Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

A co to białe tango ;) ? Hmm tańczę wolne i przytulańce :) Po za tym przy takiej muzyce to i sąsiedzi nie będą marudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi... ale tu u mnie ..... mozna głośno i do rana!!!najblizszy sąsiad...... ok 0,5 km... więc hulaj dusza!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w głowie lekko szumi, tańczyć jeszcze mogę, czarno tutaj się zrobiło, półmrok nastał, pięknie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko - A jakże! Balowałam do białego rana. Za Twoje zdrówko też wypiłam. No to pyrsk! Za wszystkie 76!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię polskiego rocka, może być troszkę ze starszej półki, generalnie lubię polską muze, oczywiście tę nieco zachrypniętą ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to....... Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak na twe babskie łzy.... albo... Jolka Jolka pamietesz lato ze snów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie ładnie. Chwilubie mnie nie było, a tu taka bibeczka się rozkręciła. Ja poproszę martini z sokiem winogronowym i 2 kosteczkami lodu ... Tańczyc już ruszam ale śpiewac nie będę, bo za trzeźwe z was towarzystwo by zrozumiec mój \"talent\" :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piątala Prawie 30!! :) tez lubię..... A ostatnio.... coś mnie ciąnie do .. m. powaznej.. często nie wiem kto jest kompozytorem (zupełnie się na tym nie znam), ale tak fajnie czujęsię jak słyszę taka właśnie muzę.... Na rany Boga!!!!!! jak nic objaw starości ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , te kawałki i wiele innych, oj, uwielbiam Największą słaobość mam do Gadowskiego Arturka, Wiara, Nadzieja, sex jest tym co ja, chciałbym ci maleńka dać.......... i wszystki inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja.... z Arturkiem kiedyś... gadałam.. no chyba ze cztery zdania zamieniłam, ale to i tak bło niesamowiete...... Ech.. no i cholernie dawno... jeszcze w liceum.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarcia, ale ci zazdroszczę, ja mam taki sentyment do niego, kręci mnie i muza i on , mniam....... Teraz ostatnio oglądałam wywiad, wyglądał smacznie 👄 Zaraz chyba coś włącze i uszka radosne będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja byłam w lieum,to pół klasy kochało sie w Arturku ,a druga polowa wzdychała do Roberta Gawlińskiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm koniec imprezy ;) bo jutro do pracy :) Kobiety :D rzucić im hasło to potem nijak od kompa odgonić :D No dziewczyny bo jeszcze troszkę i do 600 dobijemy, jutro będą poprawiny, a teraz spać bo mężowie, chłopaki, ci przyszli i obesni się niecierpliwią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 a ten utworek\"Ona jest ze snu a ubrana w codzienność...\" Normalnie bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj! Ale mi w głowie sumiiii!!! Muszę odrobinkę odsapnąć. Ale winko i żubrówka pychotka! No to spadam. Bawcie się dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też umykam, bo jeszcze musze popracowa dziś przy kompie ... Pozdrawiam wszystkich i do juterka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×