Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość Raczysko
Macie fajnie z tymi amorami;) ja to taki maly singielek jestem... Nikt mnie nieprzytula,nie daje buzi! Oj ja biedactwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie 30 - Pełnej przyjemności nocki życzę ;) Cmoknij mężulka W CZÓŁKO odemnie. Piękna Dwudziestoletnia... A Frediemu słodkich snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 i dla wszyskich samotnych super roczników!!! Carlitta => u mnie dzionek minął jako tako. Ale przynajmniej słoneczko w serduszku grzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Lipcowa chyba sie "usta" pisze ale w nawiasie / Moze mie uda [ usta] zaraz zobacze jaka zdolna ze mnie bestia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
No chyba dużżżżooo jeszcze musze sie nauczyć:) Ale ja sie tak łatwo nie poddaje... 👄 zobaczymy czy teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Kurcze no i wyszlo!!!! 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej ludziki, niestety znowu sama jestem :( ale co tam, wiem ,że o mnie czasem myślicie ;) ja o Was też miłego dzionka i wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nakrzyczałam na swoją małą i ciężko mi z tym... Jest tam kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem 10 03 76 na kogo nakrzyczałaś na córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Noli. Ty chyba nowa jesteś. Tym cieplej witam w gronie super rocznika. Córcia strasznie psoci, a mnie brakuje już cierpliwości. Mam dziś strasznego doła. Masz dzieci? Męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carllita jeżeli to powitanie było skierowane do mnie to ja jestem rybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlitta! Miło że wpadłaś. Noli to chyba rybki. Co Noli? Poszło o kompa. Od rana nie mogę jej przegonić. Kilka dni temu pokazałam jej jak się rysuje i takie tam.. No i po mnie! Zabawki,kredki,wszystko na bok tylko komputer. A że zepsuły jej się okulary (na nowe oprawki nie mam kasy) ma oczka jak raczek. No i wyłączyłam kompa. Nie było rady. Jestem okropna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowa dobrze cię rozumiem ja też mam czasami doły od 2tygodni siedzę z dziećmi sama bo mój mąż wyjechał do pracy za granicę na miesiąc córka mi pomaga jak tylko może ale mimo wszystko przez 24 godziny muszę być do dyspozycji dzieci bywa że jestem bardzo zmęczona bardziej psychicznie niż fizycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Lipcowa co ty opowiadasz? Dziecko nie moze ci dyktowac co masz robić. wiem,ze serduszko teraz cie boli,ale mała powinna znać granice. ja zanim pozwole synkowi mojego brata usiąść przed kompa to mówie mu ile czasu moze grać i pokazuje zegarek.On przy okazji uczy sie ile to jest godzinka ,ile 15 min a ile 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej córce wyznaczyłam czas 2 godz dziennie ale zastanawiam się czy to nie za długo jest już w 4 klsie i ma dużo nauki a od komputera nie można jej odgonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko => najbardziej boli to,że ją ukarałam. Do końca dnia nie ma komp. A ja tu sobie z Wami gadam i kusi mnie strasznie żeby wycofać się z tej decyzji. Noli => ma dopiero 3 latka. Wg mnie 2 godz to strasznie dużo tym bardziej,ze wakacje się już skończyły i czas do obowiązków. Tylko,że tak trudno wyłączyć dziecku ten komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
byłam, wyszłam i znowu wpdłam na moment z tym dzieciaczkami to macie rację, wiadomo, że nie można dać sobie wejść na głowe, ale zabranianie nie jest łatwe, ja opiekuję się bratankiem, więc niby nie mój, ale też serducho czasem boli ❤️ to dla wszystkich, których boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrówko pytam! ;) Wiosenna dzięki za to serducho! Dzięki wszystkim za słowa otuchy. Już mi znacznie lepiej. Mała śpi a ja mam czas żeby odpocząć. Co ja bym bez Was zrobiła!!! 🌻🌻🌻 i 👄 dla wszystkich!!! PiaZadora - witam w klubie! Czy Ty jesteś z Niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Witam cały rocznik młodych, pięknych i powabnych ;) 👄 Poczytałam wasze wypowiedzi z dzisiejszego dnia, ja wczoraj miałam taki właśnie dzień krzyczenia na córcie, potem myślałam, że serce mi pęknie, u mnie poszło o odrabianie lekcji, nic się nie starała, cały czas musiałam ją pilnować, jak tylko ja z oka spuściłam, juz byle jak, byle szybko. Nakrzyczałam, karę prawie dotstała, potem przemyślałam spokojnie to wydarzenie, doszłam do wniosku, że wyładowałam swje nerwy związane z pracą. Głupio mi było, wieczorem wycałowałam i wykochałam ją mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
Hej - dawno mnie tu nie było:) Siedzę jeszcze w pracy i mam dość serdecznie - ale mam jeszcze tyle do zrobienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×