Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Gość gość
Poszukuję Sunny Skies Proszę o kontakt rukola28@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POSZUKIWANI- sweet honesty,NIGHT MAGIC EVENING MUSK,oddysey, candid,imari,imari seduction,imari elixir, haiku kyoto flower,secret fantasy wonderland moj meil-basia16079@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do sprzedania bond girl 007 wersja podstawowa i ta 2 równiez , true glow ,mgielka jet femme,be sensual. zainteresowanych zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze ma na sprzedaz avon millennia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie lubiłam avonowskich perfum, ale teraz najbardziej brakuje mi właśnie perfum - Tresselle Mystique, które już jakiś czas temu zostały wycofane:(((( Została mi już tylko resztka na dnie buteleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Ja poszukuję LOVE BLUSH , PINK SUEDE, WOMEN OF EARTH. Tylko nie po cenie 200 zł / szt. Bez przesady... Mogą być nawet używane. Żadnych innych tylko te, które wymieniłam. Pozdrawiam. Czekam na odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania unikaty z AVONU: - Far Away Sensual Embrace - Extraordinary - Today Tomorrow Always Romantic Voyage - Tahitian Holiday - Soft Musk - Simply Because - Eternal Magic Enchanted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intigue
Poszukuję męskiego zapachu INTRIGUE... Kiedyś kupowałem po kilka flakoników i niestety z handlu- przepadly, a ja nadal nie mogę ich znaleść. . Jeśli ktoś ma do nich dostęp i mógłby je sprzedać to jestem pod nr 510505713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka cena tych zapachow? - Far Away Sensual Embrace - Extraordinary - Today Tomorrow Always Romantic Voyage - Soft Musk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo tęsknię za perfumem Casbah Orientalno kwiatowy tajemniczy jednocześnie delikatny niepowtarzalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tęsknię za Jet Femme :(:( chociaż podobne do nich są giordani golf essenza z Oriflame ale mniej intensywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balsam...

Ja mam takie wspomnienie, związane z Mamą i jej siostrą. Ciocia namiętnie kupowała kosmetyki Avon, Oriflame i Yves Rocher. I pamiętam, że kiedyś dała mojej Mamie pewien balsam. Bladoróżowa tuba, zamykana na klapkę (nie odkręcana). Balsam miał cudowny, delikatny zapach i mnóstwo srebrnych drobinek. Na 99% jestem pewna, ze był to Avon. Na pewno nie był to balsam Celebre, napisy na tubie były srebrne. Czy któraś z Was go pamięta? To było na początku XXI wieku, między 2001 a 2003 rokiem, z tego, co kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrender

Ja tęsknię za perfumami surrender, mam pusty flakonik, który kupiłam 15 lat temu i nadal pachnie... Mogliby przywrócić ten zapach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×