Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

\"Ona jest ze snu a ubrana w codzienność.. kiedy widze ją ........ super, mogłabym się zatracić Myślałam, że tylko ja taka nawiedzona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
witam witam - chodź widzę, że wiekszość ucieka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi normalnie... normalnie... słów mi brak.... Beda nam ciebie zazdroscic!!! Dla ciebie 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, jesteś najlepszy 👄 już dodałam do ulubionych Teraz wiem , że żyje Ale mi się nastrój stworzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm za podlizywanie się :) Ona jest ze snu Ref: Ona jest ze snu, a ubrana w codzienność } Dla mnie zrzuca ją kiedy robi się ciemno }x2 By nasze życie miało wreszcie jakiś smak Wracam chętnie do chwili i pamiętam pierwszy raz Pierwsze spotkanie jak podróż w nieznane Siedzieliśmy wpatrzeni tak jak dzieci, które jeszcze nic nie wiedzą Ref: By w środku nocy tańczyć razem w świetle gwiazd Zamykam oczy, tańczy cisza wokół nas Bo całkiem inna jest jej niewinność Każdy jej taniec jest wyłącznie dla mnie zawsze już zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesienna*
No właśnie, kochani - jakie przeboje z naszej bujnej młodości utkwiły nam najbardziej w pamięci? A jakie stały się wręcz hymnem naszego dorastania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam sie do księgi gości, może Gadziu przeczyta Fredi, jeszcze raz dzięki ogromniaste 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IRA,WILKI,HEY i taki utworek mi po głowie chodzi\"Doczekam kiedyś takiej chwili i nie moge sie nadziwic,ze ja doczekam tego dnia\" Albo jeszcze RÓŻE EUROPY \"JEDWAB\"!!! Kurcze kiedy to bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ależ nam się tu imprezowo zrobiło, ho, ho wiem kiedy przybyć, chociaż ja tylko na moment raczysko----> zapraszam do stolicy, fakt nie jestem stąd, bliżej mi do ediego,ale jakoś tak się tu zasiedziałam i urzęduję od 10 lat tak, więc przybywaj, będziemy zwiedzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do FREDIEGO oczywiście, niedołęga jestem daruj Fredi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilki, i owszem, choć ostatnie komercyjno koczowate kawałki typu Baśka, to dla mnie porażka :( hey, może być, choć wolę to wyżej Kobranocka, Oddział Zamknięty, baardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenna mi dwa razy nie trzeba powtarzać:) zawitam napewno,bo prawie trzydziestka a ja stolicy nie widzialam:) Ok dziewczyny ja uciekam ,bo mi troszke za bardzo w glowie zaszumiało:D Ide grzecznie spac:) Bawcie sie dalej.Czarcia data bylo supeeerrrrr!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam, jak zwykle do męża :) Jutro znowu się spotkamy, narka No chyba, że jeszcze na coś ciekawego w necie wpadnę, to się troszkę przedłuży moje odejście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Taka impreza mnie ominęła !! Postaram się nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 witam wszystkich imprezowiczów ;-))) 👄 widze, że nie tylko ja ranny ptaszek ;-) SIEMANKO NETIA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę filozofii na początek dnia .... Profesor filozofii stanął przed swymi studentami i położył przed sobą kilka przedmiotów. Kiedy zaczęły się zajęcia, wziął spory słoik po majonezie i wypełnił go po brzegi dużymi kamieniami. Potem zapytał studentów, czy ich zdaniem słój jest pełny, oni zaś potwierdzili. Wtedy profesor wziął pudełko żwiru, wsypał do słoika i lekko potrząsnął. Żwir oczywiście stoczył się w wolną przestrzeń między kamieniami. Profesor ponownie zapytał studentów, czy słoik jest pełny, a oni ze śmiechem przytaknęli. Profesor wziął pudełko piasku i wsypał go, potrząsając słojem. W ten sposób piasek wypełnił pozostałą jeszcze wolną przestrzeń. Profesor powiedział: \"Chciałbym, byście wiedzieli, że ten słój jest jak Wasze życie. Kamienie - to ważne rzeczy w życiu: Wasza rodzina, Wasz partner, Wasze dzieci, Wasze zdrowie. Gdyby nie było wszystkiego innego, Wasze życie i tak byłoby wypełnione. Żwir - to inne, mniej ważne rzeczy: Wasze mieszkanie, Wasz dom albo Wasze auto. Piasek symbolizuje całkiem drobne rzeczy w życiu, w tym Waszą ciężką pracę. Jeżeli najpierw napełnicie słój piaskiem, nie będzie już miejsca na żwir, a tym bardziej na kamienie. Tak jest też w życiu: Jeśli poświęcicie całą Waszą energię na drobne rzeczy (pracę), nie będziecie jej mieli na rzeczy istotne. Dlatego dbajcie o rzeczy istotne - poświęcajcie czas Waszym dzieciom i Waszemu partnerowi, dbajcie o zdrowie. Zostanie Wam jeszcze dość czasu na pracę, dom, zabawę itd. Zważajcie przede wszystkim na duże kamienie - one są tym, co się naprawdę liczy. Reszta to piasek.\" Po zajęciach jeden ze studentów wziął słój, wypełniony po brzegi kamieniami, żwirem i piaskiem. Nawet sam profesor zgodził się, że słój jest pełny. Student bez problemu wlał do słoja butelkę piwa. Piwo wypełniło resztę przestrzeni - wręcz wsiąknęło w piasek - teraz słój był naprawdę pełen. Morał z tej historii - nieważne, jak bardzo Wasze życie jest wypełnione, zawsze jest jeszcze miejsce na browarka. ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Cześć słoneczka moje kochane oj ale wy długo siedzicie na tym internecie.....ja o tej godzinie to juz smacznie śpie i wiecie co Wam powiem że wszystkich srdecznie zapraszam do Krakowa za rok bedę juz mieszkać w wielkim domu więc sie wszyscy pomieścimy:):):):):):) Całuje mocno Czadunie bo mi jej z naszymi urodzinami zrobiła na mnie ogromne wrazenie:):):):)POPROSTU CZADUNIA JEST THE BEST!!!!!!!!!!!Chętnie posiedziałabym z Wami wieczorkiem na internecie ale jestem tak zmęczona po pracy i fitnessie że padam na mój koziorozcowy pyszczek ale kiedys chętnie z Wami zostane do pózna :):):):):) Kraków jest Magiczny , Tajemniczy, Piekny......jest wiele wspaniałych i bardzo rzadkich miejsc o taki klimacie tajemniczości że ze świecą szukać takich w innych miejscach.Wiele by pisać ale co tam, przecież Wy też mieszkacie w fajnych miejscach w każdym zakątku jest wiele do zobaczenia , odkrycia na nowo :):):):) Kraków jest piekny ale ten Kraków mało odkryty te magiczne podwórka, tajemnicze małe knajpki ze specyficznym zapachem przeszłości..........ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !!!!!!!!!! CAŁUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
A tak wogóle to całuski dla Neti i Czaduni :):):):)Bo jako pewrsze w dniu dzisiejszym sie pojawiły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ja mam taka propozycje nie wiem co Wy na to ale zapytam jak macie imiona bo gubie się biedna niemota w waszyvh nicach noooooooooooooooooooooooooooooo Wiem że Fredi --------to Andrzej a Wy ????????????????????????????????? Wpisujcie się kochani proszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja mam na imię na B :):):):):):):):):):)nie popularne w ówczesnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kłapi 🌼 w ten szary poranek. Zrób się \"czarna\" bo po wczorajszej imprezce wszyscy poczarnieli :-D Zaproszonko do Piastów Grodu zostało przyjęte z ogomnym entuzjazmem - mam nadzieję że nie tylko przeze mnie. Tylko czy ty Kłapi to sobie dobrze przemyślałaś?? Tyle Trzydziestek w jednym miejscu? Ale w końcu to nie moja chata haha wiec na mnie liczyć możesz ;-))) Ten wczorajszy spis to nie dlatego, że nadgorliwa jestem :-D miałam kwilke czasu i musiałam nadrobić zaległości w poznawaniu 76\' , bo nie od początku tu jestem ;-))) no i tak przy okazji miedzy jedną gierką od Frediego a drugą było kopiuj i wklej ;-))) Może masz na imię Bernardetta? tak sobie buźki przeliczyłam ale to może być tylko zbiek okoliczności. Ja mam na imię Monika ale nie wiem czy to coś pomoże, bo wydaje mi się że ludzi kojarzy się po pyszczkach. Szkoda że na tym forum nie ma możliwości przy nicku umieścić mordki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Hej Monia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!No łatwiej mi pisac Monia i kojarzyć Cie jako Monia !!!!Pisze z dużymi przerwami bo jestem w pracy a pomiewaz lubię swoja pracę i firma jest OK zatem nie chce odstawiać maniany........hihihihihi a moje imie ma :):):):):):) literek i jest takie sobie ale wszystkie B..... które znam są fajne:):):):) a ja mam miły koziorozcowy pyszczek i moge go wysłać na maila , tez jest mi łatwiej rozmawiac jak Kogos znam w Taki sposón nawet tylko z foto , całuje i jeszcze sie odezwe , a gdzie reszta 1976??????????Spią czy co HALLLO 1976 PODUDKA :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winnie
To o kamieniach było piękne.U mnie są kamienie, piasek, żwirek i wszystko co potrzeba do szczęścia. Dziecko Mąż Praca x 2 mieszkanie własne samochód Dziękuję Czadunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia-> kawał dobrej roboty;) super!!! Jestem w pracy- w wolnej chwili postanowiłam do Was zajrzeć... widzę, że mam sporo do nadrobienia w lekturze topiku- ale spróbuję;) miłego dnia wszystkim życzę i pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szczęśliwa 🌼 mielgo dzinoka - szkoda ze tak mało jest tych emotikonek :-D Kłapi - Balbina,Barbara,Bartolomea,Bazylissa,Beata,Beatrice,Beatrycze,Beda,Benedykta,Benigna,Benita,Berenike,Bernadetta,Bernardyna,Berta,Bibianna,Blandyna,Bogdana,Bogna,Boguchwała,Bogumiła,Bogusława,Boguta,Boguwola,Bohdana,Bolesława,Bolisława,Bończa,Borzysława,Bożeciecha,Bożena,Bożysława,Bronisława,Bryda,Brygida,Budzisława,Bądzisława ????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D jednak obstawiam Bożene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Cześć Szczęliwa:):):)Monia brawa owszem Bożena :):):)miłego dzionka zmykam do papierów bo mi sie zaległosci narobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallloo :) Już blisko końca pracy, uffff A czym się zajmujesz Kłapi, że lubisz swoją pracę? Ja swoją tak jakoś coraz mniej...:( Obsługa klienta - właśnie jakiś potwór mi się trafił wrrrr. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
Hej netia jestem socjologiem z wykształcenia i poligrafm z zamiłowania sprowadzam maszyny poligraficzne do polski i je przedaje polskim firma -drukarnia , sprzedaje angielska chemie, niemieckie płyty offsetowe jakos leci ten kabarecik :):):):):) A nasza Czadunia-Monia chyba spi ??????? Netia jak masz na imie bo łatwiej mi imie zapamietać ??????? Całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpie nie śpie tylko obiad czaruje ;-)) Kiedyś blisko działałam w Twojej branży Kłapi - byłam PH Canona. Teraz siedze w domku z moim synkiem i bawie się w Kurę Domową. Ale jeszcze tylko max 3 miechy aż Młody będzie bardziej samodzielny. A potem ..... yupiiiii do pracy hehe się nie moge doszczekac ;-))) brak mi towarzystwa :-((((( bo się przeprowadziliśmy do innego miasta no i ciężko kogoś poznać nie pracując...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapi
No Hej Monia a powiedz gdzie do pracy wracasz do Canona czy będziesz czegoś szukać ????I jeszcze opowiec gdzie sie przeprowadziłaś ???Jeśli to nie tajemnica!Ja kończe o 16 ale moze wieczorkiem zajrze do Was w odwiedzinki bo widze ze tu u Nas to życie wieczorkiem sie toczy.......wieczorkiem to ja mam inne zajęcia i powiem szczerze że komp mnie nie ciągnie wogóle, wole poskakac na fitnesie ale moze zajrze bo mnie kusi ....... A jak ma na imie Twój synek Monia ????Bo mąz Robert -tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×