Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Y..a

ADRESOWANIE KOPERT- na czym konkretnie polega?

Polecane posty

Witam, Chciałam zapytać czy wiecie coś na temat pani Alicji Tajfun, która oferuje pracę przy adresowaniu kopert? Jej adres mailowy to sigmaalfa@o2.pl Czy ktoś miał do czynienia z tą osobą i jej ofertą? Przyznam się bez bicia, że trochę mi to cuchnie oszustwem... Dajcie znać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka nieznajoma
Ludzie nie bądźcie naiwini. Po co ktoś miałby szukać pracownika do adresowania kopert jak można je zaadresować w Wordzie/ Open Office i koniec. Tak samo ze składaniem długopisów- taniej jest kupić już poskładane w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukanaaaaaa
Witam, proszę o wszelki informacje na temat alicji tajfun i maila sigmaalfa@o2.pl. Jeżeli ktoś został oszukany tak jak ja proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrozumcie Durnie !!!!!!!!!!
nie ma tak idiotycznych prac jak składnie długopisów , czy adresowanie kopert !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko59
Witam Całkiem niedawno ja dałam się naciągnąć,przez Sigmala-Alicja Tajfun Zarobiła na mnie 49 i cisza. Dostałam paczkę z papierami i drucikami pełana śmieci. To jest firma oszustów uważajcie!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko59
Witam Całkiem niedawno ja dałam się naciągnąć,przez Sigmala-Alicja Tajfun Zarobiła na mnie 49 i cisza. Dostałam paczkę z papierami i drucikami pełana śmieci. To jest firma oszustów uważajcie!! PS.poprawiłam adres mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Koniowalski z Ełku.
To śmierdzi na kilometr jusż lepiej zainwestuj w Koniobijki Mongolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola111
A czy ktoś słyszał o firmie Raben Kraków i proponowanej przez nich pracy w domu. Chcą wpłaty 15 zł. i gwarantują przesyłkę i odbiór pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Kaczmarczyk
Witaj. Jestem z Krakowa , daj mi namiary , sprawdzę osobiście , aczkolwiek mam obawy. Jak nie chcesz na forum , pisz na maila : kaczmarczykg@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola111
Napisałam na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Kaczmarczyk
O.K. postaram się jutro [ poniedziałek } sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyblondi
czy zna ktos firme gracja??? Prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyblondi
dodam ze jest to firma uslugowo-informacyjno-reklamowa prosze niech ktos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna25
czy ktos zna firme druk-plast z walcza .proponuj aprace nanoszenie nadrukow na koszulki.prosze napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadajcie sobie lepiej pytanie po chuj ktokolwiek miałby płacić komuś za adresowanie kopert, skoro byle drukarka jest w stanie wydrukować pięknie adres na kopercie z każdego edytora tekstowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
dokładnie, też nie rozumiem, jak można w to wierzyć. Za każdym razem, jeśli się stykacie z jakąś ofertą pracy chałupniczej, to się samo zastanówcie, czy by się wam taki biznes opłacał jako właścicielom tych firm... chyba oczywiste, że one zarabiają tylko i wyłącznie na naciąganiu takich naiwniaków. Niestety. Ludzie powinni podnosić swoje kwalifikacje, żeby być wartościowymi pracownikami, a nie szukać pracy 'dla każdego', gdzie nie trzeba żadnych większych umiejętności. Wtedy można w życiu coś osiągnąć i pracodawca nie zamieni nas z dnia na dzień na kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singli
We wrześnie 2012r. zostanie uruchomiony Polski Projekt Partnerski Familo, w którym wszyscy zyskają na fakcie konsumpcji codziennych produktów. Opowiem Ci o tym, jak możesz znacząco zaoszczędzić na CODZIENNYCH standardowych zakupach, a ponadto dorobić ładną sumę do swoich comiesięcznych dochodów - napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinianka
ja nie pakowałabym się w taki niepewny interes jak te koperty... lepiej zająć się handlem na allegro. tani towar z wólki kosowskiej na początek powinien wystarczyć, na chińszczyznę zawsze jest popyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbewola
Co to takiego penGel? Sądzę, że podobna sprawwa. Firma mieści się w Zarowie, ul. Boczna 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex am
Uważajcie na Firmę Rafał Pozlotko. To oszust. Działa od 1999 roku i dalej naciąga ludzi bezrobotnych na pieniądze. Adresowane kopert to nic innego jak wysyłanie jego ksero katalogów do ludzi których znajdziesz w książce tel. Sam musisz zapłacić za znaczek i za te katalogi. Proponujesz tym ludzia pracę taka jaką ty wykonujesz. Czyli zaciąganie kolejnych. Zarabiasz na ludziach ktorzy tobie przekazem wys łk a 20 zł. Na 10 listów wysłanych 1 naiwny sie znajdzie taki jak ją. Zarabia tylko tak naprawdę Rafał Pozłótko. Uważajcie na niego. To naciagacz od 13 lat. Czy ktoś zetknął sie z jego firmą lub jemu podobną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie o firmie Partner skr. poczt. 9 62-420 Strzałkowo nie ma żadnej wpłaty i nip i regon zgadza się z głównym urzędem statystycznym... Pracował ktoś dla nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz kalisz
podaj mi ten nip i regon sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dostałam od nich meila po pytałam na czym polega itp. Partner NIP 667-156-30-87 REGON 311122515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mipuuu
jesli ktos juz sprawdzil lub zetknąl sie z ta firma to dajcie znac co to za jedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1103
faktycznie wpis istnieje z charakterem działalności jako0 domy sprzedaży wysyłkowej...ciekawe czym facet konkretnie się zajmuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Wytrzepał
facet o niczym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h3h3h3
Sluchajcie ja znalazlam taka oferte pracy u siebie w lokalnej gazecie, na skladanie dlugopisow, adresowanie kopert i nie kaza wplacac zadnej kasy na konto, tylko po prostu wyslac im w kopercie koperte zwrotna ze znaczkiem. Myslicie, ze to oszustwo tez? Bo w sumie poki co nie widze naciagania na kase. A ponoc zarobek z tego 2 tys :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boena
Ja już wysyłałam koperty ze znaczkami . I w kopercie dostałam . Kupon z nr konta na które mam wpłacić pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×