Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

Gość
Widzę, że w większości przypadków urzędujecie wieczorami, a ja wtedy zazwyczaj nie mogę sie dopchać do komputera... Smutno mi trochę z tego powodu, więc chociaż wspomnijcie mnie wieczorową porą... Pozdrowionka dla 76 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Witam wszystkich, wieczorową porą wspominam szczególnie wiosenną ;) Lipcowa , jak tam kolacja, podałaś mężowi, ha,ha, realizuj plan, dobrze na tym wyjdziesz. Pozdrowionka i 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej hej Ja też jestem z 76 :) z 11 kwietnia. Pozdrawiam bardzo serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
shenen , my się chyba nie znamy, wiedzę cie tu poraz pierwszy, miło mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani!! Ja natomiast, ponieważ męża nie mam \"na stanie\", z przyjemności na dzisiejszy wieczór zaplanowałam tylko...lampkę czerwonego wina i pyszne ciacho kokosowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
no penie, że nie ostatni ;) netia, nie rób apetytu, też kokosowe ciacho bym zjadła, a nic aktualnie dobrego w domciu nie mam, no , oprócz mężulka pysznego , ha, ha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam w tej chwili czasu na prześledzenie wszystkich wcześniejszych wpisow, pewnie dopiero jutro to nadrobię. Muszę nakarmić, wykąpać, utulić itp córeczkę a potem pewnie mąż zawładnie komputerem. Ale jutro się odezwę, slowo. Muszę przecież dać szansę się poznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
trzymamy cię za słowo, jutro pogadamy shenen, mój mąż też czasmi kopmuter mi konfiskuje i sam zasiada przed nim, ale jakoś tam sie w tej kwestii dogadujemy, co do córeczki, też mam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Witaj Fredi, jak tam psychika przed mgr? Ja już to kiedyś przechodziłam, mogę ci tylko powiedzieć to co wszyscy mówią, nie jest tak strasznie, a wręcz w porządeczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla
witajcie, ja podobnie jak wiekszosc zagladac tu moge jedynie wieczorkiem, wtedy poprost mam czas :) witaj netia ja tez jestem tu nowa :) Co tam porabiacie? ja zaraz mam zamiar uraczyc sie czerwonym winkiem i poczytac ksiazeczke, dzis mam dzien kulturalny :) tak wiec koncze i pozdrawiam ps: fredi zdajesz mgr? jak tak to sie nie przejmuj, przezylam to i mowie Ci to buleczka z maslem .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
kla , ja niestety niedługo muszę stąd uciekać, obowiazki niestety, rodzinka , rzecz cudowna, trzeba się trochę w domciu poudzielać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim! Wpadłam się tylko przywitać bo rodzinne obowiązki wzywają. Będę później to pogadamy. No to zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jako tako mgr-ki sie nie boję bo rok temu przechodziłem podobny stres tyle że z prcą inżynierską a temat: Techniczna charakterystyka termoizilacyjnych materiałów stosowanych w przemysłe chłodniczym :D Tak więc hmm trosdzkę wiem :D co to za ból. Jak zawsze 🌼 dla stałych bywalczyń i 🌼 dla nowych. Jeszcze chcecie jakies iluzje? Jak tak, to poszukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff... Nareszcie dopchałam się do sieci. Fredi, dzięki za 🌻 Dla Ciebie ❤️ Rzuć stronką, jeśli jeszcze jesteś. ludziska. Kto tu jeszcze nie śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Ja nie śpie! Zrobiłam sobie kanapke a jutro bede miala dola,ze znowu na noc sie najadlam. Bylam na plotkach i malym piwku i jakos zglodnialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe kobietki! Carlitta - jestem z 17-go , a mój mężuś (który oczywiście smacznie sobie śpi) jest z 6-go lipca też 76. Dopisuję go więc do listy super rocznika. Raczysko - smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
Ok ludziska uciekam spać. Zimno dzis jakos brrr!! Spokojnej nocy i do jutra. Dobranoc i buziaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczysko
No to ja napisze ,ze 28 czerwiec czyli RACZYSKO ze mnie takie wrazliwe... Lipcowa po kanapce juz sladu nie ma ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - się pojadło to teraz by się pospało ;-) Smacznych snów życzę! :-) Lipcowa, coś chyba jest w tym raków przyciąganiu - już kilka takich par znam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko ==> pewnie była taka pyszna... Dobrej nocki życzę :) Carlitta ==> w moim przypadku to prawda. Miałam kilku facetów i zawsze trafałam na raczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż sama zgłodniałam! Ale twardym trzeba być, nie miętkim! Jeszcze tylko jedna czekoladka... ;-) Fakt, z rakami też rozumiem się bardzo dobrze, nawet bez słów jeśli to szczególnie bliski rak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już uciekam. Dobranoc Carlitta. Słodkich snów i 🌻 dla Ciebie za to nocne towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poczytałam, co pisaliście i ślę wszystkim :) nowym w szczególności prawie 30- dzięki za wspomnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
dorwałam się do kompa i tylko mówie, pozdrawiam gorąco w ten piękny słoneczny dzień ;) wiosenna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 30
Ściśle tajne, nie pokazujcie tego swoim szefom ;) DEKALOG SZCZĘŚLIWEGO CZŁOWIEKA 1. Człowiek rodzi się zmęczony i żyje aby odpoczywać. 2. Kochaj swe łóżko jak siebie samego. 3. Odpoczywaj w dzień abyś mógł spać w nocy. 4. Jeśli widzisz kogoś odpoczywającego, pomóż Mu. 5. Praca jest męcząca wiec należy jej unikać. 6. Co masz zrobić dziś zrób pojutrze- będziesz miał dwa dni wolnego. 7. Jeśli zrobienie czegoś sprawia ci trudność, pozwól zrobić to innym. 8. Nadmiar odpoczynku nikogo nie doprowadził do śmierci. 9. Kiedy ogarnia cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż Ci przejdzie. 10. Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×