Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamm

szukam siodemeczek ...

Polecane posty

romantyczny?? to podobnie jak ja:) kochany?? chcialabym sie zakochac❤️ wysportowany?? uwielbiam plywac i biegac:) a poza tym rzeczywiscie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani liskacz ani szczesliwe skarpetki ani gorace ramiona nie pomogły :( Koniec z calusami , kto mnie zaraził 😡 ......własnie wrocilam od lekarza, mam angine 😭, jakimś Duomoksem mnie faszeruja 😠.Dobrze ze do gadania z wami potrzebne mi sa paluszki a nie gardełko :P Hm......jakby tu sobie nastrój poprawic.......ma ktos jakis pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slodka:) angine masz? duomox lykasz? wspolczuje:( tez dwa tyg. temu chorowalam:( i rowniez w weekend:( witaj dreamm:) wczoraj nie skonczylismy rozmowy:) moze dzis pogadamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :D a co tu takie pustki slodka prosze nie chorować bo panowie sie wystraszyli i uciekli swoją droga to podli sa zamiast sie Toba zająć rozgrzac to oni znikają egoiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anastazja 🖐️ wiesz zgladam tu a nie przebywam :) teraz weekend to teraz mam troche czasu to chetnie pogadam ze starymi znajomymi;) a pozniej wybywam w real jak to mowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka czy ty mozesz chcesz dostac klapsa w pooope :P pomylilas mnie z kims innym :P moze chodzi ci o mojego brata powsinoge ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorego bic........to zakrawa na skandal... 😠no ale...jesli juz klaps.....to taki delikatny i czuły :P Dlaczego myslisz,ze pomyslilam Cie z bratem.......? nie nie....nie pomylilam Cie z nikim........skoro napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slodka w takim razie zapraszam do siebie na jedngo ( a jak ci sie spodoba na wiele) klapsa :) jak jestes chora to oki bede dawal klapsy a pozniej glaskal i takie rozne zabiegi pielegnacyjne bede stosowal ;) to cho do mojej sypialni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest gastronomiczna pogda tak wiec w przyjemnej cafejce ale nie netowj ---- ile mozna :D w przyjemnym towarzystwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×