Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika22

Kobiety mądre i zaradne - postrach facetów!!

Polecane posty

Widocznie masz przykre doświadczenia, nie można uogólniac, nie wszyscy faceci tacy są! Może faktycznie czasem wybierają te puste lalki, ale to chyba tylko na chwilę, są wzrokowcami niby z natury no nie? Moim zdaniem oni nie boją się mądrych kobiet, jesli te mądre kobitki przy tym są poprostu wporządku, oni poprostu obawiają się nudnych zrzędzących bab, które zjadły wszystkie rozumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy to do mnie Alice, ale jesli tak - ...wlasnie najdziwniejsze jest to, że ja nie mam żadnych takich doswiaczen! nigdy mnie to nie spotkalo! opieram sie tylklo na tym, co widze i slysze. I włos mi sie głowie jeży 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swietne
Alice01s>>>> Brawo dla rozsadnej kobiety.!!! Nikt nie wytrzyma z kobieta przkonana o swojej ogromnej wiedzy inteligencji i wyjatkowosci ktora ciagle czlowieka poucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1983
Prawda padła już kilka razy, kobieta ma być inteligentna bo za przeproszeniem na chuj komu kobieta tylko piękna, dosłownie na chuj, a to nie o to w tym chodzi. Wiążemy się po to żeby się nie nudzić do końca życia, żeby być kochanym i kochać, a za urodę nie da się kochać. My boimy się kobiet, które uważają się za mądrzejsze, a raczej nie potrafią zrozumieć albo uznać naszego zdania, że też może ono być poprawne. Sukces dyskusji tkwi w tym że dwoje ludzi wysłuchuje się wzajemnie i dochodzi do kompromisu lub pozostaje przy zdaniu które mięli, ale przy poszanowaniu zdania drugiej osoby. Bo w sumie gusta ludzkie są różne, jesli lubię np. rocka to nikt mnie nie przekona do słuchania disco i na odwrót. Poza tym nie nalezy komuś narzucać zdania na jakiś temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety mądre i zaradne - wymarzone dla facetów Kobiety, którym się wydaje, że są mądre i zaradne - postrach facetów ... ;) iwosia ... co z ciebie za człowiek ? widzisz pierwszy raz jakąś kobietę i od razu kwitujesz z pogardą - plastikowa lala ... to, że żaden facet na ciebie nie spojrzy nie wynika z tego, że faceci są głupi ... weź się za siebie ... zacznij otwierać się na ludzi ... uśmiechać ... wtedy i faceci zaczną na ciebie inaczej patrzeć ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram 1983:) a teraz pytanie do facetów, czy nie macie słabości do tych bezsilnych zagubionych laleczek? bo wydaje mi sie, ze to dobry chwyt i wcale takie panienki nie sa głupie a sprytne hehe chociaz nie praktykuje tego:) Iwosia wyluzuj, przymknij na to oczy, mnei też wkurzają te słodkie idiotki, które się obecnie szerzą na masową skale, a dzięki temu, że jest na nie popyt, że tak powiem. Jednak są i Ci macho wspaniali któzy na nie zasługują:) życzę Ci żebys spotykała jedynie facetów na swoim poziomie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marconix
...tak sobie czytam i czytam wypowiedzi li tylko mądrych kobiet i po drodze znajduję takie oto kwiatki jak - Chicquita -"większość ludzi idzie po najmniejszej linii oporu". Jest tylko linia najmniejszego oporu. Dalej - iwosia - "Jeśli zaś są mądre, wygadane, zaradne, ...." Chyba elokwentne, bo gadulstwo jest objawem głupoty. Dalej ta sama iwosia -"..odnośnie tego, że szukają głupich lalek". Pisze się poprawnie "odnośnie do tego" - błąd ogólnospołeczny. Tyle tytułem wstępu. Przepraszam, ale mądrych, inteligentnych kobiet się nie boję, tylko te mądre muszą takie własnie być. Często okazuje się, że te chodzące erudytki to zwyczajne sawantki i bardzo często bez seksu. A to wtedy ja odchodzę w siną dal. Bo kobieta przede wszystkim musi być kobietą kobiecą. A jeśli jeszcze delikatność, wrażliwość idzie w parze z inteligencją, to można głowę stracić. Fakt, przyznaję, iż nie przepadam za kobietami przedsiębiorczymi. Bo to mi pachnie forsą, cynizmem, bezpłciowością. Choć to nie reguła.Pozdrawiam wszystkie panie.Ps. Tylko nie denerwujcie się, jeśli coś nie tak napisałem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1983
do Alice01: nie mam słabości do takich kobiet. Od zawsze byłem wielkim optymistom i uwielbiam ludzi wesołych, którzy nie szukają wszędzie problemów. Taka właśnie jest moja ukochana: wesoła, inteligentna, mądra [bo to dwie różne rzeczy] no i śliczna także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"odnośnie do tego\" hehehe :D a to dobre!! sprawdź lepiej w slowniku, potem pouczaj innych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwosia - A ze tak spytam jacy faceci zachowuja sie tak jak to opisalas? Tepaki z szyjami jak wiadro i w dresiku :O Wiec nie ma sie co dziwic, ciagne swoj do swego. Poobserwuj lepiej wyksztalconych, inteligentnych, dobrze zarabiajacych mezczyzn. Tak na marginesie, obserwujac swoje srodowisko i znajomych nigdzie nie znalazlem potwierdzenia Twojej teorii. Alice01s - 🌻 za 1 wypowiedz (drugiej nie czytalem :P ) Dokladnie o to chodzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) sorry za błędy, tzn za to \" ktozy\" po czasie dopiero to wychwyciłam. Czy uważasz, że facet z szyją jak wiadro jak to określiłeś z góry musi być skazany na brak mózgu?? heheh, albo blondynka z dużym biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystrzegam sie jak moge generalizowania :classic_cool: Nie twierdze, ze kazdy taki jest, mam na mysli ze Ci ktorzy sa, faktycznie szukaja pustych lalek :) Z tym sie chyba zgodzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zaradna, mądra, zdolna niesłychanie i podobam się mężczyznom :) może dlatego, że oprócz tego jestem wesoła i bardzo często się uśmiecham zaprzeczam więc- żadnym postrachem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co do czego, to cały temat to chyba ironia hehe, a do pani powyżej, to jeszcze jestes skromna i tak trzymac hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co do czego, to cały temat to chyba ironia hehe, a do pani powyżej, to jeszcze jestes skromna i tak trzymac hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, ale ja ich rozumiem. od wiekszosci jestem bardziej zaradna, odwazna, wytrzymala. Wiec czym oni mi zaimponuja...Niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie obracaj sie w gronie dresiarzy zmien towarzystwo, a moze i zdanie zmienisz!!!!!!! wrr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marconix
Oj iwosia, iwosia - napisałaś -"sprawdź lepiej w slowniku, potem pouczaj innych"-No i sprawdziłem, bo już myślałem, że prof.Miodek coś namieszał, ale nic z tych rzeczy. Zatem czytaj i ucz się:- Popularny Słownik Języka Polskiego, Wilga pol-pol odnośnie (Wilga) przyim., łączy się z dopełniaczem, ofic. ‘odnośnie do’ Uwaga! Forma niepoprawna używana bardzo często zamiast "odnośnie do". Koniec cytatu. Prawdopodobnie zamiast kontroli mówisz - ten kontrol, a zjadłabyś tego pomarańcza. I to jest przykład ewidentny dlaczego faceci unikają MĄDRYCH, INTELIGENTNYCH SUPER OCZYTANYCH kobiet. Ty jesteś tego przykładem. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobo..
Brawo! Ładnie zagiąłeś to zarozumiałe babsko! Jak najdalej od takich! apage!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz IIIZu33883
Iwosiu kocham cię, bo jesteś taka inteligentna i w ogóle. Ale na serio. Lubię takie przemądrzałe dziewuszki, tylko aby mnie nie krytykowało za mocno, niech zadzierają noska, są wtedy takie urocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariano - podkreślam, (niestety, trzeba) - to nie byla moja TEORIA, tylko wynik moich obserwacji. A mówilam rzeczywiscie o tych, których opisałeś. Ty masz swoje obserwacje, ja mam swoje. Ale oczywiscie - Twoje są lepsze.......... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marconix
Bobo, wcale się nie cieszę. Za moimi plecami stoi moja naprawdę mądra żona, która zapytana przeze mnie jakie stanowisko zajęłaby w tej kwestii odpowiedziała: -" Napisałabym ci tak - no już dobrze, zagalopowałam się. Przepraszam.Tylko nie bądź taki zarozumiały i cyniczny!-" Po takiej trochę krytycznej wypowiedzi mojej żony, teraz ja z kolei kieruję slowo - PRZEPRASZAM - do iwosi. Przepraszam. Ale wyjaśnień odnośnie do słowa "odnośnie" nie cofam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwosiu nie badz tak upierdliwa :) Napisalem, ze w moim otoczeniu nie ma jednostek pasujacych do twoich obserwacji (teorii, tezy, wszystko JEDNO).Na podstawie obserwacji wysnuwasz chyba jakas teorie prawda?? Czy mozetylko Ci sie wydaje?? :P Bledem moim bylo wchodzenie na Twoj topik i bronienie Cie mimo antypatii jaka Cie daze :classic_cool: A teraz z laski swojej daj mi sie nacieszyc moim mniemaniem o sobie :classic_cool: Skonczylem rozmowe z Toba z godzine temu i nie mam zamiaru z Toba wiecej dyskutowac ;) Jak widzisz Twoja glupota jest napietnowana, wiec idz sie bronic na tamten topik :classic_cool: P.S. Ide do lustra, ach, och ale jestem :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×