Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Km... 😘 Zona Goda :D Mamy na koncie dwa zeby .. :D ida nastepne .. daje nam znac o tym ..gossssnoooooo i donosnie .. Mysle ze zcas wiosennego przesilenia dopadl .. :D NAs .. szal swiateczny i poswiateczny :) .. ale niedlugo wszyscy .. przyjda :D prawda sciskam zapraszma na kawusie i cisto :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pozdrowie Go drugim laczkiem ;-) A może macie tu jakiegoś wolnego chłopaka ? Bo ja teraz taka samotna :O Godziu poszedł a mi smutno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pogoda piękna, słoneczko przygrzewa... Koniec pracy zbliża się milowymi krokami :) Pogoda super na spacerek.... Miłego dnia :) Wybaczcie, ale w tym tygodniu będę bardzo rzadko na kafe, gdyz mam nocki... Ale życzę Wam wszystkiego dobrego na cały tydzień. Duużo uśmiechu :) Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D🖐️ D nie gniewaj się Maleńka kawkę Ci zrobiłam na przeprosiny ;-) Ja wczoraj miałam 3 etap rozmowy i w ciągu dwóch dni mają dać znać co i jak [ kciuki nadal wskazane ;-)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani :) Banitko, kciuki nadal trzymam :D Ja kawkę poranną, po którą wczoraj sie nikt nie zgłosił, chetnie teraz wypiję, bo musze dość długo dziś posiedzieć, mam jeszcze troszkę pracy, a jakoś weny nie mam :( Żono Goda :D 👄👄👄 Carlunia, Twój synek ma pierwsze ząbki, a moja córcia jest na etapie gubienia pierwszych zębów :) i też rosną sobie nowe malutkie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 .. :D Banitko ... 🌻 ja trzymam te kciuki ...jeszcze trzeba ..mam nadzieje ze wszystko poszlo po Twojej mysli ... Zona Gooda :D ... i jak kapec odbil sie na czole .. ;) kawa ...jest nowiutka .. zapraszam jak ladnie pachnie prawie 30 specjalnie dla Ciebie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zpach świeżej kawy mnie zwabił....................wiec jestem, łyk, łyk, mmmmm pychotka Carlaa 🌻 jesteś kochaniutka, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30 🌻 :D :D :D :D ale jaki wzorek .. zono Gooda ..przynajmniej bedzie bardziej rozpoznawalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP---- . witaj! rany, ale wcześnie tą kawę robisz, ale oczywiście ja poproszę gdzie ty się podziewałaś tyle czasu co? już zaczynałam się o ciebie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Rozpoznawalny to On będzie, oj będzie ;-) Niech no tylko spojrzy na którą ;-) ja mu pokażę :P będzie miał wzorki i na tyłku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :D Moze pomoge :D km.. :D zona Gooda :D moon.... witam :D i dla wszystkich jeszcze nieobecnych po 🌻 ku :D i do kawusie cisteczko :D 🖐️ do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Coś kiepsko te kciuki trzymaliście :-( Niestety , dzisiaj zadzwonili , że będą mieli mnie na uwadze ale narazie dziękują ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko --> no wiesz nie wierzyłas w nasze możliwości? Hmm a po za tym może to i dobrze, bo będziesz mieć lepszą pracę :) u mnie też tak sobie z tym poszukiwaniem :P Banitaka --> na pocieszenie: 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko, 👄🌻 ściskam mocno , szkoda, ale jak już zaczełaś poszukiwania, to brnij dalej, musi się wreszcie udać, moon witam i zapraszam do pisania :) Żono Goda czyli czyli.... :D Carlaa, km1976, kuluchna, Fredi i wszyscy ❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim w ten piękny, słoneczny poranek! widzę, że pomimo iż ja jestem dziś później ( musiałam iść z dzieckiem na badanie krwi) to i tak nikt tu jeszcze nie zawitał :( no to robie kawę i zapraszam chętnych! ...o ile tacy są, bo ostatnio to tylko kawę zimną wylewam... Banitka-----> nie smuć się, na pewno znajdziesz coś ciekawego ( w końcu to nasz rok i wszystko musi się udać ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitko 😘 😘 😘 KM .. ja wpadam na kawusie wlasnie ja spijam .. :D kogo zwabi aromacik jeszcze ???? 🌻 do milego :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!! A ja już jestem w Polsce:) i chyba już tak zostanie:) Dostałam pracę i zostaję :) Będzie nerwowo ,ale i tak się cieszę... Nie pijcie za dużo kawy,bo to nie jest zdrowe:) no ale co w dzisiejszych czasach jest zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No właśnie co w dzisiejszych czasach jest zdrowe...? Nawet siedzenie w domu jest nie zdrowe ;) Raczysko --> 🌻 pozdrawiam :) i dla pozostałych Panien i Pań po 🌻 żeby nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu, i mnie to jednak wiosna, ale też jest pięknie :D Raczysko, witaj Kochana , dobrze , że jesteś 🌻 🌻🌻 Moze pomogę, Banitka, Fredi, kuluchna, km1976, Carlaa :D:D:D Jakie macie plany na majowy weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Raczysko Witaj Mordo ! Dzięki za słowa otuchy ...już mi przeszło , ale to chamskie robić tak ludzi w balona , zwodzić itp. a potem żegnaj Gienia świat się zmienia ...:-( Mam narazie co robić ...komunia ... ale od poniedziałku i tak wznawiam poszukiwania pracy ...[twardym trza być :-D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo :) Banitko i tak trzymac .. musi sie wkoncu udac prawda Raczysko :D witaj 🌻 Prawie 30 ... moje plany majowe ...yupiiiiiiiiiiiii jade do kraju ..wreszcie rok nas nie bylo juz nie moge sie doczekac mokro w majtkach .. ;) milego weczorku .. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich Siedze wlasnie w pracy ,ale za to.... W poniedzialek lede do PL na 2 tygodnie:)) hurraaaaaa Polska i polskie kobiety, to jest zycie, a nie jakas zasrana Belgia i jeszcze wiosna ....:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie :) Carlunia, super, że przyjeżdżasz :) Toruń też odwiedzisz ? Diabelku, Ty również :) miłego pobytu życzę, a w jakich okolicach będziesz ? Setunia, młoda kózko Buziaczki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :D witam wszystkich :D Diabelek ja tez za tydzien ja tez .. do kraju do domku do rodzicow ..do do do do :D :D :D :D :D :D :D masz racje co do kobiet ;) to jest to !!! prawda dziewczyny !!!!! Prawie 30 Torun alez oczywiscie co prawda na 2 miejscu ale bedziemy okolo 3 maja :D :D :D :D :D moze pomoge 🌻 i dla wszystkich 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×