciągle padało i zimno. ja zresztą też nie lepsza .. dla rozgrzania proponuję gorącą herbatkę z cytrynką, są chętni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , Km 1976 , u nas we Wrocku też mokro i zimno... A ja w ogóle jestem jakaś nieswoja...chyba przydałaby mi się herbatka z prądem zamiast cytryny ale niestety jestem również kierowcą , więc może wieczorkiem i to bardzo późnym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka Wszystkim :-) Dawno mnie nie było...! Czy mnie ktoś jeszcze pamięta??? 🌻Banitko...piłam już kawkę serwowaną przez Ciebie z ranka! 🌻Fredi...od Ciebie dostałam wykład na temat palenia papierosów! Pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jeszcze neina swoim ale to juz kwestia najwyzej dni :D Pozdrawiam i po 🌻 Pamietam i zapraszam Was Wszystkich do pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Kawka poranna!!! Fredi jak tylko zwyciężysz materię to czekam na meila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! Banitka 🌼 dla ciebie pogoda nadal nie daje za wygraną i u mnie nadal wilgotno. planuje jutro wybrać się do Kutna na ostatni w tym sezonie rajd motocyklowy i chciałabym żeby chociaż nie padało. niestety przez tą nieciekawą aurę moja córcia po raz pierwszy nie pojedzie z nami tylko zostanie w domu z babcią :( a u was co słychać?? Fredi jak tam walka z kompem? Carlaa jak ty się czujesz?? pozdrawiam ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... cóż moja walka zakończyła się sukcesem, oczywiście nie bez strat własnych, tzn głownie w portfelu, ale cóz było warto, bo sąsiad który mi sprawdzał komputer pod wzgledem poprawności połączeń, sam niedawno kupował swój, więc powiedział że wynegociowałem naprwdę dobre ceny, cóż nie ma jak kilka dni wcześniej pogadać z facetem w sklepie :D jako już jego znajomy dostałem troszkę upustu na części :) co nie jest bez znaczenia, jeśli zapłaciłem za wszystko 599 zł. Pozdrawiam ciepło i wciąż letnio po 🌻 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę mój dzisiejszy stan (przeziębienie )to chyba można ZGON ogłosić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×