Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Y..a

ADRESOWANIE KOPERT- na czym konkretnie polega?

Polecane posty

Gość kiss17cmok
Ja zarabiam w programie partnerskim chomikuj.pl. Praca polega na siedzeniu przed komputerem i promowaniu serwisu poprzez rozsyłanie linków, banerów itp. 100% wypłacalności i realne zarobki, na początku kokosów nie ma ale po miesiącu (wszystko zależy od naszego zaangażowania) można już zacząć zarabiać całkiem nieźle, ja ostatnio w dwa dni zarobiłam 102zł, więc chyba nieźle. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia54
nie dajcie się nabrac Pawelskiemu z Zielonej Góry znam taką co wpłaciła mu 10 zl i 2 mies. czeka na długopisy. Podobno jest znany w całej Polsce pod różnymi nazwiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia54
nie dajcie się nabrac Pawelskiemu z Zielonej Góry znam taką co wpłaciła mu 10 zl i 2 mies. czeka na długopisy. Podobno jest znany w całej Polsce pod różnymi nazwiskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona770
ziajdzcie mi prace chałupniczom w domu składanie długopisów podaie numer tel 791658122 sms albo e-mail i naczym polega składanie długopisów czekam iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie ogłoszenia typu "adresowanie kopert", składanie długopisów czy czegoś tam jeszcze, naklejanie na koperty "termopresów" czy oklejanie zapalniczek lub pakowanie czegokolwiek chałupniczo w domu to ogłoszenia oszustów i nie miejcie żadnych złudzeń, że ktoś naprawdę taka pracę da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskretna
Witam. Własnie zdecydowałam sie na prace w harakterze składania długopisów firmy Sentex Czytajac tą strone wydaje mi sie ze mozna im zaufac ale chciała bym wiedzieć coś wiecej czy ktoś byl juz wciagniety w ta firmę? Praca wydaje mi sie równa nie maja wymagań takich jak inni w kwestii płatności 35 45 czy tez 90 zł. Jedyne 8 zł za indefikator pracownika. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyskretna
Witam. Własnie zdecydowałam sie na prace w harakterze składania długopisów firmy Sentex Czytajac tą strone wydaje mi sie ze mozna im zaufac ale chciała bym wiedzieć coś wiecej czy ktoś byl juz wciagniety w ta firmę? Praca wydaje mi sie równa nie maja wymagań takich jak inni w kwestii płatności 35 45 czy tez 90 zł. Jedyne 8 zł za indefikator pracownika. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sentex w Szczecinie to kolejny z kilkudziesięciu w takim samym stylu przekrętów Przemysława Kubisa z Namysłowa. Fakt - żąda niewiele bo tylko 8 zł, ale jak zapłacisz to zaraz zażąda kolejnej wpłaty, tym razem 10 zł. Jak myślisz - po co chałupnikowi jakiś "identyfikator", do czego miałby służyć i co z nim zrobić? Przykleić na czole, wszczepić pod skórę jak chip psu a może wsadzić go sobie w d...? Zanim zapłacisz temu "biznesmenowi" z papierami wariata zapytaj go o ten "identyfikator" bo przecież warto wiedzieć co masz sobie "kupić" prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbaja
Też czytałam tą ofertę Sentex- u , moim zdaniem LIPA. A jak tak bardzo potrzebuję obojętnie jakiej ale uczciwej pracy chałupniczej .Cokolwiek , byle pracować w domu. Szukam już tak długo i nic - sami naciągacze . Gdzie szukać uczciwych ofert ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz szukać pracy chałupniczej w internecie na 100% trafisz na oszustów. A to składanie długopisów (czy sztucznej biżuterii lub kwiatów), klejenie lub adresowanie kopert przekręt znany od kilkudziesięciu lat a ludzie wciąż sie na to nabierają i płacą nawet nie pytając za co i komu. Wspomniany tu Przemysław Kubis z Namysłowa naciągnął już na te 8 i 10 zł tysiące ludzi w ciągu jednego roku zmieniając jedynie w treści ogłoszenia nazwę "firmy" co kilka dni. I wciąż znajduje chętnych do nabijania mu konta pomimo iż jest osobą chorą umysłowo - a więc nie może być za to karany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorabiajwdomuwp.pl
Witam Wszystkich forumowiczów! Piszę głównie do tych osób, którym faktycznie zależy na jakichś dochodach do takich co siedzą w domu i nie mogą podjąć normalnej pracy z różnych przyczyn Poszukuję osób, które chciałyby zostać konsultantami firmy Avon. Osoby, które zostaną konsultantami i będą chciały zarabiać poważne pieniądze to z moją właśnie pomocą i pełnym wsparciem zostaną mianowane na stanowisko Lidera Sprzedaży. W miarę własnych ambicji i zapotrzebowania zachęcam również do skorzystania z kolejnych awansów firmowych, które to dają jeszcze więcej możliwości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Na każdy poziom awansowania wprowadzam po kolei Najpierw trzczeba zostać konsultantem Avon, gdy jest się już konsultantem można zostać Liderem, gdy jest się już Liderem.....i tak dalej Ale wszystko pokolei zostań najpierw konsultantem później powiem co i jak robić by zostać Liderem Sprzedaży :) Żeby zostać konsultantem trzeba podpisać umowę i złożyć swoje pierwsze zamówienie Pamiętaj że na każdym etapie współpracy możesz liczyć na moją pomoc! Avon nie nakłada żadnych kar za brak złożonego zmówienia w danym katalogu jak i za odstąpienie od umowy Pamiętaj też że pracę tę może wykonywać dosłownie każdy Bo nie ważne ile masz lat, co robisz w tej chwili, jakie masz wykształcenie czy doświadczenie -wystarczy ,że chcesz coś zmienić , chcesz spełniać swoje marzenia te małe i te naprawde duże ... Z Nami to jest naprawdę możliwe :) Możesz też wybrać drugą drogę... Możesz tylko kupować produkty Avon taniej dla siebie (jednak zwróć uwagę że jeśli będziesz kupować tylko dla siebie i powiedzmy dla znajomych to już na tym zarabiasz i korzystasz z wielu przywilejów) Jeśli ktoś jest zdecydowany albo chce spróbować lub macie jakieś pytania piszcie na mój mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorabiajwdomuwp.pl
Mój mail to dorabiajwdomu@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbaja
AVON jest ok ale ja mieszkam w małej miejscowości i nie miałabym komu rozprowadzać tych kosmetyków , niestety. Dlatego interesuje mnie jakiś montaż , szycie itp . Beznadzieja ... brak uczciwych ofert ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorabiajwdomuwp.pl
To że mieszkasz w małej miejscowości to jeszcze nieznaczy że niebędziesz miała klientów wystarczy Ci rodzina ta najbliższa, przyjaciele, osoby z którymi utrzymujesz dobre kontakty :) Nauczę Cie jak skutecznie polecić produkty. Wyobraź sobie że wśród Twoich najlepszych znajomych, rodziny wybierzesz tylko 10 osób i każda z nich wybierze coś dla siebie za ok 10-15zł (myślę że to nie dużo) to w tej chcwili osiągniesz zamówienie ok 150zł i wtedy już nie płacisz przesyłki, paczke odbierasz w domu i aż 25% tego zamówienia to Twój czysty zysk może to nie dużo ale masz już kosmetyk za który niemuszisz płacić :) Oprócz tego dostajesz też prezenty, upominki, i wiele wiele innych... Możesz zostać Liderem sprzedaży co daje nieograniczone możliwości zarobkowe (Lider zarabia min 200zł na 3 tygodnie) Jeśli chciałabyś więcej szczegółów to napisz do mnie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko2544wp.pl
Ja kilka lat temu zapłaciłam 39zł za książeczkę składającą się z nierówno odkserowanych kartek i spiętych zszywaczem.czyli koszt jej zrobinia wynosił groszę.i faktycznie to oni mają prace chałupniczą dobrze płatną - odkserować, wyciąć, zszyć i zaadresować kopertę a potem czekać na kasę. w tej niby książeczce było dużo ogłoszeń ale potem oczywiście wysłać kaucję jak już się na którąś ofertę odpowiadało... czyli kolejne pieniądze stracone, więc sobie darowałam. dostałam też ofertę z piramidą ale to jakieś przekręty. teraz w gazecie zobaczyłam kilka ogłoszeń z adresowaniem kopert i dzięki Wam otworzyłam sobie oczy na oszustów. co do avonu to byłam konsultatką przez kilka lat i to nie jest takie piękne jak się wydaje. kosmetyki nie cieszą się już taką wielką popularnością. nikt nie chce zamawiać co miesiąc itd. i chyba najlepiej z tego wszytskiego co piszecie to oszczędzać i liczyć na siebie;( pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rudexm
Jeśli byłaś konsultantką Avon i zrezygnowałaś to napewno nie miałaś dobrego lidera na którego mogłabyś liczyć! W mojej grupie 1/3 osób to osoby niepełnoletnie, które mają umowy podpisane na rodziców i prawie połowa z nich zarabia ok 200zł na 3 tygodnie!(nietrzeba mieć wysokich zamówień żeby tyle zarabiać) Wszyscy konsultanci w mojej grupie mają swoich stałych klientów (klient raz pozyskany zostaje z nami cały czas i zamwia co katalog)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liderka była ok. poprostu klientki nie zamawiały co miesiąc a po dłuższym czasie zamawiały mało. w mojej okolicy konsultantek jest od groma i ciut ciut i widze jak dziewczyny się męczą żeby cokolwiek zarobić. znajome rezygnują. nie oszukujmy się ale nie wszędzie klientki są takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon to lipa
miesiac, dwa próbowałam wiecej do tego dokładałam niż zarabiałam, trzeba by mieć tabun koleżanek i koleżaneczek do tego bogatych, ale co z tego jak co druga jest w avonie i sama sobie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes2010
Dlatego uwazam , że lepiej wybrać inna firme .... Właśnie wczoraj zapisałem sie do pewnej firmy i zamierzam działać w bardziej nowoczesny sposób ... niż bieganie za klientami . A kto ciekawy i chciałby się zapisać do dobrej firmy to słuzę pomocą : biznes2010@mixbox.pl . Ja sama nazwa wskazuje biznes 2010 roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafajna25
dlaczego dajemy sie tak oszukiwac firmom oferujacy prace chalupnicza skoro wiemy ze to oszusci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak mozna byc tak
głupim i dać sie oszukiwac kazda firma oferujaca przez e-mail cuda i oglaszajaca sie gdzie popadnie wiadomo ze to oszustwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafajna25
chcialam podjac prace chalupnicza i znalazlam skladanie dlugopisow. c-b-z. wplacilam 90 zl i otrzymalam dlugopis do zlozenia i ksiazeczke do poczytania. i to nie jedt zadza firma tylko agencja reklamowa. niestety trzeba dokladnie czytac.bo inni na nas zarabiaja. poleci ktos uczciwa prace chalupnicza. co myslicie o firmie milanex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak mozna byc tak
nie ma uczciwych firm przez neta kazda cie naciaga frajersko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes2010
Milanex tez nie warto , w podobnym stylu . Własciwie dzisiaj to pracy chałupniczej rzetelnej to raczej nie znajdziesz . Pozostają róznego rodzaju programy partnerskie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafajna25
zastanawiam sie dlaczego co oszusci od prac chalupniczych sa bezkarni. pewnie dlatego, ze posiadaja papiery od psychiatry i nie mozna im nic zrobic>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zx
Znalazłam firmę, która oferuje prace chałupnicze Invest Euro Gdynia mylna 12 nic sie niepłaci z wyjątkiem kosztów pierwszej przesyłki czyli 10zł co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nic sie niepłaci z wyjątkiem kosztów pierwszej przesyłki czyli 10zł co o tym myślicie?" Myślę, a nawet mam pewność, że to nie żadna firma tylko kolejny oszust. Takich ogłoszeń wszędzie pełno. Omijaj szerokim łukiem takie "firmy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna72
witam. mój przyjaciel też klika reklamy w prawdzie przysyłają mu jakieś grosze na konto ale co to za zarobek 2zeta na miesiąc . klikał też reklamy amerykańskie płatne w dolarach nazbierał 10 000 $ cieszyliśmy się jak dzieci kiedy przyszła kolej na przelanie mu na konto . chodzi tu i pay pal . tyle że gdy jakimś cudem udało mam się przetłumaczyć regulamin okazało się że trzeba przesłać im 50$ . niby nie dużo za 10 000 $ . ale nie daliśmy się zrobić w bambuko .TO TEŻ OSZUSTWO!!!!! POZDRAWIAM KLIKACZY REKLAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×