Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość posuwalsska

dostałam sex-party propozycje

Polecane posty

Gość posuwalsska
kurcze, wcześniej mi nie weszło to co napisałam, więc sorry za powtórkę. Jasne, że podziele się wrażeniami, nie mam tajemnic, więc na forum w niedziele dostaniesz pikantne szczegóły. Konczę juz , bo późno, a trzeba być wypoczętym i ślicznym - och- dzisiaj bedzie wielki dzień!!! -hehe. To trzymaj sie i dobrej nocki . :) Ps. co do emeila, to później sie zastanowimy. -hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
oki pozdrawiam kolorowych snow pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj już nie mogłam z wammi podyskutować, ale dziś napisze pare słów. Jeżeli chodzi o twojego męża przed którym to chcesz ukryć, to ja na twoim miejscu bym się bała tak postąpić. Mam takie szczęście , że mój mąż i ja dostosowaliśmy się sexulanie i mamy podobne potrzeby :)) Nie mamy przed soba tajemnic i pełne zaufanie, dlatego swing nie zepsuł naszego związku. Oboje czerpiemy z sexu jak najwięcej przyjemności. Chyba każdemu życze takiego doświadczenia. Jednym się spodoba innym nie. Jedni będą chcieli więcej , inni na samą myśl mogą czuć się źle. A jeśli chodzi o twoje pytanie czy jak spróbujesz to ci się tak spodoba ,że nie będziesz chciała już kochać się tylko we dwójke, to myśle że sexu we dwójke z ukochganą osobą lub z dopasowanym partnerem sexualnym nic nie zastąpi. My raz na jakiś czas swingujemy, aby przeżyć coś nowego, fascynującego i można określić że ładujemy się sexualnie:)) Po takim party mamy na siebie bardzo wielką ochotę i potrafimy sami się po party nieźle zabawić:));)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, ktoś wyżej ci podał strone klubu69 (www.klub69.net) My należymy do tego klubu, jest tam czat na którym dość często siedzimy. Jak masz jakieś pytania chętnie odpowiem . Ale wiesz na każdym party są inni ludzie więc każde party jest inne raczej , bo to wszystko zależy czy się towarzystwo dobrze dobierze. A i mnie jeszcze bardzo przeszkadza, że jest strasznie dużo swingujących kobiet bi. No i mam pytanko posuwalska do Ciebie- z jakiego województwa jesteś , jak oczywiście masz ochote odpowiedzieć. Pozdrawiam i życze dobrej zabawy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Cześć byłam, zobaczyłam, zwyciężyłam, ale jestem zniesmaczona. Narazie nie mam czasu opowiedzieć jak było. Pozdrawiam was. Z mieszanymi uczuciami- posuwalsska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
jestem no i jak ? wtopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam......widze, że possuwalska miała chyba nie za bardzo udana imprezke..czekam na cos wiecej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja rada jest taka
powiec mężowi ,że go kochasz i wybierzcie się do teatru na dobre przectawienie , a tak poza tym to szanuj swoje małrzeństwo i męża bo możesz to wszybkim czasie stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, posuwalska, napisz coś więcej bo wszyscy są ciekawi jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladyna31
ahoj posuwalska, opowiedz ze szczegolikami, rozpalilas naszą ciekawość ;) nie każ nam czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Ale mnie wszyscy ciągnicie za język, a ja z wrazeń to się nie mogę do tej pory pozbierać, jak ochłonę, to opowiem cos wiecej. Muszę poprostu to wszystko przetrawic, bo do tej pory mam" psychiczne biegunkę" :o( To narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
oj oj chyba cos nie wyszlo a nie mówilem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Wyszło- nie wyszło, na dwoje babka wróżyła. Prawda jest taka, że osoby nadwrażliwe nie powinny brać w czymś takim udziału. Trafiłam na imprezke, na której byli ludzie o skłonnościach bi-sexualnych, dlatego to mi nie odpowiadało. Natomiast ogólnie było śmiesznie i sympatycznie na początku, impreza się rozkręcała powolutku. Gospodarze okazali sie być ludźmi majętnymi i chałupę mięli z wszelkimi luksusami, włącznie z jakuzzi, łóżkiem wodnym w jednej z sypialni, solarium i siłownią. Więc każda z par rozkręcała się w innym pomieszczeniu, potem przerwa na posiłek, drinki, a w miarę poznawania się bliższego nastepowały roszady( te grubo po północy) . Wszystko wyglądało przyzwoicie, ale 2 pary okazały się bi-sexualne i to dla mnie było troche dziwne. Pomieszczenia nie miały drzwi, więc można było przechadzając się po domu luknąć tu i ówdzie i przyłączyć sie do zabawy. Miałam więc mozliwość wejść do pomieszczenia z moim kochasiem , gdzie kochała się parka na łóżku wodnym i poprzyglądać się im, to było bardzo stymulujące dla nas, dla nich również. Mój kochanek więc podjął rywalizacje z tamtym , który jest lepszy kondycyjnie w zaspakajaniu swoich partnerek. Potem przyłączylismy sie do nich robiąc roszadę. Było niesamowicie. . . . Po tym 2-godzinnymm seansie przenieśliśmy sie do jakuzzi, gdzie wspólnie wzięlismy kąpiel. Przyłączyły sie jeszcze tamte 2 pary. Zaczęliśmy ciągnąć losy- kto z kim następnie, ale ja wyciągnęłam los, który padł na mojego kochasia, a tamte dwie pary- coś się pokręciło i 2 babki zaspokajały sie razem i ich partnerzy też . Właśnie tutej nie bardzo mi sie podobało. . . Ogólnie było ok. Jestem zadowolona. Rzeczywiście prawdą jest to, co mówiła tereferka- sex-party jest bardzo stymulujące, tylko człowiek jest po tym bardzo obolały. To pozdrawiam tereferkę, znawce i innych mich sympatycznych konwersarzy- posuwalsska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
dziekujemy za relacje wiec nie az tak strasznie było i jak myslisz? chcesz powtórzyc ? warto? z mezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Narazie nie myslę o powtórkach. Myśle, że z mężem nie powtórze tego, ale z kochankiem chyba tak! Polecam Ci również takie doświadczenie. Niesamowitego povera dostajesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
moja sie na pewno nie zgodzi nie ma bata a z ew.ta druga nie byloby problemu ale nie mam za bardzo mozliwosci manewru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Mozliwosci pewnie sie znajdą, ale rzeczywiście trzeba to ukryć przed żonką, i choćby Cie podpolała nie mówić jej o tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
wiem nie ma mowy zone mam BAAAAAAAAAAARDZO bojową i konkretną wiec wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Jasne, wiem, wiem, już opisywałeś żonkę nie raz! Zawsze są 3 mozliwości: Z żonką , bez żonki , lub z kochanką. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
moze byc wtedy porazka na calej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Tak kochasz swoja żonkę, iż myslisz że nie sprawdzisz się jako facet z innymi kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
sam nie wiem mysle ze z tym nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważnyobserwator
...czy Ty czasem troszkę nie ściemniasz ??? pierwszy post po "wielkim wyskoku" napiasny był 21:59 posuwalsska...cyt : Cześć byłam, zobaczyłam, zwyciężyłam, ale jestem zniesmaczona...."....w któryms tam z kolei piszesz ...cyt " ....potem przerwa na posiłek, drinki, a w miarę poznawania się bliższego nastepowały roszady( te grubo po północy)..." wiec...skoro tuz przed godz 22 piszesz pierwszego maila to skad wiesz co sie dzialo po polnocy...czyzbys w czasie sexparty korzystala z netu ???? ciekawe hehehe.... a moze to ukryte pragnienia ??? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
Hej- uważny obserwator , chyba nie zauważyłeś obserwatorze, że imprezka odbyła się 17-09 !!! Chyba zbytnią uważnością nie grzeszysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
a jasne, był tam też i internet i kamerki i wszystko mozna było zobaczyć w necie. . . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
wkurzylas sie widze :) buziaczki ide spac dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważnyobserwator
hmmm....ciekawe.... 00:36 posuwalsska haha, to masz taka częstotliwość jak ja z mężem, więc znalazłam sobie kochanka, z którym JUTRO idę na imprezkę..." napislas to 17-go...nie żebym sie czepial,ale.... spelnienia marzen...moze kiedys ?? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważnyobserwator
i nie denerwuj sie bo ...złosc piękności szkodzi..;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwalsska
hej, a może ktoś się wtedy podszył> , widzę , że tego nie bierzesz pod uwagę. Nic to, późno juz więc mówię wszystkim dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważnyobserwator
nie, nie, nie....to były Twoje słowa skierowane do "znawcy", z którym prowadzisz juz dosyc dłuuugieee dysputy....wiesz...wszedłem na ten topik dzisiaj i przeczytałam za tzw jednym podejsciem...wiec to co komus umknelo, nie umkneło akurat mojej osobie....poza tym ... piszę referat na ten temat i troszkę mi w tym pomogłas...dzieki !!! marzenia czasami sie spelniaja....a czasami pozostaja tylko marzeniami....powodzenia....i....dobranoc :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×