Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frettka

Fisio Diur

Polecane posty

Ktos z was używał? Jac pije juz od 12 dni ale nie widze różnicy.powiedzcie jak mam zrzucic kilka dobrych kilko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaragdowa
no wlasnie ja dzisiaj kupilam fisio diur podobno zachwalaja.ale nowy jest nie sadze zeby duzo osob go sprobowalo ale jesli ejdnak ejst ktos taki rowniez prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.no ja własnie nie wiem jak z tm Fisio...pije go od dwóch tygodni.WYdaje mi sie ze pomaga...ale cholerstwo drogie jak nie wiem.zapłaciłam 68 zł (niby na miesiac).do tego nie jem po 18(przynajmniej staram sie -ale jak jakas impra no to cos podjem), jem mniej i 0 słodyczy.tak to w sumie normalnie.nie jakies gogantyczne diety.schudłam prawie 5 kilo.mam 164 wazyłam na poczatku misiaca 70 kg a teraz 66,5.wiec chyba jest nie zle.a Tobie jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co nie ma nas wiecej?ja dalej walcze...trzymajcie kciuki.Fisio- chyba cos daje a Wy?>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIecie co no niby droge to \"dziadostwo \" i wcale nie smaczne ale pomaga...W sumie nie mam jakiejs rygorystycznej diety- no i nie przestrzegam strasznie jakis załozen a jakos po trochu mi ubywa.SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilsen
odświeżam bo tez jestem zainteresowana, może ktoś dopisze swoją opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeźwo patrząca na życie
to nie fisio ci pomaga tylko : \").do tego nie jem po 18(przynajmniej staram sie -ale jak jakas impra no to cos podjem), jem mniej i 0 słodyczy.\" więc spokojnie brzy odrobinie silnej woli możesz te 68 zeta przeznaczyć na jkiś fajny ciuszek na swoją nową figurę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hilsen
ale ja jestem zainteresowana tym preparatem głównie z powodu opuchlizny nóg, czuję się bardzo ocięzała i coraz częściej boli mnie głowa. Ktoś mi polecił ten srodek ale chciałam jeszcze poszukac opinii czy warto. Nie chodzi mi o utratę wagi, choć gdyby przy okazji spadła byłoby miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja używałam fisio diur przez około dwóch tygodni i ...wywaliłam to dziadostwo do kosza:(( poza tym,że efektów nie było, to jeszcze miałam problemy z okresem,co nigdy wcześniej się nie zdażało ale wybór należy do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguu
do frettka. I jak wygląda teraz sytacja? Ja chciałabym spróbować. Czy możesz opisac swoje odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronwyn
Ja zaczęłam już drugą butelkę. Po pierwszym razie waga spadła mi 5 kg. ( Może nie widać bardzo że schudłam, bo to tylko woda ze mnie zeszła, ale teraz mam przynajmniej płaski brzuszek), skóra wyglądała ładnie i co najważniesze: zniknęły mi brodawki z którymi walczyłam od paru lat. Nistety wróciły i dlatego kupiłam następną. A co do tych problemów z okresem (Keli) to ja nie miałam i nie mam, ale to jest możliwe u wrażliwych osób, bo to wpływa na krzepliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reza
Witajcie! Ja dziś zaczęłam pić to cudo. W smaku niejest złe ale na efekty pewnie popczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastaja6
zaczelam pic fisia 4 dni temu Przeczytalam na forum ze mozna miec przez to problemy z okresem Zbliza mi sie teraz okres i nie wiem czy powinnam przestac to pic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magim
ja pije 3 dzien efekt? przesiaduje w łazience boli mnie brzuch jest mi niedobrze i słabo za to łaknienia kompletne 0, nie mam wcale ochoty na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonela
Pije Fisiodiur juz 3 tydzień ale on chyba na mnie nie działa :( bo jak przed jego stosowaniem ważyłam 55kg to nadal waga ani drgnie.Skóra jest taka jaka była czyli taka sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magim
to znowu ja wypiłam całą butelkę i schudłam 4 kg. nie wiem tylko czy można pić to dłużej niż miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikkkk0912
no ja wlasnie niedawno kupiłam fisia i jestem calkiem bardzo zadowolona:) zdecydowanie jesli chodzi o srodki wspomagajace odchudzanie , to jest najlepsza opcja, przynajmniej dla mnie bo nie musze pamietac o tym zeby wziac tabletke;p a ze zawsze duzo pije to litr fisia jakos nie sprawia mi klopotu:) generalnie od dawna mialam problemy z opuchlizna, zwlaszcza rano;/ a od kiedy pije fisia to budze sie zdecydowanie mniej spuchnieta i lepiej wygladam, co rano przed wyjsciem z domu jest juz duzym sukcesem heheh no i naprawde nie chce mi sie jesc ....wiec chyba dziala:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam dzisiaj i nawet mi smakuje, zaplacilam 67 zl, w aptece mi powiedzieli ze mozna wypic pod rzad 3 butleki a potem trzeba zrobic przerwe. Nie stosuje zadnej diety, jem mniej niz zwykle i wszystko co zjadlam zapisuje, ale nie chce mi sie liczyc kalorii :) Musze schudnac 5 kilo na razie, a jak sie uda to wiecej :) napiszcie ile Wam sie udalo schudnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthynica
Dziewczyny a z czego to jest zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łucja 23
ja pije go dopiero 2 dzien smak nie jest najgorszy. obiecuje że po miesiącu opisze efekty. ale ja w aptece zapłaciłam za ta butelkę 48 zł z groszami. czemu inni tak drogo nierozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikkkk0912
ja kończę juz drugą buteleczkę i jestem baaardzo zadowolona bo w koncu naprawde przestalam puchnac a rano jak wstaje to wygladam zupelnie normalnie i juz nie strasze hehe w aptekach cenowo rzeczywiscie jest roznie, ale z cena 48 zl to sie pierwszy raz spotykam:) na allegro jest calkiem tanio , bo jakos 51 zl takze jak sie nie znajdzie tanio w aptece tak jak ty to wtedy proponuje allegro bo standardowo w aptekach jest w granicach 65 do nawet 70 zl ;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka33
Siemka!!!Ja pije go dopiero 3 dzień ale nie wiem czy on na mnie tylko tak działa ale póki co to ja jestem strasznie spuchnieta szczególnie na twarzy.Nie wiem czy to tylko tak na początku czy tak już będzie cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania32
piłam przez 6tyg i schudłam 12kg ale ograniczałam węglow i dużo chodziłam cena produktu jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudosława
drogie panie cudów nie ma , same ziółka nie pomogą.koleżanka stosowała fisio diur i schudła tylko 1,5 kg.wiec zaliła sie ze jak za taka kase i miesieczny czas stosowania to malo.natomiast ja pije fisio dwa tygodnie plus cwiczenia fizyczne 3x w tygodniu po 30 min.,jem normalnie ale nie jadam słodyczy a jesli nachodzi mnie niepochamowana ochota na cos słodkiego to zjadam garstke rodzynek lub suszonych sliwek albo 3-4 szt.daktyli.efekty super - nogi mi juz nie puchna i 4 kg. mniej.mysle ze to dobry rezultat i zdrowy,bo jesli chudnie sie za szybko to potem tyje sie jeszcze szybcie i przy szybkim chudnieciu cialo jest obwisłe i wyglada strasznie.a wiec radze chudnac powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymena
w stosowaniu tego preparatu nie najważniejsza jest utrata wagi - bo ona przeważnie ubywa z powodu oczyszczenia organizmu - czyli z utraty wody . Efekty więc nie będą widoczne. Dopiero po skończeniu miesięcznej kuracji powinno zacząć się właściwy program odchudzający (dieta + ćwiczenia). Jest wtedy łatwiej. Poza tym, żeby dobrze oczyścić organizm należy zrezygnować z wszelkich używek - kawa, herbata, papierosy, alkohol. Redukcja cellulitu jest jednak jak najbardziej prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×