Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Czy ktoś zna książkę: \"Samotność w Sieci\" ? Jesli nie to proszę dać mi znać a podeślę jako e-booka :) banitka --> 🌻 tu nie ma czego współczuć tylko zapraszam do pomocy ;) Carlaa --> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór - grzecznie mówię wszystkim!:) Fredi widzę że ty znowu spracowany:( a tak na marginesie to czytając wasze wcześniejsze wpisy to było tam coś na temat twojego ożenku tylko nie wiem jak się to skończyło(skończyło się?) , było to weselicho czy nie? :D widzisz, bo tak to by ci żona jakiś masaż zrobiła a tak to....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
km_1976 --> pozdrawiam :) A co do ożenku to jak widzisz MPM (tj. Moja Przyszła Małżonka) tu zaglada i czasem się wpisuje, ale teraz ma dużo pracy więc zaglada rzadziej, ale wkrótce nadrobi zaległości :) sam tego dopilnuję. Małe info dla roztargnionych: MPM = to przeciez ja :D Ślub będzie ale w okolicach późnej wiosny a może i lata :), bo przepiękna z MPM kobeta, że mi byłoby wstyd gdyby miła się ukrywać pod cieżką ciepłą suknią ślubną oraz grubym futrem ze srebnych lisów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, wybacz Fredi że nie wszystko łapię, no ale sam wiesz - do grona , zacnego zresztą, dołączyłam niedawno. :) co do terminu, myślę , że odpowiedni i że zaproszenia jakieś pójdą w świat i że jakoś się załapię na jedno (mimo, że z wami jestem od niedawna) co? ;) bardzo wyrozumiały z ciebie narzeczony...hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim obecnym i tym, którzy zamierzają za chwilkę się pojawić. Fredi---> całe szczęście, że czujesz się trochę lepiej.Szczerze to się martwiłam, ale jak widać niepotrzebnie. Życzę wszystkim dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi!! Jak już o ożenku tak poważnie myślisz...to ja nie mogę Ci pomóc w masowaniu plecków :-(...bo co na to MPM :-0 chyba aż tak wyrozumiała nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam roczniku 76, moze pomoge i inni niekoniecznie 76`:) Słyszalam ze ktos cos tu o mnie pisze.....;), MPM-->nie zdradz wszystkiego bo nasz slub to ma byc wielkie zaskoczenie! A slub nie jest w zimie dlatego bo ..... (patrz--->argument MPM) ale dlatego, że ja jestem straszny zmarzluch i wogole to uwielbiam slonce i nie wyobrazam sobie innej pory roku na ozenek niz lato!:) .... to tak, zeby wyjasnic pewne niejasnosci dla nowoprzybyłych...🌻ki dla Was Myslalam ze odpoczne sobie troche w weekend, ale gdzie tam..... dyrektorka oswiadczyla mi ze we wtorek przychodzi do mnie na hospitacje.... a wiec znow stresik..... ale wiecie, jak to juz MPM zakomunikował, nadrobie zaleglosci niebawem (tak sie zastanawiam ktore najpierw: zawodowe czy kafeteryjne?) wielki 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko.... z tego co wiem to z Fredim łączą was tylko zawodowe sprawy a wiec smialo zrob mu masazyk, ale tak delikatnie, zeby mu nie zaszkodzic.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A DZIEWCZYNY!!!! Ja tez dziękuję za emilki... :-) i Tobie Fredi :-) TO PRZECIEZ JA ....no nie wiem...czy ja byłabym tak wyrozumiała...ale w razie czego miałam Twoje pozwolenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to czasem samej sobie nie ufam ... :-0 Ale dzięki za zaufanie TO PRZECIEŻ JA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO PRZECIEŻ JA ------->bo jak to mawiał mój dziadek ,,krew nie woda..itd.,, :-D no i wiedział co mówi... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie :) Widzę że się już zawiązuje komitet kolejkowy do masażu :) Czuję się jak serek philadelphia... tzn jakw niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo .... DZIEN DOBRY :) masaz powiadacie ... moj moz robi wspanialy ... ale Fredi pewnie sie nie skusisz hihihi ;) pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie ...i dziekuje z a wszystkie super extra wiadomosci na poczcie :) jestescie kofani :D ❤️ 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w sobotni mroźny poranek :) :) i......... zapraszam Wszystkich na IMIENINOWE CIASTECZKO I KAWKĘ no chyba że wolicie coś mocniejszego to też się znajdzie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! poranek zimny, więc chętnie skorzystam z tego ciacha i gorącej kawki. agars ------> 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i jaszcze 👄, wszystkiego naj, naj - to może ja też coś mocniejszego na rozgrzanie? :) Fredi----> jak tam masażyk, któraś w końcu zrobiła czy tylko na obietnicach się skończyło? ;) na razie uciekam bo muszę z małą wyjść na spacerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa panienka -------->dziękuję i proszę .....likierek :) już sie robi cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agras --> Wszystkiego NAJ- :) i 👄 oraz 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a i tak to nie cały bukiet :) km_1976 --> jak zwykle skończyło się na obietnicach :D Hmm a może tylko tak mi się tylko wydawaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUS .... wszystkiego najlepszego spelnienia marzenia nie jednego duzo milosci i samych milych gosci .. wpadam na kawusie ;) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×