Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Y..a

ADRESOWANIE KOPERT- na czym konkretnie polega?

Polecane posty

Gość magda2727
nie istnieje regon ani nip,a prawie się złapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulinqa - firma WEROX
o to dane gdzie należy dokonać wpłaty 8zł Firma Werox ul. Brzozowa 2a 67-100 Nowa Sól Tylko dlaczego tyu oszuście jesteś z Krakowa ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie adresuje kopert
recznie. bo i po co miec wypisane kulfonami, niechlujne koperty? wystarczy wrzucic koperty do drukarki, wlaczyc korespondencje seryjna w Wordzie i gotowe. Dziwi mnie ze ludzie sie jeszcze na takie bzdety lapia, zwlaszcza ludzie, ktorzy maja dostep do internetu. A na oszusta z Nowej Soli lub Krakowa sprawa jest prosta: wplacic kase i zglosic na policje wyludzenie. Nr konta jest wiec ustalenie wlasciciela to dla policji nie problem. Jak ktos ma czas i checi to moze zafundowac oszustowi troche problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dałam się kiedyś nabrać na adresowanie kopert, wpłaciłam kasę (coś ok 30 zł) i lipa, nic nie dostałam. A po ok. 3 latach zgłosiła się do mnie policja, żebym złożyła zeznania jako poszkodowana, bo jest sprawa przeciwko tej firmie, ale byłam zdziwiona, już dawno o tym zapomniałam. A teraz dorabiam sobie jako konsultantka i wcale nie kosmetyków, ale różnych artykułów do domu. Fajne zajęcie, dodatkowe pieniądze i co najważniejsze czas dla rodziny :) Jeśli ktoś chce info to na priv aszejlaMAŁPAvp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusia81
Zaciekawiła mnie ta praca od Werox ale postanowiłam sprawdzić na forum i na szczęście przestrzegacie przed nią;) Co do dodatkowego zarobku to jestem konsultantką Oriflame i muszę przyznać, że jeśli ktoś ma dużo znajomych to z ręką na sercu mogę polecić taką pracę. Jeśli ktoś chce szczegółowych informacji na ten temat to proszę pisać na mojego maila ewusia1811@wp.pl Ps. Osobiście mam bardzo mało koleżanek więc ja akurat mam niewielki zysk ale jak zna się ich całkiem sporo to i zyski większe są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat na I stronę
Trzeba podnosić , aby tępić skur_wysynów oszustów oraz podniosić poziom intelektualny debilnego społeczeństwa bo jak można uwierzyć w zarobek ponad 1.000 zeta za zaadresowanie 2.000 kopert ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka2533
ale glupoty wypisujecie.niektorzy z was pisza ze slyszeli a ja wam powiem ze to co piszecie to gu***o prawda.ta firma na ktorej teraz forum piszemy jest porzadna ja adresuje u nich koperty w domu.prace mam na umowe zlecenie.zajmuje mi to ok 3 godz pracy dziennie i zarabiam miesiecznie 1500 zl.to ze na znaczek trzeba wydac 1.95 zl to tylko i wylacznie w waszym interesie poniewaz tyle kosztuje piorytet.ich nie interesuje w jakim czasie odsylacie do nich te zaadresowane koperty.fakt na poczatku musial;am wplacic 25 zl na instrukcje i na umowe.nie wiem do jakich firm pisaliscie ze was oszuklali ale ja z tej jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecinko idź se konia wytrzep
taka jest praeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczmar
eh wlasnie mialem tez ppodjac taka prace z firma milanex ale z tego co czytam to sami oszusci a juz mialem wysylac 25zl dobrze ze nie wyslalem -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka22
Hej wszystkim mam problem muszę napisać prace na temat adresowania kopert osoby które mogłyby mi pomóc to kontakt do mnie slowik8899@wp.pl z góry wielki dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihol
A ja jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie. Zarabiam około 1800-2000 zł miesięcznie, praca w domu. Czego chcieć więcej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihol
siedze w domu i trzepie sobie kapucyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chcesz dorobic to
a ja polecam gre puzzle Musisz ułozyc puzzle szybciej od przeciwnika i za to dostajesz kase mozna wygrac za dzien nawet 100 zł http://puzz.pl/?p=pfqvQ0OTVpZW wygrałam w jeden dzien 40 zł Polecone przez znajomą rejestracja 2 zł przez sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chcesz dorobic to
a ja polecam gre puzzle Musisz ułozyc puzzle szybciej od przeciwnika i za to dostajesz kase mozna wygrac za dzien nawet 100 zł http://puzz.pl/?p=pfqvQ0OTVpZW wygrałam w jeden dzien 40 zł:):) Polecone przez znajomą:) rejestracja 2 zł przez sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datkap
Jesli ktoś chce sobie dorobić lub zarobić naprawdę ładny pieniadz zapraszam do zapoznania się z firmą FM Group. Na stronie www.fmgroup.slask.pl można znaleść bliższe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpiszcie sobie numer konta na
google i wyskoczy Wam stronka z forum.gumtree tam jest wypisane jak działają w sensie podają różne adresy Nysa, Racibórz itd ale taki sam numer konta Zapraszamy do zapoznania się z naszą FIRMĄ , istniejemy od 2008 r na polskim rynku zajmujemy się składaniek pudełek cd. W Polsce współpracuje z nami około 8.000 osób w systemie chałupniczym. Pracę którą oferujemy jest bardzo przyjemna , w miarę umiejętności łatwa.Pracę taką może podjąć każdy, można ją traktować jako pracę dorywczą ale też jako jedyne źródło dochodu . Są to ludzie którzy na dzień dzisiejszy mają podpisane z nami umowy na stałe bezterminowo , a pozostała część pracuję na umowę zlecenie. Nasza Propozycja dla Państwa to składanie pudełek cd: Praca jest bardzo prosta. Należy złożyć dwie części pudełka cd typu slim, włożyć na przednią stroną gotowych rozmiarów kartke tytułową oraz włożyć do środka płytę. W przypadku wariantu dwustronnych opakowań, w opakowanie wkłada się dwie płyty po obu stronach oraz dwie karteczki tytułowe. Zaletą naszej firmy jest fakt -DOSTAWA I ODBIÓR GOTOWYCH WYROBÓW. Nasz pracownik będzie, raz w miesiącu dostarczał surowiec i odbierał gotowy produkt w miejscu zamieszkania chałupnika. W przypadku, gdy nie zostaną złożone wszystkie opakowanie cd w jeden miesiąc, zostaje wypłacone wynagrodenie Tylko za oprawione książki! Bez innych konsekwencji. Propozycje: a) Za złożenie 2000sztuk opakowań cd typu slim -jednostronnych- płacimy 1100zł NETTO lub druga propozycja b) Za złożenie 2000sztuk opakowań cd typu slim -dwustronnych- płacimy 1400zł NETTO Gdy Państwo zdecydują się podjąć pracę w naszej firmie,prosimy przesłać swoje dane i wybrać jeden z powyższych wariantów a lub b! a Towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni roboczych Zaletą naszej Firmy "Werbox" jest to że nie trzeba płacić za koszty wysyłki oraz nie trzeba wpłacać pieniędzy na materiał próbny! Jedyna mała wpłata to symboliczne 8zł na identyfikator przyszłego pracownika! Jest to konieczne,gdyż wysyłając kuriera do Państwa opłacamy koszta! Po wpłaceniu symbolicznych 8zł mamy pewność ze Państwo odbiorą towar i zaczną z nami współprace! Mielismy przypadki,że wysyłaliśmy towar a przyszli pracownicy nie odbierali paczki i ponosiliśmy duże straty związane z kosztami wysyłki! Prosimy o wyrozumiałość! Podsumowując jak będzie wyglądać nasza współpraca z Państwem: Przesyłają Państwo swoje dane,wcześniej nalezy dokonać symbolicznej wpłaty 8zł na identyfikator pracownika Firmy "Werbox",po otrzymaniu wpłaty paczka będzie u Państwa w ciągu 2-3dni roboczych, przyjedzie do Państwa kurier z umową oraz z towarem. Możliwe wcześniejsze załączenie umowy drogą e mailową na Państwa życzenie. Również na prośbę załączamy zdjęcia płyt i opakowań. Podpisanie umowy w obecności kuriera,jedną umowę Państwo zachowujecie a drugą zabiera kurier i przekazuje nam! Dlaczego pobierana jest opłata 8zł na identyfikator? 1. Inwestując tę symboliczna kwotę stajesz się dla nas bardziej wiarygodny, wiemy że faktycznie chcesz zarobić pracując przy opakowaniach płyt cd i że warto przekazać Tobie nasze materiały - wiedzę i doświadczenie. 2. Wiele osób brało od nas materiały, nie podejmowało pracy. Ponosiliśmy wówczas znaczne straty. 3. Kwota 8zł zostanie zwrócona przy wypłacie 4. Wszystkie duże firmy tak pracują. W momencie, gdy Państwo złożyli opakowania cd, przyjeżdża kurier i odbierając paczkę WYPŁACA PAŃSTWU PIENIĄDZE, a Państwo tylko podpisują pokwitowanie odebrania wynagrodzenia. o to dane gdzie należy dokonać wpłaty 8zł Firma Werbox ul. Opolska 4a 47-400 Racibórz numer konta 82 1050 1445 1000 0090 7528 9760 Przelew może być zrealizowany zarówno z konta bankowego jak i za pomocą poczty jeśli ktoś nie posiada konta w banku. UWAGA!! W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz "Werbox" ! Jeśli nie wszystkie dane są zawarte w przelewie, prosimy o uzupełnienie ich drogą e mailową, tj. imię, nazwisko, DOKŁADNY adres oraz określenie wariantu. NIP: 645-576-23-12 Regon: 578458192 Firma wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lubin Wydział VI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego POZDRAWIAMY UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosimy ustrzec się przed oszukańczymi firmami które oferują chałupnictwo, każą sobie wpłacać za materiał próbny minimum 50zł lub wysyłać kopertę zwrotną!!!! Cele naszej Firmy "Werbox" Jednym z najważniejszych celów działalności firmy jest spełnianie wymagań naszych klientów. Dlatego też w roku 2008 wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2000 w zakresie produkcji opakowań cd oraz sprzedaży detalicznej w krajach UNII EUROPEJSKIEJ. Zapewniamy solidność i wynagrodzenie! Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy osobiście! Zapraszamy do Współpracy z Firmą "Werbox" ____________ Mnie zastanowił brak tej firmy w necie, więc wyszukałam po numerze konta i się nie pomyliłam :) Całe szczęście, bo też byłam zainteresowana tym. Eh debile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga Oszuści
A to konto bankowe jest kontem ING Bank Śląski oddział. Kraków Ale linku do sprawdzenia konta nie podam , bo to tajemnica . podam nato miast ponownie do sprawdzenia firmy ; http://www.stat.gov.pl/regon/ otwórzcie i wpiszcie nip , lub regon , a będziecie wiedzieć wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arro
Nie wierzcie w te rzeczy co tu opowiadają. Te przelewy 5zł, a potem wpisują cię na listę z czterema miejscami - co za obłęd. przeskakując wyżej zarobimy kolejne 5 zł. Jeśli to by miało wyjść to zarobiłbym jedynie 15zł. a nie 15000, bo po pierwsze 5zł. trzeba wpłacic i jesteśmy na czwartym miejscu, po drugie niewiadomo jaka lista jest długa i za ile lat dostałbym się na tą listę, po trzecie z tym japończykiem fajny chwyt, po czwarte to system argentyński który polega na wykiwaniu. Może zagrajmy w trzy karty: Biała wygrywa, a dwie czarne przegrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arro
Chałupnictwo to też chwyt naciągaczy. Fajna ta firma co istnieje już od 2008 roku (najwyraźniej bardzo stara he, he). Nie dajcie się omamić hasłami "praca w domu dobrze płatna". Te zaliczki na jakieś identyfikatory to jak motyw z filmu "Poranek Kojota" może ta firma potem za dobrą pracę da mi choinkę o zapachu kokosowym do malucha. Dobra tak żartuję, a trzeba uświadomić potrzebujących kasy że tu nic nie zarobicie i nie oferuję wam pracy w stylu adresowanie, klikanie i inne chałupnictwa. Oni wezmą od was pieniądze za jakiś kurs który wam pokażą nawet w domu, wy poślecie im parę sztuk robótek chałupniczych które kazali wam zrobić na próbę i wysłac do nich, odpowiedza że robota zdupiuona no i pieniądze za kurs, czy identyfikator pójdą sie pierdolić. Narazie Mogę wam dać tylko prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANN89
Ja trafiłam na uczciwą firmę , już pracuję ponad pół roku , wypłacalni i wszystko w każdy miesiąc pieniążki są na koncie, fakt napracować się trzeba ale warto, też bałam się zainwestować , bo wymagali wpłaty w kwocie 69 zł, ale udało się i jestem bardzo zadowolona,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate847
witam ANN89, czy mogłabyś napisać co to za uczciwa firma? szukam pracy dodatkowej i byłabym wdzięczna za informacje. Prosiłabym o maila na adres kasia-2@o2.pl, dzieluje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kate847
jak taka fajna firma , to niech poda nip lub regon , to sa dane jawne ,zresztąwszystkie istniejące firmy są jawne. kate847 radzę ci uważać , bo to jest krypto reklama oszusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate847
jestem ostrożna i podchodzę z dystansem... ale dzięki za ostrzeżenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jakaś praca w domu uczciwie??? tez potrzebuje dorobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jakaś praca w domu uczciwie??? tez potrzebuje dorobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jej nie znajdziesz
tutaj Są same Kanalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jej nie znajdziesz
Inaczej miało być : T - tutaj U - urzędują S - same K - kanalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×