Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Y..a

ADRESOWANIE KOPERT- na czym konkretnie polega?

Polecane posty

Gość aniafajna25
czy ktos moze mi wytlumaczyc o co chodzi w tym klikaniu tych reklam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzecz polega na ogladaniu najczęściej przez 30 sek jakiejś durnej reklamy, za co naliczają ci 1 grosz lub "aż" 1 cent w przypadku serwisu zagranicznego. Tych reklam do obejrzenia jest zazwyczaj od 4 do max 10 dziennie. Jeżeli jakiś portal płaci więcej lub oferuje więcej reklam do obejrzenia to zazwyczaj jest to tzw. scam czyli oszust, który nic nie ma zamiaru wypłacać. Wypłata, jeżeli już uzbierasz minimum (10 - 20 $) następuje na tzw. konto alertpay lub paypal - to takie niby banki więc trzeba sobie tam założyć konto. Przelew z tego alertpay do normalnego, polskiego banku dość sporo kosztuje. Na tym klikaniu raczej nie zarobisz. To zabawa dla małolatów. Jedyna szansa aby choć trochę na tym interesie zarobić, to znaleźć kilkuset jeleni, którzy się z Twojego polecenia do tego klikania zapiszą bo wtedy część ich "zarobków" za oglądanie reklam zaliczana jest Tobie. Można też na tym interesie sporo stracić, gdy dasz się namówic przez admina takiego serwisu na wykupieniu "konta premium" lub zakupie "klikaczy" którzy jakoby zarejestrowali się sami bez niczyjego polecenia i w związku z tym ich kliki nie są nikomu doliczane. A wiem z własnego doświadczenia, że tam gdzie za swoja prace trzeba komuś zapłacić no to mamy do czynienia z kanciarstwem i tak niestety bywa - portal znika zannim uzbierasz owe minimum do wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesery do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia dla klikaczy
Do Małgorzaty. Niezupełnie sie z toba zgadzam. Ja otrzymałem już kilka razy przelew na polski bank właśnie za klikanie w reklamy. Cała moja siatka poleconych to rodzina , przyjaciele i znajomi. A co do konta w PAY PAL to przelew na konto w polskim banku nie kosztuje nic. Wiem, bo sam mam takie konto. Przelew na polski bank to trzy dni robocze a opłata za to to O zł. Jak nie wiesz to nie pisz. Pozdrawiam wszystkich klikaczy http://sejfik.com/pages/index.php?refid=halper57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowienia dla klikaczy
a swoją droga Małgorzato jesteś niezwykle utalentowaną osobą, znasz się na wszystkim. Czy aby na pewno? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważ że nie pisałam o Paypal ale o Alertpay, gdzie przeważnie trafiają te "zarobki" Zdania o tym systemie "zarabiania" nie zmienię no bo trudno to nazwać zarabianiem - 1 cent za pół minuty, 4 do max 10 centów na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mores
Dzisiaj przyszedł mi pocztą informator z ofertą pracy chałupniczej od firmy "Milanex" z Zawiercia i jest sporo niejasności: 1.Piszą żeby wpłacić kwote 25 zł na konto firmy:MILANEX a dołączyli blankiet z prywatnym numerem konta kobiety która przyjmowała moje zgłoszenie przez telefon a każda legalnie zarejestrowana firma ma własne Firmowe konto bankowe 2.Gdy zadzwoniłem ponownie do tej kobiety okazało się że oferta pracy nie jest już aktualna i automatycznie rozmowa została zakończona gdy zacząłem się dopytywać o szczegóły,dzwoniąc "teoretycznie" do prezesa owej firmy po kilkusekundowej rozmowie również chamsko się rozłączył gdy się tylko zacząłem pytać dlaczego mam dokonać wpłaty celem uzyskania pracy skoro tej pracy już niema Nie zdziwił bym się,gdyby w ten sposób naciągneli dużol osób na kase i zmyli się z tą firmą ściemniacze naciągacze i oszuści,nie dajcie się zrobić w ch**a na to badziewie żerują sku******* na naszej naiwności wysokich zarobków jak pisali nawet 40000zł. prżez 6 miesięcy...hehehe niech ci z Milanexu sakają mojego koka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli cała ta niby praca to po prostu zamaskowana piramida. Wpłaca się 25 zł i szuka się następnych jeleni aby również te 25 zł wpłacili. Na tej samej zasadzie działa to słynne "adresowanie kopert"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba nie jesteś idiotką ????
Przecież ta oferta śmierdzi gorzej jak gó wno po 3-dniowym piciu jabczanek. Do żeczy : 3,50-4,50 za jeden termopres ??? Przecież w kazdym miasteczku , wsi itp znajdą się osoby co po 50 groszy będą prasować z zegarmistrzowską dokładnością , bo pomyśl za godzine to taka kobieta spokojnie 6+0-100 wprasuje i ma na miesiąc kilka tysięcy. Jaki sens jest płacić komuś po 4-5 złotych za to samo. Odpowiedź: Bo idiota co uwierzy w bajke zapłaci za gówno 45 złotych. I nawet tym dupy nie wytrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba nie jesteś idiotką ????
Tak mnie wk u r w iła ta """oferyta """ , że napisałem kardynalny błąd : "" do żeczy""" , wstyd , az w oczy razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafajna25
powiem wam tak. nie ma adresowania kopert czy tez skladania dlugopisow. kto wierzy w takie bajki ten jest glupi. adresowanie kopert to jest jedna wielka piramida. za ktora grozi kara od 6 mies do 8 lat pozb wolnosci. tylko nie ma sie komu za to zabrac. bo przewaznie ci co to tworza maja uklady, lub zolte papiery i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafajna25
sprzedaz lawinowa czyli piramida jest nielegalna konkurencja i wystarczy ze ktos poda namiary do uokik i wtedy dupa mokra przywala kare pieniezna............moze to i dobrze zarobic 375 zl na raz, ale nie obejrzy sie pani za siebie,a juz ludzie beda dzialac i zastraszac...........i trzeba bedzie pieniazki oddawac, bo inaczej policja, prokurator i uokik, lub skarbowka, bo watpie zeby byla pani zarejestrowana!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniafajna25
przeczytajcie moje rady bo pozniej moze byc juz za pozno bedzie placz. najwyzej 3 miesiace pani popracuje, a pozniej wezma sie za dupe......... dobrze radze niech zwija zagle dopoki nie za pozno........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxy
Znalazłam tą ofertę w ogłoszeniach i chciałam wiedzieć czy moje przypuszczenia się sprawdzą :( Niestety jak widać faktycznie nie ma żadnych uczciwych prac chałupniczych chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr58
WITAM, do napisania tego tekstu skłonił mnie otrzymany list od Pana Wiesława Frankowskiego z Wągrowca. Uważajcie na niego, bo to jest oszust jakich dzisiaj wszędzie pełno. Zapewnia, że firma, która zleca adresowanie kopert jest wiarygodna, rzetelna z telefonem itp. Tylko nie dodał, że to są również OSZUŚCI do których on sam też się zalicza. Zastanawiam się bardzo nad tym dlaczego nasza policja i prokuratura tego nie ściga. A może nikt jeszcze tego nie zgłosił. Jeśli tak, to powiem Wam szczerze, że ja będę pierwszy który to zrobi. A mam trochę znajomości w prokuraturze, to może coś z tym da się zrobić i wytępi się choćby jakiś procent tych cwaniaczków naciągaczy. Pożyjemy zobaczymy. I nie wierzcie ludzie, że w internecie znajdziecie uczciwą prace, bo ja już to przerobiłem na wszystkie sposoby i niestety do tej pory nie udało mi się znaleźć choćby cień uczciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr58
WITAM, do napisania tego tekstu skłonił mnie otrzymany list od Pana Wiesława Frankowskiego z Wągrowca. Uważajcie na niego, bo to jest oszust jakich dzisiaj wszędzie pełno. Zapewnia, że firma, która zleca adresowanie kopert jest wiarygodna, rzetelna z telefonem itp. Tylko nie dodał, że to są również OSZUŚCI do których on sam też się zalicza. Zastanawiam się bardzo nad tym dlaczego nasza policja i prokuratura tego nie ściga. A może nikt jeszcze tego nie zgłosił. Jeśli tak, to powiem Wam szczerze, że ja będę pierwszy który to zrobi. A mam trochę znajomości w prokuraturze, to może coś z tym da się zrobić i wytępi się choćby jakiś procent tych cwaniaczków naciągaczy. Pożyjemy zobaczymy. I nie wierzcie ludzie, że w internecie znajdziecie uczciwą prace, bo ja już to przerobiłem na wszystkie sposoby i niestety do tej pory nie udało mi się znaleźć choćby cień uczciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr58
Zajmuję się w domu wytwarzaniem obrazów ze słomki prasowanej. Jest przy tym roboty co nie miara, ale jak to się mówi zamiast na piwo, to ja wolę do domu i robić coś co lubię. Tylko, że próbowałem szukać zbytu na te wyroby i niestety na razie nic z tego. Nie poddaję się jednak i będę szukał dalej, bo ja nie należę do osób, które próbują kogoś oszukać, wystawić do wiatru. Jeżeli jest osoba na tym forum, która może mi pomóc w tej sprawie, to bardzo proszę o kontakt ze mną. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1A1A
Co do prowident - tych termopresow to ja kiedys mialam "przyjemnosc" z nimi wspolpracowac. Zadzwonilam zamowilam wstepne materialy. Pani byla bardzo mila wszystko zalatwila i powiedziala ze przyjdzie tez umowa do podpisania w dwoch egz. Rzeczywiscie przyszla i 2 termopresy do naklejenia takie probne. Prace zrobilam umowe podpisalam i wszystko wyslalam i....sluch po nich zaginal.Dzwonilam ciezko bylo sie dodzwonic ale jak juz sie udalo to Pani wymyslala najrozniejsze rzeczy zeby mnie przekonac, ze to do nich nie doszlo. To by bylo na tyle o tej firmie. A co do zdania czemu policja sie za takich nie bierze to nie jest to prawda. Tyle ze oni sa cwani i trudno ich namierzyc bo czesto zmieniaja adresy, ktore zreszta wielokrotnie sa nieistniejacymi albo zwyklymi polami czy pustymi dzialkami.Ja szukalam pracy w domu kilka lat bo mialam malutkie dziecko wiele firm przerobilam i teraz wiem ze trzeba dobrze sprawdzac wszystko. Nie warto nikomu nic placic bo placi sie za wykonana prace a nie za cos czego nie mam.ew. mozna zaplacic przy odbiorze towaru jak mi go dadza do wykonania. Tez sporo stracilam kasy na oszustow ale do czasu. Potem dzwonilam po sasiednich numerach gdzie bylo ogloszenie i pytalam czy w sasiedztwie pod nr.... jest taka i taka firma i najczesciej sie okazywalo ze to pole albo takiego nr nie ma wcale. Ale co mnie kiedys zdziwilo. Tel z policji potem wezwanie jedno drugie bo szukaja oszusta i musze zeznawac bo kiedys dawno (co juz nie pamietam) wplacilam na konto jakies 10zl, widac oni sie staraja ich lapac ale takich firm sa masy nie jest to prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna25
Cześć Chciałbym Ci przedstawić sposób na zarobienie kilku groszy przez internet. Metoda jest bardzo prosta: otrzymujesz wynagrodzenie za czytanie e-maili reklamowych, klikanie w linki, komentowanie stron, zapisywanie się do serwisów, polecanie programu dalej oraz wiele innych. Gdy uzbierasz minimum 1zł możesz je już wypłacić na PayPal, gdy 5zł możesz kupić doładowanie pre-paid. Oczywiście program umożliwia też wypłaty na normalne polskie banki. Ten sposób zarabiania jest legalny, nie wymaga inwestycji, a sama strona bardzo pewna- ma sporo pozytywnych opinii w internecie. Jeśli masz wątpliwości poszukaj w internecie dowodów wypłat. Na tej stronie wypisane są wszystkie wypłaty wykonane przez ten program. Jest tego już 49 533 pln czyli całkiem sporo. Tutaj podaje Ci link do strony: sejfik.com Nie będę ukrywał- jeśli zapiszesz się z tego linku pomożesz mi w zarabianiu. Z góry dzięki i mam nadzieje, że będziemy zarabiać razem w tym programie. Pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie zarobić dodatkową kase to zapraszam do zespołowej gry w Lotto gdzie 1 zakład kosztuje 20 groszy, rejestracja z linku poniżej, po podaniu swoich danych należy dokładnie przeczytać wstęp, tam opisane co należy robić i jak zacząć grać.W razie pytań proszę pisać. http://www.amigolotto.com/.90602296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulinqa
APROPOS Naciągaczy nowa firma: Zapraszamy do zapoznania się z naszą FIRMĄ , istniejemy od 2008 r na polskim rynku zajmujemy się adresowaniem kopert. W Polsce współpracuje z nami około 8.000 osób w systemie chałupniczym. Pracę którą oferujemy jest bardzo przyjemna , w miarę umiejętności łatwa.Pracę taką może podjąć każdy, można ją traktować jako pracę dorywczą ale też jako jedyne źródło dochodu . Są to ludzie którzy na dzień dzisiejszy mają podpisane z nami umowy na stałe bezterminowo , a pozostała część pracuję na umowę zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia słusznej decyzji i zacząć z nami współpracę. Nasza Propozycja dla Państwa to adresowanie kopert: Praca jest bardzo prosta. Należy zaadresować korespodencje na podstawie wyznaczonej przez nas listy. Jeśli pismo jest nieczytelne, to prosimy o wypełnianie kopert "drukowanymi literami". Na końcu naszej oferty opisaliśmy kilka prostych kroków, jakie należy odejmować, aby prawidłowo zaadresować kopertę. Zaletą naszej firmy jest fakt -DOSTAWA I ODBIÓR GOTOWYCH WYROBÓW. Nasz pracownik będzie, raz w miesiącu dostarczał surowiec i odbierał gotowy produkt w miejscu zamieszkania chałupnika. W przypadku, gdy nie zostaną zaadresowane wszystkie koperty w jeden miesiąc, zostaje wypłacone wynagrodenie Tylko za zaadresowane koperty! Bez innych konsekwencji. Zapewniamy dostawy materiału i odbiór zaadresowanych kopert raz w miesiącu. Propozycje: a) Za zaadresowanie 2000sztuk kopert płacimy 1080zł NETTO lub druga propozycja b) Za zaadresowanie 2500sztuk kopert płacimy 1350zł NETTO Gdy Państwo zdecydują się podjąć pracę w naszej firmie,prosimy przesłać swoje dane i wybrać jeden z powyższych wariantów a lub b! a Towar zostanie wysłany w ciągu 2-3 dni roboczych Zaletą naszej Firmy "Werox" jest to że nie trzeba płacić za koszty wysyłki oraz nie trzeba wpłacać pieniędzy na materiał próbny! Jedyna mała wpłata to symboliczne 8zł na identyfikator przyszłego pracownika! Jest to konieczne,gdyż wysyłając kuriera do Państwa opłacamy koszta! Po wpłaceniu symbolicznych 8zł mamy pewność ze Państwo odbiorą towar i zaczną z nami współprace! Mielismy przypadki,że wysyłaliśmy towar a przyszli pracownicy nie odbierali paczki i ponosiliśmy duże straty związane z kosztami wysyłki! Prosimy o wyrozumiałość! Podpisanie umowy w obecności kuriera,jedną umowę Państwo zachowujecie a drugą zabiera kurier i przekazuje nam! Dlaczego pobierana jest opłata 8zł na identyfikator? 1. Inwestując tę symboliczna kwotę stajesz się dla nas bardziej wiarygodny, wiemy że faktycznie chcesz zarobić przy adresowaniu kopert i że warto przekazać Tobie nasze materiały - wiedzę i doświadczenie. 2. Wiele osób brało od nas materiały, nie podejmowało pracy. Ponosiliśmy wówczas znaczne straty. 3. Kwota 8zł zostanie zwrócona przy wypłacie 4. Wszystkie duże firmy tak pracują. Podsumowując jak będzie wyglądać nasza współpraca z Państwem: Przesyłają Państwo swoje dane,wcześniej nalezy dokonać symbolicznej wpłaty 8zł na identyfikator pracownika Firmy "Werox",po otrzymaniu wpłaty paczka będzie u Państwa w ciągu 2-3dni roboczych, przyjedzie do Państwa kurier z umową oraz z towarem. Podpisanie umowy w obecności kuriera,jedną umowę Państwo zachowujecie a drugą zabiera kurier i przekazuje nam! Możliwe wcześniejsze załączenie umowy drogą e mailową na Państwa życzenie. W momencie, gdy Państwo zaadresowali wszystkie koperty, przyjeżdża kurier i odbierając paczkę WYPŁACA PAŃSTWU PIENIĄDZE, a Państwo tylko podpisują pokwitowanie odebrania wynagrodzenia. o to dane gdzie należy dokonać wpłaty 8zł Firma Werox ul. Brzozowa 2a 67-100 Nowa Sól numer konta 82 1050 1445 1000 0090 7528 9760 Przelew może być zrealizowany zarówno z konta bankowego jak i za pomocą poczty jeśli ktoś nie posiada konta w banku. UWAGA!! W polu "odbiorca" należy wspisać "Werox" W tytule przelewu należy wpisać swoje imię i nazwisko! Jeśli nie wszystkie dane są zawarte w przelewie, prosimy o uzupełnienie ich drogą e mailową, tj. imię, nazwisko, DOKŁADNY adres oraz określenie wariantu. NIP: 535-346-74-58 Regon: 3464573443 Firma wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Zielona Góra Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego POZDRAWIAMY UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosimy ustrzec się przed oszukańczymi firmami które oferują chałupnictwo, każą sobie wpłacać za materiał próbny minimum 50zł lub wysyłać kopertę zwrotną!!!! Cele naszej Firmy "Werox" Jednym z najważniejszych celów działalności firmy jest spełnianie wymagań naszych klientów. Dlatego też w roku 2008 wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością według normy PN-EN ISO 9001:2000 w zakresie produkcji oraz wysyłki kopert. Zapewniamy solidność i wynagrodzenie! Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy osobiście! Zapraszamy do Współpracy z Firmą "Werox" 1. Dane adresata umieszczamy w sferze prostokątnej nie bliżej niż 5 mm od prawego brzegu koperty i nie bliżej niż 15 mm od jej dolnego brzegu. 2. Dane zapisuje się w kolejności: nazwa/imię i nazwisko nadawcy, nazwa i numer ulicy, kod pocztowy i nazwa miejscowości. 3. Jeśli nazwa odbiorcy jest długa, należy ją podzielić zgodnie z podziałem logicznym, ale w żadnym wypadku nie wolno nam jej skracać. 4. Po nazwie /imieniu i nazwisku adresata robimy odstęp, tak aby wizualnie oddzielić tę część od adresu. 5. Nie pomijamy skrótów ul., al., gdyż może to wprowadzić listonosza w błąd. 6. Kod pocztowy zapisujemy w ostatnim rzędzie przed nazwą miejscowości. 7. Nazwę miejscowości w całości zapisujemy wielkimi literami. 8. Nie dzielimy wyrazów w okienku adresowym, ani nie przenosimy ich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUST I ZŁODZIEJ Z CIEBIE
A NA DODATEK KRETYN !!!! OSZUKUJESZ JAK DEBIL DO KWADRATU NA 8 złotych A TERAZ UZASADNIENIE : kłamiesz jak z nut po to by wyłudzić 8 złotych podajesz nip i regon z kosmosu, a teraz do przyszłych chałupników podaję link do sprawdzenia firm w Polsce : http://www.stat.gov.pl/regon/ wpiszcie i sprawdźcie, nip jest fałszywy , a regon to ten kretyn oszust podał zły , bo regon ma 9 cyfr a OSZUST podał 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUST I ZŁODZIEJ Z CIEBIE
A NA DODATEK KRETYN !!!! OSZUKUJESZ JAK DEBIL DO KWADRATU NA 8 złotych A TERAZ UZASADNIENIE : kłamiesz jak z nut po to by wyłudzić 8 złotych podajesz nip i regon z kosmosu, a teraz do przyszłych chałupników podaję link do sprawdzenia firm w Polsce : http://www.stat.gov.pl/regon/ wpiszcie i sprawdźcie, nip jest fałszywy , a regon to ten kretyn oszust podał zły , bo regon ma 9 cyfr a OSZUST podał 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulinqa to złodziej
tak zgadza się nie ma takiej firmy w Polsce !!!! sprawdziłam w tym linku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×