Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Gość sfg
Ewcia mam do sprzedania . Kupiłam 2 butelki , jedną zużywam , drugą moge odsprzedać . Cena 100zł . Jak coś to pisz : marialuczyk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ... i jeszcze ! Christian Lacroix Noir męski i balsam do ust w tubce sos do b.suchej skóry Genialne produkty, a już ich ani widu, ani słychu To co jest teraz to z roku na rok większy chłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zwolenniczką Avonu, jedyne czego mi brakuje to : Płyn do kąpieli czekoladowy 1 l :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selen-ka
Poszukuję perfum Pink Suede, Surrender proszę o kontakt na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKaminiska
Jeśli ktos miałby do odsprzedania Individual Blue dla Niej to ja bardzo chętnie odkupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia28@o2.pl
Zerknij na tablica.pl . Kupowałam od tego Pana , wszystko w porządku . Uważaj za to na ogłaszającą się tutaj marieluczyk , to oszustka , która wysyła nie to co się zamawia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKaminiska
O kurcze dobrze że napisałaś o tej marieluczuk czy jakoś tak bo właśnie miałam zamiar od niej kupić perfumę ale nie podobało mi się coś bo tak strasznie ponaglała. Dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natli.t@o2.pl
KasiaKaminska . Jeśli nadal poszukujesz perfum individual blue for her to posiadam butelke w cenie 95zł (Allegro -150zł) . W razie czego odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fresh water
chętnie kupię pefum Love Blush, jak by ktoś miał na sprzedaż to podaję maila vivian8@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reimek
Przykro mi... w takim razie na pewno nie był to Avon :( ewentualnie moze te ? http://tablica.pl/oferta/cebre-avon-50ml--IDGUf1.html Ale z kolei pink w nazwie nie ma , przez co skłądam sie ,ze pomyliłaś jednak firmy i nie był to Avon , a na perfumach się znam bo jestem konsultantka Avon od 1998 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reimek
Kurcze wklejam Ci linki do katalogów z 2008 roku . Masz moze ten flakon jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkhkl,jk.
wode women of earth s a jeszcze na allegro ale kosztuja 150 zł!podobnie jak extraordinary i sunny skies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reimek
zdzierstwo...ale niestety tak to jest ,że rzeczy mało spotykane drożeją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reimek
http://fimgs.net/images/perfume/nd.1584.jpg To ostatnie perfumy z 2008 roku jakie były w katalogach Avon . Jeśli to nie te to znaczy ,że albo Ci się pomyliła firma , albo to nie był 2008 rok albo po prostu zapomniałaś jak wyglądał ten flakonik i tylko Ci sie zdaje ,że to nie ten co widziałąś spośród Ci pokazanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×