Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Y..a

ADRESOWANIE KOPERT- na czym konkretnie polega?

Polecane posty

Gość a ja zarabiam.......
A ja zarabiam czytajac różne artykuły , za przeczytanie otrzymuję punkty a te z kolei przeznaczam na doładowanie telefonu. Wspaniała sprawa.Czytając duzo wiem a jeszcze za to mi płaca Podaję link z którego mozna się zarejestrowac. Nic nie tracisz spróbuj http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=858228f2e7e442fc8c2b8e3c2657c1ad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania232
witam.chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej na temat pana Wieslawa Frankowskiego.poniewaz mialam okazje przeprowadzic z nim rozmowe telefoniczna w sprawie pracy chalupniczej zdziwilo mnie jednak ze trzeba dokonywac jakokolwiek wplate? czy ktos moglby mi doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenqaM
Witam Zapraszam na sprawdzoną stronę.Kliknij ten linkhttp://puzz.net.pl/?p=5qCaVxOowMOo.Zagraj,wygraj 5 rund i zarejestruj się.Kwotę którą wygrasz jest twoja.Zobacz sam,jakie to proste. Polecam,to działa. reszta prac chalupniczych to lipa,sama zostalam nabrana,teraz mam ciekawa prace przez internet,dobrze sie przy tym bawiac,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca
Mnie tez kilka lat temu oszukala firma z Poznania, niestety nie pamietam jej nazwy. Dzisiaj juz takich rzeczy nawet nie probuje. Jezeli ktos chcialby zarobic troche pieniedzy to prosze dac mi znac, zostawiajac tutaj swojego maila. Praca ta jest dorywcza i dotyczy OFE. Nie ponosicie zadnych kosztow a zarobki sa uzaleznione od efektow pracy. Kreatywna osoba jest w stanie zarobic znacznie wieksze pieniadze niz na etacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor Aroma Group
Zostań partnerem Aroma Group Sp z o.o. www.aroma24h.aromagroup.pl Zarabiaj poprzez własny sklep parterski i/lub budowanie struktury. Aroma Group Sp.z o.o to Polska nowa firma która powstała w Krakowie w 2010 r zajmująca się sprzedażą: * olejków aromatyzujących * soli do kąpieli * soli do stóp * kadzideł * perfumy * kominki zapachowe Jest to połączenie sprzedaży bezpośredniej ze sprzedażą mlm -Marża 43% -kupujesz dla siebie taniej -zarabiasz na 6 sposobów -nie musisz składać regularnie zamówień -masz plan marketingowy Jednocześnie Prowadzisz sklep ale to firma za ciebie wysyła i pakuje towar lub sprzedajesz bezpośrednio! twój wybór! Aby zostać parterem Aroma Group wystarczy wykupić starter w którym( inwestujesz tylko raz20,50lub100 zł) otrzymasz: 1. Teczkę dystrybutorską z próbkami perfum 2. Biuro on-line(z narzędziami pracy,materiały do promocji ,statystyki sprzedaży loga banery itp) 3. Sklep partnerski wraz z własną subdomeną Aroma Group to Spółka Z o.o.-masz pewność że firma zaraz nie zniknie!! Więcej informacji na www.aroma24h.aromagroup.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowagabi
Poszkodowani, którzy wpłacili opłatę przygotowawczą do firm w systemie argentyńskim, prosimy o kontakt na: gabiinfo@interia.pl Radca Prawny renomowanej Kancelarii Prawniczej pomoże Państwu w tej sprawie, Potrzebne dokumenty dotyczące wpłaty oraz umowa, dokumenty można wysłać skanem na w/w e-mail do bezpłatnej - oceny Prawników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwie w domu
to pozostaje ci tylko prostytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesio19
Witam. Szukam pracy chałupniczej najlepiej wypróbowany jeżeli ktoś o takiej słyszał proszę o e-maila. Jeżeli jest ktoś zainteresowany zarabianiem na necie oto link: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=270672

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sveistix
Witam! Nie ma sensu szukać czegoś takiego jak chałupnictwo, bo jak widać już po stereotypach, że to nic dobrego nie wynika z tego. Proponuję każdemu z Was wchodzić w różne Programy Partnerskie, taka działalność internetowa. Na przykład strona http://chomikuj.pl/?page=370900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnowana:(((
ZASTANAWIAM SIĘ WŁAŚNIE NAD TYM CAŁYM FENOMENEM WSZYSCY NAOKOŁO WIEDZĄ ŻE TE DŁUGOPISY KOPERTY TO WIELKIE OSZUSTWO I NIKT I NIC Z TYM NIE ROBI ----gdzie izba skarbowa ,policja brak słów??? człowiek uczciwy chce dorbic w domu (małe dzieci) a tu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SEJM to przekrętasy
do kwadratu , właśnie okradli naród z pieniędzy OFE , a ty o jakichś drobiazgach opowiadasz. Idź i dalej głosuj na tych samych od 22 lat oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz dorobic..mam prace
https://club-asteria.com/?refid=200087 Dla wszystkich tych, tydzień po tygodniu 400 USD - aby zarobić po drodze jak tylko chcesz! NO partnerów reklamowych potrzebne! Jeśli masz już szukają czegoś, teraz znalazłem z ASTERIA CLUB! Club Asteria to program z USA i rozpoczął rok temu. Istnieje już ponad 160 tysięcy członków tego klubu! Wszyscy, którzy się jeszcze pieniądze co tydzień! Celem jest uzyskanie tygodniowych zarobków dla każdego z 400 dolarów (gościnnie dochodów). Jest to możliwe, bez kogoś do reklamowania! Jedyne co musisz zrobić: Zapłacisz tylko $ 19.95 na 4 miesiące (ok. 15 ) obecnie kieszeni. Płatności miesięczne mogą, na przykład przez Paypal lub Alertpay są wypłacane. Oznacza to, że od 5 Miesiące nie muszą już zapłacić 19,95 dolarów z kieszeni, bo opłaty miesięcznej, można już płacić z zysku (patrz tabela poniżej)! WNIOSEK: Z równowartość około około 60 z kieszeni, wygenerowanie dochodów powtarzalnych w wysokości 400 USD za tydzień. Otrzymują od 1.Monat stale rośnie tygodniowo wygrane! Opłaty te są zawsze w piątki. Po 76 tygodni (1,5 roku) masz miesięcznych dochodów ponad 1600 dolarów osiągnięte. I choć jeszcze nie ogłoszone! Jeśli nie chcesz czekać 76 tygodni: Istnieją również sposoby na tygodniowy dochód w wysokości 400 dolarów, można osiągnąć o wiele szybciej! Na stronie internetowej można także ustawić w języku niemieckim! Wewnętrznej waluty tego wyjątkowego projektu jest Asterio, Asterio równowartość jednego dolara. Istotą nie jest ustalona, ale w ciągu ostatnich kilku tygodni każdy na około 7-10% wpłaconej kwoty. Z tych zarobki zostaną wypłacone 20% i 80% wzrost jego wkład własny. Przykład: Konto Asterios Booth 1000. Dywidenda 10% (100 Asterios) a następnie dostać się na 20 gotówkę konto Asterios i 80 Asterios być zarezerwowane 1000 (tak masz 1080 w następnym wydaniu). Co ciekawe, ludzie i Ideą Club Asteria są: dyrektor generalny i szef jest Andrea Lucas (były dyrektor Banku Światowego), własne pomysły i pojęcia przekazania pieniędzy (np. z rdzenia w krajach rozwijających się rozwinęła). W tym świecie rozwój rynku, wziąć udział w Club Asteria. W ten sposób można zarobić i sprawia, że nawet dobre! Ważne: Po nałożeniu, należy kliknąć na wszystkie nowości, tak że link News nie jest już migać. 1. Miesiąc Personal Kaucja: 19,95 dolarów Zarobki: 1,85 dolarów 2-cia Miesięczny depozyt osobowych: $ 19.95 Zarobki: 4,25 dolarów 3-ty Miesięczny depozyt osobowych: $ 19.95 Zarobki: 7,58 dolarów 4-cia Miesięczny depozyt osobowych: $ 19.95 Zarobki: 12,13 dolarów od 5 miesięcy bez depozytu osobowych. 20. tydzień zasługuje / 18,31 dolarów (w gotówce) 24. tydzień zasługuje / 26,71 dolarów 28. tydzień zasługuje / 38,13 dolarów 32. tydzień zasługuje / 53,69 dolarów 36. tydzień zasługuje / 74,84 dolarów 40. tydzień zasługuje / 103,63 dolarów 44. tydzień zasługuje / 142,79 dolarów 48. tydzień zasługuje / 196,06 dolarów 52. tydzień zasługuje / 268,53 dolarów 56. tydzień zasługuje / 367,12 dolarów 60. tydzień zasługuje / 501,30 dolarów 64. tydzień zasługuje / 683,80 dolarów 68. tydzień zasługuje / 932,09 dolarów 72. tydzień zasługuje / $ 1,269.91 76. tydzień zasługuje / $ 1,583.81 80. tydzień zasługuje / $ 1,600.00 z 76.Woche otrzymasz co tydzień 400 dolarów! https://club-asteria.com/?refid=200087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grisha
Witam. Ta cała asteria club to oszustwo. Bo niby z czego ja mam wpłacać jakieś pieniądze jak ich po prostu nie mam. Co z tego że można pózniej zarobić. Niech najpierw dają kasę a potem dopiero mogę im zapłacić ja. Jeśli szukacie czegoś naprawdę dochodowego polecam dwie stronki www.tendollarclick.com/index.php?ref=bigos www.mysteryptc.com/index.php?ref=bigos Na pierwszym linku trzeba uzbierać dziesięć tysięcy a na drugim pięć tysięcy dolarów. Polecam bo jest to już sprawdzone. Pózniej wypłata następuje poprzez Paypal lub Alertpay. Przy pierwszym linku zajmuje to trochę dłużej ale na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grisha
Tak, zgodzę się, jest to na zasadzie piramidy z tą jednak różnicą że tutaj nic się nie wpłaca, a jedynie zarabia- WIEM BO SAM SPRAWDZIŁEM. Kasa jest na koncie. A przede wszystkim nie zajmuje to dużo czasu bo na pierwszym linku jest około dziesięć min./dzień a na tym drugim około pół godziny. Więc nic nie stoi na przeszkodzie aby zacząć zarabiać. Ja na samym początku również podchodziłem do tego sceptycznie ale zaparłem się i teraz wiem że się opłaca. A jeśli ktoś nie chce to nie namawiam ale bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
Cześć. A czy słyszał ktoś o firmie z Ulan-Majorat? Znalazłam taka ofertę i boje się zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIOLEK86
CZesc Czy kttoś z Waz miał styczność z firma WorkNow? bo ja szukam i nie moge nic na nich znaleźć prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby znów? uwazajacie!!!
ogłaszają się wszędzie ale jak zwykle ściema!!!!!! Witam Państwa serdecznie Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy W odpowiedzi na Państwa aplikację oferujemy Państwu współpracę Po przesłaniu kwoty 20zl za pierwszą partie kopert do zaadresowania prosimy o przesłanie mejlowego potwierdzenia wraz z danymi na które wysłane zostać mają koperty Koperty dostarczone zostaną w terminie 21dni Do kopert załączona zostanie dokładna instrukcja wykonywania pracy, oraz podpisana przez upoważnionego pracownika umowa w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach Umowę musicie Państwo podpisać i zachować. Jeden egzemplarz pozostaje do Państwa dyspozycji, drugi natomiast zobowiązani jesteście Państwo odesłać wraz z pierwszą partią zaadresowanych kopert Po przeanalizowaniu Państwa pracy w przypadku właściwego jej wykonania przesłana zostanie Państwu partia 6tys kopert do wypełnienia wraz z umowami na okres 1 miesiąca Pierwsza pełna partia kopert to 6tys. jeżeli jednak ilość taka jest dla Państwa zbyt duża, istnieje możliwość zamawiania w kolejnych partiach mniejszych ilości kopert Wynagrodzenie przesyłamy w systemie miesięcznym do dnia 10tego każdego miesiąca Gratulujemy i zapraszamy do współpracy Dane do przelewu: WorkNow Łukasz Wierzbicki Nr konta:35 1140 2004 0000 3102 4548 8254 Tytuł przelewu: 6819178 -- W odpowiedzi na Państwa pytania wyjaśniam: 1. Opłata wstępna pobierana jest ponieważ pierwsza partia kopert wysyłana jest do Państwa BEZ UMOWY. Umowę odsyłacie Państwo dopiero wraz z próbną partią zaadresowanych kopert. W związku z tym, aby uniknąć sytuacji w której pracownik nie podejmie pracy, a my poniesiemy koszty pierwszej partii kopert, pobieramy opłatę początkową. 2. Po odesłaniu pierwszej partii kopert (wraz z podpisaną umową) pocztą na Państwa koszt, w ciągu 7 dni przesłana zostanie dla Państwa pensja powiększona o koszt paczki Na zaadresowanie próbnej partii kopert macie Państwo 14dni 3. Od tego momentu jeśli uznamy efekty Państwa pracy za satysfakcjonujące, podejmujemy trwałą współpracę na okres 1 miesiąca z możliwością przedłużania. Jeżeli z jakiegoś powodu efekty Państwa pracy nie będą dla nas satysfakcjonujące po przesłaniu pensji za próbną partię kopert , nie podejmujemy z Państwem dalszej współpracy o czym poinformowaniu zostaniecie Państwo mejlowo. 4. Praca polega TYLKO I WYŁĄCZNIE na adresowaniu kopert, nie zaś na poszukiwaniu klientów, sprzedaży zaadresowanych kopert, poszukiwaniu nowych pracowników etc. Państwa zadaniem jest tylko odbieranie partii kopert, adresowanie ich, odsyłanie i zamawianie nowych partii wg Państwa uznania. 5. Kolejne zamówienia możliwe są w przedziale min 1000szt- max 6000szt miesięcznie W przypadku mniejszych zamówień rozwiązujemy z Państwem umowę. W przypadku większych zamówień zostaną one zrealizowane tylko do wyżej opisanej ilości. Z poważaniem Piotr Sak WorkNow p.s odemnie ludziki w tych czasach nie ma chałupnictwa jak kiedyś za przyzwoite pieniądze a o uczciwości trzeba zapomnieć bo brak pracy i brak pieniędzy prowadzi do oszustw .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szat_anka
tez dostałam tego maila, z WorkNow i tez się zastanawiam czy z nia jest cos nie tak. piszcie loodki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna1985
no nie wiem piszcie kto cos wie bo szkoda kasy jesli jest to bujda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy umiesz czytać ????????????
Jak umiesz to powinnaś zrozumieć , masz wpłacić 20 złotych i spi_er_dalać , bo w tym chodzi tylko o wyłudzenie , czyli złodziej jakiś osrany to jest. Niech poda dane kontaktowe , tzn. numer NIP , lub numer REGON , to sprawdzę , a do tego telefon , bo tu już na kafe w innym temacie , jakaśś mańka podała dane biura matrymonialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jason_hunter
Ja sie kiedys wpieprzylem w wypelnianie tunerow do drukarek z jakas firma z Walcza. Skonczylo sie tak jak zawsze, wplacilem lacznie 75zl. To byla spora sumka dla studenta w 2005r. Dostalem ulotki z dokladna instrukcja jak naciagac kolejnych naiwniakow. Czulem sie oszukany i oszukalem jedna osobe zeby odzyskac stracona kase. Bylo mi pozniej glupio i zadzwonilem do goscia, zeby przeprosic i zaproponowac zwrot pieniedzy. Byl usmiechniety, podszedl z duzym dystansem do tego i powiedzial ze tez kogos oszuka i mu sie zwroci. Dajcie spobie spokoj z tym, jak widzicie wszystko to sciema. Chyba lepsza opcja na prace w domu bedzie usiasc i zrobic cos wlasnego i sprzedac to na allegro. Pozdrawiam i wspolczuje oszukanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Koniowalski
To śmierdzi na kilometr jusż lepiej zainwestuj w Koniobijki Mongolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jason_hunter
Widac od razu ze sciema! Pewniak jak nic. Nie daj sie wciagnac w placenie na poczatku, nawet w najpiekniejsze slowa ubrane klamstwo jest klamstwem. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebecia
Właśnie miałam wysłać 25zł firmie MILANEX .na adresowanie kopert.Stwierdziłam że to praca dla mnie bo mam małe dziecko więc kaska sie przyda poczytałam tą stronę i ktoś podał link na sprawdzenie regonu i nipu firm-SPRAWDZIŁAM!!!JUŻ NIE ISTNIEJĄ!!!!!!wpisałam też kilka innych firm NIEDAJCIE SIĘ OSZUKAĆ.A ten kto podał ten link to SERDECZNE DZIĘKUJĘ!!!!!!TO JEST BARDZO PRZYDATNE.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrzej24
może spróbujecie tego.Na dole strony jest przycisk 'program partnerski' Nikogo do niczego nie nakłaniam,ale poczytac kazdy moze na czym to polega. Wydaje mi sie ze ten portal nie kombinowałby tak jak niektórzy,bo za dużo by stracili... Ja sie akurat dzisiaj zapisałem-zobaczymy co z tego bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×