Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna fasolka

ZAPOMNIANE kosmetyki Avon-u. Za ktorymi tęsknicie?

Polecane posty

Gość gość
Od wielu lat jestem konsultantką AVONu i Oriflame Posiadam wiele produktów, które zostały już wycofane z oferty katalogowej.Zainteresowanym oddam je w ich normalnych cenach katalogowych (nie taniej, ale tez i nie drożej). Możliwość odbioru osobistego generalnie w Poznaniu. I taki odbior preferuje, każdy wtedy widzi produkt, który kupuje. Niektóre z nich nawet moją jeszcze aktualną datę ważności.., wszystko nowe, nieużywane, część oryginalnie zafoliowana. Z kazdego zapachu posiadam po 1 flakonie. Z wód męskich znalazłam: wodę po goleniu Blue Rush for him Interact woda toaletowa dez. i wodę po goleniu Surrender for him dez. i wodę po goleniu Open Road dez. i wodę po goleniu Modern Balance dez. i wodę po goleniu Retrospect oraz absolutny unikat dez. UOMO a z damskich Love Blush Extraordinary Lyrical Treselle silver i Crystal Aura kontakt na maila: drwalkiewiczka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za żadnymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię pink suede avon...byle nie u tej cwaniary Beatrysi co to skupuje śmieci z ebaya a potem opyla z gigantycznym narzutem na Allegro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam:) Niestety nie pamiętam nazwy tych perfum, ale to była jakaś letnia edycja, z jakieś 15 lat temu, do złudzenia przypominająca obecne Eternity Summer Calvina Klaina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfdrbc
Ja uwielbiałam balsam słodkie migdały z serii naturals,był cudowny, przypominał mi cudowne lata 90, oraz waniliowy. Szkoda ze je wycofali , moze jeszcze kiedys wróca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
evelka85t . Lyrical jest na olx.pl , to ta różowa butelka ? Taka elegancka , rzeźbiona z jednej strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie cokolwiek z serii Love Blush. Pilnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 83
WITAM POSZUKUJE SURRENDER DAMSKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakapioli
KUPIE millenia niebieskie perfumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guispanaris1981jkgvf
ja żałuje ze nie ma juz balsamu z zielona herbata tak pieknie pachnial Jasne http://nkle.in/gYWV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suabersbesra1977aiede
mam jeszcze 3 balsamy z zieloną herbatą (nowe, nieużywane) więc jeśli chcesz to możemy się na coś wymienić, bo mnie one nie odpowiadają Jasne http://iitd.info/e7rd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość untrupinom1975ruyoq
Myślicie, że jest szansa na powrót Rare Pearls? Może napisać stadnie do AVONu, czasem produkty wracają \"na prośbę klientek\". A jeszcze dziś zajrzę na allegro za tymi perfumami. Naprawdę jaka jestem nie wie nikt... Jasne http://517.at/go/bQp6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latenobor1988jrgwk
ja kilka lata temu kupowałam namiętnie płyn do kapieli o zapachu brzoswini-potem przez kilka lat nie widziałam go w ofercie- w katalogu i w końcu teraz znowu jest do kupienia Jasne http://activ.me/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobały mi się swego czasu perfumy Little Black Dress :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Nazywam się Asia i poszukuję kremu który dawno wycofano. Chodzi o planet spa japońska sake i ryż. Jeżeli ktoś ma jeszcze stare zapasy to proszę o kontakt kupię każdą ilość :) Mój e-meil to asiunia_41cf@wp.pl Widziałam tu komentarze aby pisać do Avon o przywrócenie naszych "starych" ulubionych kosmetyków. Mamy wspólny cel więc pomóżmy sobie nawzajem. Możecie na mnie liczyć w tej sprawie. :) Mam nadzieję, kosmetyki które każda z Nas używała zostaną przywrócone do regularnej sprzedaży. :) Ja pisałam w sprawie tego kremu i za każdym razem ta sama odpowiedź nurtuje mnie takie "COŚ". Avon wprowadza nowości a stare kosmetyki wycofuje nie licząc się z klientkami i nawet ich konsultantkami które też używają ich kosmetyków.... Moje Miłe Panie czas to zmienić :) Połączmy więc siły i piszmy róbmy co tylko się da, aby powróciły Nasze ulubione kosmetyki :) Czekam na Wasze odpowiedzi na meila :) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja takze szukam damskich zapomnianych zapachow avon.jesli ktos ma takie to prosze o kontakt meila basia16079@wp.pl lub tel.692 322 612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uomo-to jest wspaniały zapach męski:) chciałabym żeby wrócił do katalogu... czy jest to możliwe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś posiada wode uomo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam surrender i tta gold i inne wycofane z produkcji zapachy,tel 692 322 612,meil- basia16079@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha22
Witam. Mam koleżankę która w Avon jest konsultantką ładne 10 lat czy nawet więcej... Jak byłam u niej widziałam masę kosmetyków których już nie ma i najprawdopodobniej nie będzie.... ;( Zapytam Jej o to co pytacie i napiszę :) Ja poszukuję kremu do rąk japońska sake i ryż i niestety w moim przypadku Avon każdą wiadomość ignoruje i odpisuje cały czas t samo... Więc straciłam nadzieję, że mój ulubiony krem do rąk jeszcze powróci do Avonu :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam mnóstwo zapasów z Avonu,piszcie: theory666@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z avonu z zapachow mialam : little black dress, femme, femme icon, perceive, today tomorrow always forever, luck, luck la vie, instinct, instinnct forbiden, for away bella sunset, love puls, ultra sexy.... chyba to wszystko... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkans
Witam, Jestem konsultantką od wielu lat uzbierało mi się trochę produktów, wcześniej miałam sklep więc na bieżąco zapasy były uzupełnianie teraz zostało mi bardzo dużo różnych kosmetyków i biżuterii, których już w obecnych katalogach nie znajdziecie m.in. komplet biżuterii joy, czy balsam wanilia i jeżyna naturals, mnóstwo zapachów jak: Woda perfumowana Rare Pearls 50ml, In Bloom Reese Witherspoon 50ml ,czy Woda perfumowana Bond Girl 007 50ml, olejków, mgiełek, lakierów, szminek itd zapraszam do kontatku beata@6zmysl.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dzisiaj pamiętam zapach olejku leśniego w sprayu... Był cudowny. Niewiarygodne ile kosmetyków wycofali, a z samego AVONU to chyba już 10 lat nie zamawiałam. Możliwe jest w ogóle w 2016 dorwać sunny skies? albo chyba to sie nazywało taka dwufazówka blue lagoon ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno dawno temu był taki pisak którym mozna było mazać po ciele w kąpieli :D zmieniał kolor i zostawiał ślad na ciele, super był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha22
Czy ktoś posiada Krem do rąk lub balsam do ciała z planet spa japońska sake i ryż ?????? PILNIE POSZUKUJĘ . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×